Elitní zabijáci (2011)

Hvězda navíc za scénu z židlí, dlouho jsem se tak nenasmál.

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

Po hrozným druhým a průměrným třetím díle jde o příjemnou změnu, nicméně letos to pro mě vyhrál Madagaskar 3. I tak je to ale slušnej animák. Jen doufám že další pokračování už nebude, od druhýho dílu totiž neustále prostředí taje a praská a je dost tuctový, a tak by se v pětce mohlo stát to že bude Doba ledová bez ledu. P.S. Scratt konečně nepůsobí tak otravně jako obvykle :))

Bastardi 3 (2012) odpad!

Nevim co k tomu říct, je to sračka no. Magnusek neupozorňuje na žádný problémy českýho školství, prostě si léčí svoje komplexy a otevřeně propaguje rasismus. Černý jsou zmrdi a bílý to odnesou když jednaj. To je smysl Bastardů, tak si tady zase nehrajte na filozofy vy experti.

Rubber Johnny (2005)

Neskutečná prasárna, na první zkouknutí to je celkem dost strašidelný.

Rec 2 (2009) odpad!

Jestli jednička byla shit tak tohle je třikrát takový. Do paneláku vtrhne po zuby ozbrojený komando a místo toho aby stříleli tak se nechaj zabít jak naprostý idioti v klišoidním stylu PANÍ JE VÁM NĚCO? ÁÁÁÁÁÁ tuhej. Opět je hovno vidět, opět to neni strašidelný, opět to má dementní konec, opět se to všem líbí. Nechápu.

REC (2007) odpad!

Úplně se děsim toho jak moc je tady ten film vychvalovanej. Pravej hororovej fanoušek by tomuhle neměl dát ani jednu hvězdičku. Já jako fanda zombie hororů obecně snesu kdeco, ale tohle fakt ne. Styl jakým je to točený má navodit pocit že je to všechno hrozně real a jak je celej panelák bubu, to ale nefunguje protože je stejně většinou hovno vidět. Navíc se nemůžu zbavit pocitu že kdyby se už někdo do takovýho průseru fakt dostal, vysere se na kameru a prostě jí zahodí. V jiným filmu by se zdejší elita mohla posrat z toho jak se všichni chovaj nelogicky ale to je fuk. Co se týče těch pseudo zombíků, jsou spíš směšný. To se projevilo hlavně v poslední a nejstupidnější scéně celýho filmu kde po půdě běhá uřvanej Pája vážící asi 30 kilo a všichni jsou z něj posraný strachy. Radši než tohle tak si pustim Diary of the Dead kterej si na nic nehraje a nepředstírá že má bejt ultra strašidelnej.

G-FORCE (2009) odpad!

Mega sračka.