Souboj Titánů (2010)

První verze tohoto filmu byla jako vždy v té době bomba, ale jsme v době, kdy světem hýbou vizuální orgie a 3D. Spousta lidí si může říct, že to byla po stránce děje kravina, ale v tomto směru nebyla o nic lepší první verze a mnoho dalších filmů žánru fantasy. Ale po stránce vizuální to byla bomba ( navíc když to člověk sleduje v HD), tak už jen proto 70%. U těchto filmů není důležíté přemýšlet nad chybami děje a srovnávat něco s originálem starým tolik let, ale hlavně se bavit a užít si to !!!

Počátek (2010)

Pár slovy nepopsatelná podívaná, sci-fi z mé strany lepší než první Matrix. Film, který musíte vidět, protože na něco takového čekal filmový svět spousty let. ***** 100%

Prokletý ostrov (2010)

Perfektní psychologický thriller, ze kterého jde mráz po zádech. Děj, postavy, prostředí, hudba, to vše do sebe skvěle zapadá. Film je v tomto žánru naprostá špička. Když k tomu přidám HD kvalitu, tak nemám co vytknout.

Proroctví (2009)

Tento film překonal veškerá má očekávání. Děj filmu pojednává o jedné z možných teorií o konci světa, která je jak hrůzu nahánějící, tak i úžasná. Každý s katastrofických filmů nese kousek své pravdy, a jak všichni vědí, nic není nemožné. - 75%

Ctihodný občan (2009)

Strhující thriller, který divákovi nedá vydechnout, má to drajv od začátku do konce. Skvělá podívaná, skvělé herecké výkony. - 90%

Bílá smrt (2009)

Průměrný thriller z prostředí krásné, ale i hrůzu nahánějící Antarktidy, za přítomnosti úžasné Kate Beckinsale, a proto nemůžu jinak než 70%.

Kabát - Po čertech velkej koncert (2009) (koncert)

Špičkový koncert, který se díky zpracování i na Blu ray ve Full HD vyrovnává jen málo kterému, u nás dosud vydanému koncertu. Prostě nádhera. ( Zvukově i obrazově 100% - dokonalá ostrost a DTS-HD zvuk).

30 dní dlouhá noc (2007)

Film, na který jsem čekal 2 roky než výjde na DVD. A o to větší překvapení bylo, když jsem ho viděl. Špičkový horor, skvělé herecké výkony - 80%.

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Film je skvelý, nejde ho srovnávat s ostaními, je temnější, audio-vizuálně příjemnější, skvělé postavy, dialogy, spousta vtipných situací, celkově pojatý úplně jinak než přechozí díly, prostě paráda 5*.

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Film u kterého se budete bavit a smát od začátku do konce. Nečekal jsem, že může přijít po dvojce ještě něco lepšího a přišlo a rovnou v 3D, není co dodat, všem doporučuji.