haffen

okres Martin

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18
    • 25.7.2020  19:08

To bolo ako čo? Planéta opíc na jurský štýl s inteligentnou jaštericou?

• 14.7.2020  22:26
    Doblba! (2005)

Aká úžasná zbytočná konina.

• 30.6.2020  19:01

S pretáčaním sa to dá pozrieť. Inak nevidím rozdiel v tom si pozrieť Eurovíziu a toto. Kto ju nesleduje, bude asi rovnako trpieť ako ja.

• 16.5.2020  16:07
    Mrakodrap (2018)

Tolik práce a přitom taková blbost. 30%

• 8.5.2020  20:05

5* pre pána Wintona.

• 11.4.2020  18:06
    Lesní duch (1981)

Vo svojej dobe to musel byť bravúrny horor. Má to atmosféru, všetko. Hodnotiť ho však nechcem, pretože v dnešnej dobe tie efekty už pôsobia komicky. Podobné efekty som zažil v Návštevníkoch. Aj keď je mi jasné, že pri tom rozpočte to inak nešlo. Veľký rešpekt pred tvorcami.

• 19.3.2020  22:39

Ten vek je na tom cítiť a už to proste nie je vtipné.

• 3.3.2020  21:03

Ten film je ako tá diera u Hanušovic. Proste diera, nuda, bezobsažné nič.

• 27.1.2020  17:20

Po tých posledných dvoch prúseroch celkom dôstojné pokračovanie. Nenadchne, neurazí, je to priemer. Keby film nevznikol, patrne by filmový priemysel neutrpel väčšiu ujmu. Prvá zhruba slabá polhodina ma veľmi bavila, potom to šlo postupne dole a záver už bol pre mňa len priemerný, ale kvalitný akčňak. Chýbala mi tomu tá temná atmosféra. Keby nevznikli prvé dva diely, najskôr by som šiel hodnotením pár percent vyššie. Takto 3*. SPOILER Oni s tým Johnom Connorom si nedajú vážne pokoj a stále si vymyslia niečo nové. Ak by som mal spojiť posledné tri filmy, tak v jednom diely vodca odboja, v druhom zlý a v poslednom má smolu. P.S. Úloha T800 vo filme mi prišla mierne parodická a zosmiešňujúca terminátorov. Toto im moc nevyšlo a skôr ako to malo byť smiešne, to bolo v terminátoriom univerze trápne.

• 4.1.2020  01:19
    Love song (2013)

Maximálna oddychovka s pohodovou hudbou. Zaslúži si 4*.

• 28.12.2019  13:12
    Chatrč (2017)

Niekedy musím zistiť o čom to vlastne bolo. Pozeral som to v naivite, že sa bude hľadať unosca a obeť. Bol som naivný zrovna ako tento film. Uťahaná kresťanská agitka. 40%

• 9.12.2019  19:06

Ono to v tej dobe aj tak každý pozeral len kvôli Kim.

• 29.10.2019  20:39
    Záměna (1983)

Najlepšia scéna - prevleky vo vlaku. Skvelá komédia. 4*

• 18.10.2019  20:38

Ako budete hodnotiť film, ktorý sa ani nikde nedá zaradiť?

• 15.10.2019  19:54
    Čára (2017)

Časť filmu sa dala, ale celé to pre mňa proste nefungovalo. K postavám sa nedal vytvoriť žiadny vzťah a úplný záver bol už čisto totálne prekombinovaný a padal do B kategórie. Škoda, dalo sa z toho vymlátiť viac. Na naše pomery dobrý film. Slabé 3*. SPOILER: Keby film skončil pri pohľade na svoju matku, dám pol hviezdy nahor.

• 11.10.2019  22:31
    Premiér (TV seriál) (2019)

Celkom dosť traumatizujúce. Prvýkrát v živote udeľujem záporných -10%.

• 6.10.2019  15:44

V dokumente je viacero nepresností. Najväčší ľadovec v Európe nie je na Islande (Vatnajokull), ale v Novej Zemi. Lakagígar, alebo tiež jazerné krátery Laki nie sú sopkou ako takou a nikdy ani nebudú. Občas sa táto udalosť nazýva aj Grímsvotnské ohne. Išlo o roztrhnutie (praskliny) v zemi (kôre). V podstate sa jedná o havajský typ erupcie. Bolo vytvorených 130 kráterov. Miesto leží blízko sopky Grímsvotn, ale nie je to udalosťou tej sopky, pretože láva vyvierala z hlbšieho magmatického kotla ako je Grímsvotn. Udalosťou 536, respektíve jednou z udalostí bola podľa všetkého sopka na Islande. Jej pôvod ktorá to presne bola sa už asi nezistí vďaka erózii povrchu a faktu, že nové erupcie tam prekrývajú tie staré. Ale nikdy nehovor nikdy. Škoda, od dokumentu by som očakával, že bude presnejší. Preto dávam len 3*.

• 17.9.2019  22:48

Film je v podstate poctou Neilovi Armstrongovi a jeho ceste na Mesiac. O tom to celé je. Keby nevznikol film Apollo 13, asi by som aj dal aj vyššie hodnotenie. Myslím, že sa Neil neurazí, ak mu dám 75%.

• 28.5.2019  22:23

Asi najdepresívnejšia časť. V novembri idem (opäť) do Černobyľu a myslím, že tentokrát budem tú návštevu viac prežívať, mať ešte väčšiu úctu k tým ľuďom tam a bolo by skvelé, keby sme opäť položili veniec k pamätníku hrdinom. Utvrdzujem sa v tom, že tento seriál by mal skutočne každý vidieť.

• 15.5.2019  19:13

"Potrebujeme, aby vodu odčerpali spod elektrárne traja ľudia a potrebujeme súhlas." "Súhlas k čomu?" "Súhlas, že môžeme zabiť troch ľudí." Nečakal som, že sa prvý diel dá prekonať a ono to ide. Seriál pľuje všetkým ostatným rovno do tváre za veľkých fanfár. Posledné minúty dielu boli skutočne strhujúce. To sa len tak nevidí. Hodnotenie 99% je plne zodpovedajúce. Dávam 100% a netrpezlivo čakám na tretí diel. Teraz to idem rozdychavať. P.S. Škoda, s haváriou vrtulníka a neexistujúcou bieloruskou fyzičkou to vážne pohnojili a silne sa tým odklonili od toho, čo sa v skutočnosti stalo. Čo už.

• 8.5.2019  19:06
    Černobyl - 1:23:45 (E01) (epizoda) (2019)

Pilot dávam jasných 5* bez ohľadu na to, že sa o problematiku zaujímam. Naštartovalo to vo veľmi vysokom tempe, uvidím ako ďalšie diely. Každopádne tento diel si pozriem minimálne ešte raz.

• 23.2.2019  23:04

Napodiv veľmi dobrá a komorná dráma. Človek by ale bol radšej, keby to bola fikcia. Lepšie 4*.

• 21.2.2019  21:36
    Ján a Martina (TV film) (2019)

Mám pocit, že "harabinovce" už dorazili aj na CSFD a dávajú odpad. Fakt niektorí ľudia ako by boli mimo realitu. Dokument zhrnul základné informácie, vyjadrenia kompetentných a rodiny. Uvidíme aké bude pokračovanie. Slovensko je na rázcestí. Vražda dvoch mladých ľudí bola niečo ako rozbuška. Cítim sa trošku vinný, že sme sa tomuto čo sa tu deje nepostavili skôr. Možno by bolo všetko inak. 4* #allforjan

• 10.2.2019  10:29
    Muzzikanti (2017)

V tomto prípade netuším čomu som dal 1*. Možno inak sympatickej Michaline. Pri štyroch pivách v sebe sa dá dopracovať k záverečným titulkám, ale je to fakt boj. Pozreté na návšteve, takže moc na výber nebolo.

• 5.2.2019  17:55
    MOST! - Epizoda 5 (E05) (epizoda) (2019)

"Freon v pi*i."

• 22.1.2019  22:12

Po uležaní a druhom pozretí tomu proste musím napariť 5*.

• 26.10.2018  17:41
    Země: Území záhad (TV seriál) (2014)

Stačil mi jeden diel o hore Kailas a hneď som vedel ktorá bije. Znôška úplne vymyslených hlúpostí v zmysle, takto sa nám to hodí, takto to tam dáme. Jednoduchším alternatívcom to ale bude stačiť. Nakoľko je to dokument, fakty a doložiteľné informácie sú pre mňa veľmi dôležité, preto dávam 0%.

• 13.7.2018  20:43
    Miesto v dome (TV seriál) (1976)

Ach áno, tento seriál si vybavujem z detstva. Moja stará mama vždy hovorila keď sa niečo stalo: "vydržať". Tak presne odtiaľto to mala. Príjemné spomienky...

• 5.6.2018  20:12

Slabšie ako prvý diel. 2 1/2*

• 13.5.2018  11:25
    Red 2 (2013)

Absolútne zbytočné pokračovanie. Všetko sme videli už v jednotke. Len iní herci, iná lokácia a zápletka. Unavujú ma filmy, kde hlavní hrdinovia čelia smrti a vždy ich v poslednej sekunde príde niekto zachrániť. Tu to až šialene bilo do očí. Ako bola jednotka super a zábavná, tu je to presne naopak. 2 1/2*

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18