• Fantasy

Krajinou domova (2014) (seriál)

Něco takového z českých luhů a hájů tu dlouho chybělo. Já tomu nemám v podstatě co vytknout. Některé díly jsou slabší a některé jsou naopak skoro dechberoucí. Marián Polák se může jít se svojí Planetou Česko klidně zahrabat. Tohle ho strčí do kapsy po všech stránkách. Je to naučné, dostatečně odborné a přesto dobře srozumitelné a ta kamera, to je skvost a ten výklad je občas skoro až dojemný. 95%

Štvanec (2003)

Tak tady mám po delší době potřebuj komentovat :D. Tvůrci oprášili již stokrát zrecyklované schéma o elitním zabijákovi, který začal zabíjet a další elitní zabiják je samozřejmě ten jediný, kdo ho může dostat a za spáchání asi stopadesáti nelogismů stvořili tenhle nesmysl, který nemá ani hlavu ani patu. Přes 60% pro toto mi přijde jako hodně milosrdné a divím se, že Benicio a Tommy se propůjčili k něčemu tak otřesnému. Dávám 40%

(Ne)obyčejný kluk (2017)

84%? To jako vážně? Takový hodnocení pro drama s absencí jakýhokoliv dramatu, kde člověk už po prvních 15ti minutách tušil, že se ve filmu nejspíš nestane nic zajímavýho, natož dramatickýho? Od začátku do konce to pro mě byla velká nuda a skoro až utrpení. 55%

Agora (2009)

Celý film se točil okolo toho, jak je náboženství zvrhlé a zbytečné a to je na dobrý příběh zoufale málo. Život hlavní hrdinky se zase točil okolo toho, co je všem dnes dobře známé a člověk skoro žasne, kolik tenkrát dalo práce to všechno rozklíčovat :D. Ale bylo poučné to vidět...člověk si zase připomene, že věřící jsou jen vymyté mozky. 60%

Planeta Česko (2017)

Bohužel k natočení dobrého dokumentu nestačí krásné záběry ale také by to chtělo trochu naučnější obsah, trochu odbornější komentář a trochu méně záběrů na Mariána Poláka, který se má asi hodně rád. Po shlédnutí upoutávek jsem se hodně těšil a záběry ve mě evokovaly dokumenty od BBC, které patří k naprosté špičce...bohužel realita byla očekávání celkem dost vzdálena. A vlastně ani ta vizuální stránka nakonec nebyla tak poutavá protože většina z nejhezčích míst u nás, se v dokumentu ani neobjevila. 68%

Spider-Man: Homecoming (2017)

Přes začátek, který sliboval mimořádně trapné dílo, ze kterého bude nejednomu stydno, se film ubral kamsi ke komiksovému průměru, který úplně neurazí ale rozhodně nenadchne. Napodruhé už jsem to zvládl dokoukat a hrubě pokažený začátek mě tentokrát neodradil. Celkové dojmy jsou ale i tak trochu rozpačité. 55%

Štiky (2018) (pořad) odpad!

Omylem jsem viděl asi 5 minut a myslím, že existují příjemnější způsoby, jak provést lobotomii, než je koukání na tuhle bandu naprostých idiotů. 0%

Deadpool 2 (2018)

Já si nemůžu pomoct ale byla to jedna z nejvtipnějších komedií, kterou jsem za hodně dlouhou dobu viděl. Za mě lepší než jednička a jasnejch pět hvězd. 93%

Prezident Blaník (2018)

Solidní půlhodinu by Najbrt možná vypotil ale hodina a půl je zkrátka moc. Druhá půlka byla o ničem a že by ta první byla extra silná se taky říct nedá. 61%

Černé zrcadlo (2011) (seriál)

Černé zrcadlo je takovou černou perlou ve světě převážně blockbusterových sci-fi, které jsou sice fajn ale na rozdíl od Black Mirror nepřinášejí nic nového. Téměř všechny díly bavily, nutily k zamyšlení a navíc byly skvěle natočené a zahrané. Jen škoda, že těch dílů je zatím tak málo a pro někoho můžou být malou vadou na kráse lehce se opakující náměty. 91%