Lovec policajtů (2001)

Hodně dobrá akční podívaná se skvělim DMXem a výbornou režií.

A.I. Umělá inteligence (2001)

Po první půlce jsem si řikal běžnej sci-fi film se skvělim Osmentem a méďou Tedym, ale ten závěr mě naprosto uchvátil. Prostě paráda!

Top Gun (1986)

Nejlepší film všech dob!!

Prostě sexy (2002)

Nechutná prasárna! Je vidět že scénář psala ženská. Na tomhle filmu byla asi nejlepší Christina Applegate.

Texaský masakr motorovou pilou (2003)

Hnusný, brutální, nechutný, nepřístupný-to ste snad nemohli ani myslet vážně. Jestli se někomu z vás udělalo u tohohle filmu blbě, nebo musel odvracet oči tak se asi rozklepete i u Včelky Máji ! Co na tom bylo hnusnýho? To že tam machroval motorovkou a občas vystříkla krev? vždyť stejně nebylo nic moc vidět. A na pořádnou akci jsem museli čekat asi hodinu. Tak v čem je to tak hnusný? možná v tom že je to podle skutečný události. Jo a ještě jedna věc mě u toho nasrala. Snaha napodobit Záhadu Blair Witch - fakt ubohý. Takže na závěr: Michael Bay si to měl radši režírovat sám, herci byli super, ale film měl těžkopádnej rozjezd. A ty lekačky-neřikejte mi že ste jim na ně skočili!

Aréna smrti 2 (2002)

No oproti jedničce je to trochu zlepšení, ale přesto je to průměrný akčňák pro kterej v 21. století už asi místo neni. A navíc téma vězeňskejch rvaček se objevilo už v mnoha filmů.

Štvanec (2003) odpad!

Tenhle film je tak hroznej, že nevim kde mám začít. V první řadě bych scénáristům dal facku aby si uvědomili jakou kravinu vlastně splodili :), "příběh" je neuvěřitelně okatej, asi po 15 minutách musí každýmu dojít jak to skončí (a skončí to fatk trapně), bojový scény jsou jako z pomocný školy, no a ty kecy z Bible by si taky mohli odpustit. Nemluvě o scénách který tam jsou jenom proto, aby natáhli stopáž. No prostě omyl kinematografie!!

Konec světa (1999)

Hodně povedenej filmeček, ve kterym Arnýho svaly nehrajou hlavní roli. KevSpě a jím podobnejm bych nejradši uřízl jazyk :)

Pláž (2000)

Nevim proč se divíte tomu, že ten film je nechutnej. To jsou snad všechny Boylovy filmy ne. U Trainspottingu jste si na nějaký nechuťárny ani nevzpomněli.

Peklo (2003)

Po dlouhý éře Van Dammových nepovedených filmů se zaplaťpánbů býská na lepší časi. Sice je to jiný kafe, ale jak je vidět, tak mu to prospělo. Skvělej a netuctovej příběh a obstojná kamera. Takže vítej zpět Van Damme !!