Červený drak (2002)

Skvělý! Pro mě osobně nej z celý trilogie a ten závěr na kterej skvěle navazuje Mlčení jehňátek-super!

Masakr na střední škole (2003)

Tak nejdřív bych těm volům co překládaj názvy filmů do češtiny spřerážel ruce za ten "masakr". JInak film stojí za hovno, i když Dolphovi to tam celkem sekne. Ale ten posranej vozejčkář-to byla z nouce cnost!

Magnolia (1999)

Bože (P.T. Andersone :) díky ti za takovýhle filmy! Neskutečně, neskutečně vynikající scénář, kamera, režie, ... sakra všechno tam bylo kurevsky dokonalý, no a ty padající žáby-mlask!

Mizerové II (2003)

Neskutečně výborná akční pecka nabitá až po okraj skvělejma kecama. Až neuvěřitelně dokonalá kamera a střih to jen podtrhují. A ještě jedna věc mě potěšila - že Willovi dali místo Porsche Ferrari!

Hodiny (2002)

Neuvěřitelně skvělý herecký výkony, strhující klavírní hudba, skvělá režie, tak kde je problém? To nevim, ale tenhle film mě vůbec nechitil. Sice jsou příběhy skvěle propleteny, ale ten celek působí jaksi nudně.

8. míle (2002)

Přesto že mi Eminem nepřirost k srdci tak tenhle film se fakt povedl. Eminem v něm působí jako ostřílenej herec, film se nikde zbytečně nezadrhává, fakt paráda!

Od kolébky do hrobu (2003)

Parádní akční podívaná s osvědčenými herci a s tipickym Bartkowiakovim titulkovim závěrem-kterej je fakt boží. Takže všichni vy ... kteří ste dali 2 a míň * tak se příště netrapte a nečumte na akční žánr!

Masakr v Texasu (1994) odpad!

Neuvěřitelně stupidní trapárna, která spíš než horor připomínala parodii!