30 stříbrných - Obětování (2021) (epizoda)

HBO tohle neumi. Myslim velja zakonceni. Obi malokdo. Rozporuplny dil plny skvelych pasazi a uplnych sracek. Otevreny konec, prepaleny zacatek a nedostatecne finale. Nekolik myslenek se povedlo, ale podobne jako Insider to proste vysumelo. Skoda. Takovy slibny zacatek.

Král (2019)

Očekávání nula a dostal jsem hodně. Snad nejrealističtější zpodobnění bitvy jako už jsem viděl. Všichni herci hráli brilantně a tísnivou atmosféru doplňovalo komorní provedení. Malý velký film.

Štamgast (1987)

Po dosledování tohoto filmu se vám bude chtít pít, zatímco se Vám chlast bude opravdu hnusit. Bukowski u mě při čtení vyvolává ty nejrozporuplnější pocity nadšení a zhnusení a film to slušně vystihl. Nedivil bych se, kdyby zasadil hnilobné semínko do mysli a srdce Rourka, který si podobnou nesourodost a vztah k drogám nesl po zbytek kariéry...

Godzilla II Král monster (2019)

Problem Godzill v prubehu casu je porad stejny. Moc se tam zvani. S kazdym dalsim remakem se tam snati vysvetlil vic a vic nepotrebnych bullshitu, aby vsechno davalo smysl. A proc? Ma to byt o akci. Kdyz uz na ni doslo, monstra byla uchvatna a bavila me. Nezbytna rodinna tragedie v pozadi, bez toho uz se snad filmy ani netoci. V kine by to stalo za to. Zkratit a dobry.

Sváteční rande (2020)

Očekávání nula milé překvapení. Slavná neteř přeslavné tetky je sympatická a ikdyž tady všichni přehrávají, najde se tam hromada momentů, za kterou by se nestyděli ani u Stiflerů.

Syn temnoty (2019)

Slaboucky zacatek, predvidatelny prubeh ale vyhypovany konec. A cool smrti obeti. Jak by to vypadalo kdyby si superman na zakladce rekl, ze uz si nenecha srat na hlavu?

Experiment (2010)

Upřímě, utrpení Adriana Brodyho, to je vždycky dobrej film.

Chata (2019)

Velký dobrý.