Predátoři (2010)

A další zbytečný film, bez atmosféry, bez alespoň jednoho trochu originálnějšího nápadu...., zde silně nadhodnocený (68% 30.09.2010) a pokud má dvojka méně procent než tohle, pak je tady něco špatně...... No jo, dneska už může točit filmy každej myslivec, pardon nimrod ;)

Muž ve stínu (2010)

Solidně udělaný, ale snadno zapomenutelný film, který ničím neobohacuje režisérovo dílo, natož kinematografii.

Kletba bratří Grimmů (2005)

Dějově nevyrovnaný, ale ne zas tak velký průšvih jaký jsem čekal. I když potenciál v námětu byl daleko větší.

Třída roku 1984 (1982)

Partička punkáčů ovládá střední školu na které k "trendy" oblečení patří tričko se svastikou a jak hlavního hrdinu poučí kolega: "Učení na téhle škole není na prvním místě". Hutná a chutná jízda na sebe vrší jednu absurdní situaci za druhou a i když nedosahuje brutality a zábavnosti o 3 roky mladšího Přání smrti 3 , patří ke špičce filmového trashe.

Strach nad městem (1975)

Padouch dostatečně slizský, pro akrofobiky pěkná honička na střeše i další výborne kaskadérské scény, ale místy příliš naivní. Když si tohle divák má čas uvědomit, tak něco není v pořádku. Ten zločinec nemá jenom umělé oko, ale podle závěrečné scény je i naprosto hluchý.

Moon (2009)

Nadějný, ale nedotažený snímek, evokující asi 10 jiných filmů Bladem Runnerem počínaje (replikant s krátkou životností) Gattacou (filozofickým a psychologickým motivem) konče. Bohužel ani k jednomu z těchto filmů se nepodařilo přiblížit. Pochvalu zaslouží oldschoolové kulisy, které však nejsou ničím víc, protože samotný sci-fi námět není nijak důležitý a u pravověrných scifistů vyvolá spíš usměv. Hlavně však zůstává spoustu neodpovězených otázek, které by mohli vnést trochu logického pořádku do poněkud podivných reálií.

Stáhni mě do pekla (2009)

Pár Raimiovských žertíků nezakryje spoustu klišé lekaček a očekávaný konec. Jasně nejhorší Raimiho horor. Není to vyloženě cesta do pekla, spíš cesta do průměru.

Star Trek (2009)

Snaha o nový začátek a facelift jde mimo mě, stejně jako Craigův James Bond.