Muž, který vycházel z hrobu (2001) (TV film)

Tak asi od televízní detektívky v režii Dušánově netřeba čekat zázraky, takže to bylo lehce příjemné překvapení. Kanyza a Cibulková, to je taková nedělní idylka.

Lekár umierajúceho času (1983) (seriál)

Sledovat přehlídku většiny českých herců, kteří ještě k tomu hrají hlavně v Praze, nadabovaných do slovenštiny, je teda pořádná perverze. Ale kromě tohoto malého detailu je opravdu těžko co seriálu vytknout. Atmosféra doby vystižená dokonale, hloubka a nadčasovost přímo sálá. Pořádný a dobrý kus filmové práce.

Školní výlet (2012)

Magnusek si v bastardech nastavil vysokou laťku, na kterou se tady ani nepodíval. Je to v podstatě televizní film, který se ale narozdíl od obdobné produkce tv hovna vyznačuje jakousi usmoleností a ulepeností. Dávám o dvě hvězdy víc, protože se jedná o mého oblíbeného zneuznaného umělce, adepta na neobolševický eurokriminál pro popírače tolerance (http://www.protiproud.cz/svet/obcan/svobody/634-jdou-nam-po-krku-a-smeji-se-nam-do-oci-rikaji-tomu-smernice-pro-toleranci-v-prekladu-z-newspeaku-otevrena-cenzura-a-prevychovne-kriminaly.htm)

Vojtěch, řečený sirotek (1989)

Vpodstatě se tu omílají stokrát řečené životní pravdy, ale nakonec jsou to pravdy, tak co naděláš.

Zastřený hlas (2006) (TV film)

To se snad může stát jen v české detektivce, že se rozuzlení odehraje zcela mimo kameru.

Podezření (2000)

Vynikající napínavý film.

Babovřesky (2013)

Nedávám odpad, i když to odpad je, a to ze dvou důvodů: Jednak jsem se jednou zasmál když spadlo to kondoří hovno, a jednak bylo pro mě záhadou, jak někdo dokáže zrežírovat hereckou dvojici vondráčková-dolanský, tedy asi tak nejhorší možný páreček co se týká mých osobních sympatií na světě, tak, že jim člověk tu zamilovanost nemá problém věřit. Tolik promarněného talentu, to by se jeden posral.

Maléna (2000)

Myslím, že když si jeden film musím pustit hned dvakrát po sobě, že to znamená, že je to fakt bomba.

Matrix (1999)

Vydařený pokus, jak z nějakýho duchovna udělat něco jako počítačovou gamesu.

Taková normální rodinka (1971) (seriál)

Jsou tam i světlé momenty, povětšinou však mlácení prázdné slámy a nesnesitelně přehrávající Rosůlková.