Pan tělocvikář (2007)

Když se Seann William Scott udrží a ponechá si civilnější ráz svého jinak ptákoidního hraní, tak se na to dá koukat. 55%

Bláznivá olympiáda (2005)

Johnny v tradiční roli obouchánka, za kterého již štáb nepotřebuje kaskadéra. Katherine Heigl mu závidím a českej dabing musel být tentokrát fuška. 45%

Sunshine (2007)

Exoticky nadpozemské pasáže při záchraně stydnoucí koule jménem Země..na přelet Merkuru z takové blízkosti nikdy nezapomenu! 90%

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Zelená je tráva a Jumanji to je hra! Povedený restart zaprášené videohry z devadesátek se podle ohlasů povedl a já se spíše přikloním k nim. Rodinné jungle dobrodružství funguje, stejně tak nedospělé chování určených charakterů ve hře bavilo. Jen ten konec. Že by si producenti nepřáli další pokračování? :) 70%

Roming (2007)

Roming ukázal, že u nás zřejmě nemáme dost ochotnických herců romského původu. Nebo to byl snad záměr, ve kterém měla vše vyladit skupina vanilkových profesionálů vydávající se za stoprocentní cikány? Nápad s výletem kombinovaný snovým eposem byl zajímavý, bohužel se po nějaké době začal trousit do křivolakých uliček vyhrávajících hudebníků, špatně zahraných scének, nápadných náběhů na zlodějíčkové gagy a já začal mít kocovinu. Bolkův´´píčus´´ a bizarně nadabovaný král mě tak úplně neuvedl na cestu poznání pravé cikánské duše. 50%

Lesní rituál (2017)

´´Happy four friends, půjdeme zkratkou přes les a dál už to znáte´´ Bubu jednohubka s povedenými triky. Zvlášť vrcholná scéna u hořícího domu. Eňoňuňo severský levoboček. V žánru lesních psycho zabijaček posouvám výše. 75%

Cat Run 2 (2014)

Pokračování dvou podnikatelů v oblasti gastronomie a občas soukromých čmuchalů, se ničím zvlášť nevymyká od jedničky. Snad jen jakousi lacinou neurovnaností s nápady, kdy to vypadá, že se tvůrci překřikovali, co všechno tam ještě chtějí dostat.´´A já jsem ještě chtěl a nebude už tohle blbý, néé dáme to tam taky. ´´ Trocha vaření, trocha blues, trocha nahatých bab, Číňani, rvačka s liliputy, týpek, kterému nikdo nerozumí, robot, trochu pennsylvánské češtiny a Mechlowicz s McAuleym, které nikdo za boha netrefí z bouchačky na pár metrů. 25%

Bajkeři (2017)

Rozhodně velké zklamání. Námět sám o sobě zaváněl amatérismem v podobě přihnědlých seriálových kaší na prímě či noze a to se v sestavě kolem Kolečka často nestává. Chlapecký figury mě lezly akorát na nervy a vůbec jsem je nějak nepobíral. Že tam nikoho krom snažící se Vagnerové nezajímalo kolo pochopim jako zápletku, ale vyústěný, srdceryvný přechod k přírodě, ne protože jsem ujel 200kilometrů, ale kvůli nahatým zadkům mladých kólistek v lomu z nikoho z nich ještě bikera neudělal. A vůbec název Bajkeři? Za to bych je žaloval jako samotný nadšenec do cyklistiky! Kdyby zvolili název ´´Pitomci na kolech´´ procenta bych rozhodně přidal. 20%

Policajt ze školky 2 (2016)

Tohle už nemělo dnes vzniknout. Reitmanova látka patřila do devadesátek a Šváca si s tím poradil tehdy bravůrně. Po hromadě let a vrásek nějak současné děti neví co s Lundgrenem a Lundgren neví, co se sebou. Darla Taylor oháklá jak porno učitelka se zálibou ve starších mužích? Snad aspoň ty děti se bavili při natáčení. 15%

Časové pásmo bylo změněno