Skrýš (2010)

Pokud se někomu nelíbí vaše osobnost, měl by mít alespoň tolik slušnosti, aby vám řekl která! Podivná "švédská dvojka?" absolutně bez kreditů, co patrně udělala kvalitní "sandwich" nějakému americkému producentovi, jehož jachta ztroskotala u Stockholmu, servíruje žánrový Eintopf, do kterého sice namíchala všechny své oblíbené ingredience, ale ve výsledku máte stejně to gastronomické Deja-vu, že už jste to někdy někde jedli.

Open House (2010) odpad!

Hodinu a půl dlouhý balast, který se obvykle točí do porna, aby nebylo úplně bez děje! Jako když potetovaný portorikánec přijde paničce opravit vířivku, ta ho přivítá ve sporém modelu "Ready to fuck", jenže on opravuje, opravuje a opravuje! Tedy - "dokonalé dialogy, absolutní napětí a fantastický scénář" a to vše za pět dolarů a s pěti herci, kteří určitě neprošli castingem na fistingový speciál, protože je nadpoloviční většina čtenářů časopisu "Die anale Unterhaltung" označila jako "mimořádně odpudivé" a "zcela bez výrazových prostředků".

Splice (2009)

Když zkřížíte hnusnou mikrobioložku a podomácku vyrobeného červa z Mezcally, dostanete humanoida s falickou hlavou a nevyhraněným pohlavím, který vám ty genetické experimenty dá pěkně sežrat. Solidně natočený Muchoidní Alien, který může urazit tak maximálně inteligenty!

Lovec kořist (2009)

Zase jsem jednou dal na místní tlučhuby! Slibovali zvraty a dostal jsem zvratky! Tři modroxichtí ufoni s vizáží Teletubbies a oháklí jako Gays Angels (tolik k perfektním maskám), pronásledují po ztroskotání na opuštěné planetě (patrně kamenolom někde u LA) tajemného vězně. A to mě poser, zvrat jako svině, on je to po sundání masky fousatý chlap!! Postupně dva z ufounů klepnou bačkorama a zůstane to jeden na jednoho.... Honí se chlapci, honí, zažívají na těch pár hektarech všeliká dobrodružství (sem tam někam spadnou, sem tam se vzájemně zraní), až se mezi nimi vyvine krásné, intergaylaktické přátelství. Bezskrupulózní vykrádačka klasiky "Enemy mine" s totálně sedativním scénářem, revolučně natočená ve 4D. (čtyřech Dnech)

Wyvern (2009) (TV film)

Co taky čekat od "filmu", když už jeho název připomíná citoslovce dávení? Takže: Za humny nějaké aljašské prdele je drak! A každý je pro něj princezna. Žere výhradně mezi desíti metry čtverečními papundeklových kulis a na padesáti metrech okresky z Wykuřmingu do Wylišpepsee. Je vidět, že všechno ostatní je na draka! Ten místy vypadá, že tak tak přežil Putování s dinosaury, místy Cestu do pravěku. Jeden místní vidlák, jehož otec byl v Oslu, tedy chci říct z Osla, no zkrátka Nor, má vynikající historku, že ho tam poslal Odin! Na Aljašku!!! Asi, aby mu nesral do fjordu... Nebo aby to mohlo být v Americe! Tak jako tak, místním nesežraným dojde trpělivost a utvoří úderné komando ve složení: drsný trucker s traumatem + vymaštěná servírka = VLPP, vysloužilá guma na důchodě, vesnický idiot (pateticky sežrán v 82. minutě) a nějaká bruneta vyloženě pro ozdobu. Ti chytnou draka za vejce a když jej to vytočí, nesmírně dramaticky ho přejedou autem, které posléze vybuchne v nádherném oblaku ručně malovaného kouře! Paráda!

Rumah Dara (2009)

Singapurský cateringový speciál mastného průmyslu, zabývající se logistikou, pěstováním, bouráním, skladováním a přípravou druhu Homo Sapiens. Ukazuje zejména, jak lze v amatérských podmínkách maloměstského obýváku a s použitím běžného dílenského vybavení úspěšně připravit například Chilli con hombre, Indonézanku na pomerančích či šťavnatý McHuman. Dospělých a dobře živených jedinců je dostatek, tudíž odpadají u stolu hádky, kdo dostane stehno.

Repo Men (2010)

Žid Zákon a Hvozd Bílober hvězdí v hlavních rolích kulantní akční Vě-fa. Není to až takový bourač bloků, nicméně působí děsně ochlazeně a patří k tomu lepšímu, co letos z Cesmínového lesa vylezlo. Solidní a v detailech roztomilá zábava pukajících jader !

Ivan Hrozný (2009)

Výborný casting! Ten Ivan vypadá fuckt Hrozně! Jako by si Baba Jaga zašukala s Kostějem! Ale to je asi tak všechno! Takový údyrvoucí námět a ve výsledku to vypadá, jako by jej uchopila samotná barakuda Deana Horvátová a pojali to s Jurajem tak akosi nejasne. O konci sveta! Car má psychiku na cáry a tak skoro dvě hodiny zmateně blábolí jako jehovista po transfuzi a všichni kolem něj se chovají jako čuráci. Pardon, chtěl jsem říct, že všichni kolem něj se snaží vystihnout ruskou duši a dobu! Škoda jen, že jejich snaha "pašla v pizdu"...

Zkažená mládež (2007)

Populární Columbinský biathlon dorazil i do Estonska! Vystřelit si dneska ze spolužáků už není žádná legrace. Mohli by to nepochopit a vrátit vám to devítkou. Kde jsou ty zlaté časy, kdy poctivá šikana končila maximálně ředitelskou důtkou. Smolko a Zbořile, každopádně se ale omlouvám a doufám, že naše "přátelství" na základce negativně neovlivnilo váš vývin a vyrostli jste v kvalitní, nenarušené jedince bez zbrojního pasu.

Rampage (2009)

Mnohým "Holkám" z Filmové teorie tento Úve způsobí hlavoBoll. Tohle nebude so leicht prohlásit za Abfall a poslat yntelechtuálně nach Kopr! Vícevrstvý manuál na redukci populační exploze uchopil Herr Regisseur za opačný konečník a později snad podle něj vznikne i hra, která propadne. Zvláštní uznání si zaslouží zejména casting, protože tak nesympatický sliz do hlavní role by se stěží hledal i v konteinerech potratových klinik!!