UFC 245: Usman vs. Covington (2019) (pořad)

Zápas nigerijské noční můry a Trampova poslíčka zachránil jinak průměrné šampiónské zápasy. Zklamání hlavně s absolutní no defence Randamie a Maxe, který zapomněl na svoje rekordy v kadenci úderů, a tak nám pérový pás ukradl maličký Saša Volkán. S předzápasy Moraes-Aldo a Yan-Faber velká spokojenost. Doufám, že Peter Yan v budoucnu ohrozí tripl klauna. :)

Městečko Záhad (2012) (seriál)

Lehký animák z prostředí amerického balíkova. Pro děti kolem 8-10let ideální místo úkolů do školy. Kdyby to vysílaly v mém předpubertálním dětství asi bych také podlehl, podivné situace a nejrůznější příšerky jsem mohl. Pro dospělého dokoukám sérii jakožto poctivé ohodnocení pro CSFD.

The Mandalorian - Kapitola 5: Pistolník (2019) (epizoda)

Zatím nejslabší díl, skřítek se nechá pochovat maminou z dílny a né moc přesvědčivý parťák Manda potřebuje pomoct s prvním melouchem a nic se nepovede nic se nezkazí a nic se taky nikam nehne, krom možné výměny plínek.

Městečko Záhad - Dušlechtičky (2012) (epizoda)

Všiml si někdo, jak hezky tvůrci okopírovali hlavního strašáka z Cesty do fantazie, nenažraného měňavce?

Sebemilenec (2013) (TV film)

Škoda, že se filmové podoby podle předloh Simony Monyové né úplně povedly a svezly se na laciné televizní tvorbě, přitom by se tohoto tématu měl chytnout někdo, kdo si zatím bude stopro stát a poví skutečně bez skrupulí a s jistou uměleckou podobu, co chtěla povědět sama již zesnulá autorka knížek. 50%

Roznese tě na kopytech (2013) (TV film)

Dvě absurdity do příběhu ze života. Ještě, že modrooký zrzky, co žerou chipsy, pijou pivo a koukaj na Fortuna ligu neexistujou a nahatej Šteindler? No to je trošku už bizár. 40%

Rambo: Poslední krev (2019)

Sly nám s jeho vlastní nechutí pádí do důchodu a stejně tak vypadá i blboučký scénář s !extrémně! předvídatelným dějem. Hezoučká Yvette Monreal zakusí hrůzný osud a jako rozbuška odpálí hněv samotného dědy Ramba. Ovšem jak se patří k slušnosti a věku hrdiny nebudem ho honit po útesech, srázech a skocích po vrtulnících. Hezky si to uděláme Sám doma: John Rambo. Kdo bahní čistě po okázale krvavé osvětě a masakru užije si těch 15 minut, ti ostatní, kteří čekali smysluplné využití 100 minut místo žehlení, budou s remcáním zklamáni. Koukám, že se chystá další kousek s novou krví, akorát můžem jen hádat jestli už nechá Silvester vraždění mladší generaci. Kdybych mohl hádat, někde bude mít zapomenutého syna, který nemá co na práci po návratu z Iráku a tak si bolestivé zážitky a depky obohacuje za vysloužilé peníze z renty pícháním alkoholu přímo do žíly. PS: Může mi někdo vysvětlit, jak se v klidu mexikánskej kartel v třiceti po zuby ozbrojených maníků dostane na ranč do Arizony?? Pane Trump? :) 50%

Narušitel (2019)

Řídká omáčka, ve které plavali jedinné dvě rozpoznatelné poživatiny v podobě sexy Meagan Good a protivně oslizlého Dennise Quaida. 50%

Noční můry z temnot (2019)

Když jim řeknu ´´ nelezte do těch starých opuštěných domů, mohli byste přijít o krk naštvaným duchem, chcete říct, že to udělají? Já být vámi radši bych to neříkal.´´ Plus za masky a efekty těch pár strašidýlek pro náctileté. 50%

Trabantem tam a zase zpátky (2019)

Rychlejší sestřih toho, co jste mohli vidět v plné kráse borců cestovatelů a věčných opravářů plastových aut, v seriálu Z Indie až domů vysílané na ČT.