Bakugan (2007) (seriál) odpad!

wtf?

Somrák s brokárnou (2011)

Samozřejmě, že tohle není myšleno vážně... nic pro mladistvé intelektuály a návštěvníky art festivalů, ale pokud někdo považuje gore scény v Braindead za samoúčelné, pak ať si tenhle film nepouští... Nadsázka a pocta filmům podobného ražení. Naddimenzované násilí při kterém krev a vnitřnosti tryskají až na koberec ve vašem obýváku a scény končí až absurdně nedotaženě. Tvůrci se museli ohromně bavit a mohli si dovolit zúročit snad jakýkoli zvrhlý nápad. Ano, pobavil jsem se víc než u Machete s Planet Terrorem dohromady. Geniality a zábavnosti Přání smrti 3 sice nedosahuje, ale směle se může poměřit třeba s takovou chuťovkou jakou je Třída 1984

Animalia (2007) (seriál)

Scénáře nejsou úplně špatný, ale grafika jak ze začátku 90- let a občas snaha o infantilní humor, sráží tenhle seriál do podprůměru.

Bolek a Lolek na Divokém západě (1986)

Zbytečné dialogové dotáčky a příšerný dabing... Infantilní žvanění a kvůli tomu i viditelně doplněné nové scény sráží tenhle "film" pod úroveň němého seriálu.

Iron Man 2 (2010)

Jenom Downey drží prapor Iron Mana nad průměrem. Vlastně je to jeho konverzačka, která je zajímavější než zbytek. Scénář není příliš atraktivní a závěrečná bitva s Vankem je mírně řečeno poněkud odfláklá...to už jim docházely peníze?

Lokomotiva Tomáš (1984) (seriál)

Ostrov Sodom, zdá se mně nějaký divný... Hlavně postavičky lidí jsou až děsivě statické...:)

Šmoulové (1981) (seriál)

Císlerův Gargamel pozdvihnul tenhle seriál minimálně o level.

Dr. House (2004) (seriál)

Celkem koukatelný. Těm co mají nějakou páru o medicíně a o tom jak to chodí ve zdravotnictví asi občas vstávají vlasy na hlavě.

Tajemství nových dinosaurů (2007) (seriál)

Slaboduché, včetně hereckých výkonů a to jak dinosaurů, tak lidí.. Děti tak kolem 5-ti let to ale může zaujmout.