Sněhurka (2012) odpad!

Verze Sněhurky z prostředí Blízkého východu, která postrádá jakýkoliv význam. Nejlepší je "holahola" tanec na úplném konci.

Arrow (2012) (seriál)

Seriál plný modelů a modelek, zelených šípů a reklamy na Windows 8. Chvíli mi trvalo, než se mi seriál začal líbit, ale jeho tempo a neustále zvraty mě udžely u první řady a můžu říct, že druhá řada je ještě lepší. Jednoduché, ale líbivé a zábavné!

Halloweenská noc (2007)

Slátanina několika filmů dohromady, kde děj postrádá jakokoliv logiku, ale v tom to právě je. Pokud máte rádi dýně, koukněte raději na Otravný pomeranč, který pobaví mnohem víc. Dvě hvězdy dávám za atmosféru a za uříznutou hlavu zrzavého tlouštíka, který papal moc čokolády.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Líbila se mi první série. Druhou jsem protrpěl. Třetí byla svižná a napínavá. Čtvrtá......totálně zabila mou chuť dívat se na další díly. Čtvrtá série již není o zombíkách - stala se sociologickým projektem, který pozoruje chování uzavřené skupiny. Největší devízou seriálu však zůstávají herci, kteří se k řemeslu pravděpodobně dostali náhodou. Jestliže je seriál postaven především na dvou postavách: Rick Grimess a Hershell "starousedlík" měl se casting postarat o lepší volbu herců.

Očista (2013)

Nudné, předvídatelné, bez nápadu, bez atmosféry. Dvě hvězdy dávám za námět a za herecký výkon Lenay Headey.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013) odpad!

Naprostá debilita od začátku až do konce. Smíchejte Den nezávislosti a Armageddon, přidejte k tomu tupé Godzilky vycházející z útrob oceánu, obrovské roboty vyšší než mrakodrap, které převážejí do akce 4 vrtulníky na lanech a máte výsledek. Transformers forever!

Zmizení (2013)

Po dlouhé době thriller, který mě vtáhnul natolik do děje, že jsem se nechal unášet jeho svižným tempem, vychutnával si stupňující se napětí a skvělé herecké výkony obou hlavních představitelů. Snímek trošku ztrácí na atmosféře někde lehce za polovinou, ale poté opět uzemňuje diváka. Tento film by si zasloužil velké finále jako tomu např. bylo ve filmu Sedm, bohužel však končí nečekaně "klidně".

Světová válka Z (2013)

Filmů se zombíky bylo natočeno již velké množství. Ale těch dobrých je opravdu jen hrstka. Film, ve kterém procestuje Brad Pitt půlku světa proto, aby zachránil lidskou rasu, je napínavý a strhující zároveň od začátku do konce. Efekty a spektakulární scény s hordou hladových zombíků, které nezastaví ani zdi okolo Jeruzaléma, jen podtrhují atmosféru tohoto filmu. Další plusové body dávám za závěr, který mě velice příjemně překvapil

Tajemný let (2005)

Ztracená holčička na palubě letadla? Filmy točené na palubě letadla pohřbily Harrisona Forda v Air Force One, Samuela L. Jacksona v Snakes on a Plane a bohužel stejný osud postihl Jodie Foster v tomto snímku. Hodinu a půl strávíte ve společnosti šílené matky, která dělá vše co může, aby našla svou dceru, kterou na palubě letadla, kromě ní, nikdo neviděl. Bez nápadu, bez napětí s předem očekávaným vyvrcholením.

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Film, který si nebere servítky a nesnaží se oslovit mainstreamovou skupinu diváků. Pokud máte rádi filmy, které dávají přednost nespoutaným a neotřelým fórkům a mnohdy až absurdní zápletce, určitě vás Apokalypsa pobaví na maximum. Film, ve kterém partička mladých herců zůstane zabarikádována v domě Jamese Franca se zásobami alkoholu a hulení při apokalypse v Hollywoodu. Scény jako: kdo chce znásilnit Hemionu, boj o tyčinku Milky Way, ďáblem posedlý Jonah Hill a závěrečná scéna s Back Street Boys jsou jen malým lákadlem toho snímku.