RoyBatty444

okres Bratislava

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34
    • 11.7.2019  12:03

Okrem pár dobrých efektov to nemá nič o čo by som sa stál. Vlažný príbeh, zlá chémia protagonistov a skoro neexistentný záporák. Film sa javí ako jeden diel seriálu a tak aj končí. Patetizmus a boj CGI postavičiek to si asi zapamätám. Najhoršie je, že film nemá identitu a pôsobí ako zlátanina príbehov dávno videných. Taktiež mu chýba osobitý soundtrack. Herecký priemer mňa oslovil len Mahershal Ali.

• 29.6.2019  08:33
    Shazam! (2019)

Síce s angažovanosťou ale bez zjavnej iskry a originality. Ku koncu to pripomínalo https://www.csfd.cz/film/50759-power-rangers-strazci-vesmiru/prehled/Power Rangerov

• 9.6.2019  09:28
    Lovci duchů (TV seriál) (2005)

Obsadením nasmerované na pubescentky/-tov rokovou hudbou a hlavne výberom American Muscle na milovníkov týchto kvalít. Hlavný predstavitelia zapadli do rolí dobre a nerušia. Téma síce nie je ˝moja šálka kávy˝ ale občas to má hlavu a pätu a nie je to len prvoplánové. Filter temný, občas splatter a horror hlavne ale ducharina.

• 29.5.2019  20:50

Na silu uvedenie nového hrdinu bez sympatickej postavy. Fury taký hlupáčik a Coleson len štatista. Najlepšia je mačka a Talos.

• 12.5.2019  18:08

Postavy sú prebraté z jednotky. Výkony hercov a filmárov sú dobré. Čo ma torochu sklamalo bol príbeh a niekoľko veľmi povrchných a otrepaných častí zápletky.

• 11.5.2019  18:00
    Cloak & Dagger (TV seriál) (2018)

Trochu depresívne ale aj poučné hlavne z okolia New Orleans. Príbeh nie je nadmieru originálny a spojenie s fantasy časťou trochu ťahá dolu reálne problémy hlavných protagonistov. Napriek tomu sa na to celkom dobre pozerá a to hlavne kvôly dobrým výkonom hercov ale aj filmárom.

• 10.5.2019  20:16

Wenn du König wärst. Posolstvo, hrdinstvo, rozprávky a detská naivnosť tam je ale kúzlo sa nedeje a je to len podpriemerné zabavenie bez zaujímavejšieho príbehu a originálnejších postáv.

• 6.5.2019  16:25

Veľmi dobré a presvedčivé kino New Hollywood-u. Možno sa o postavách nedozviete všetko ale atmosféra fakt divokého západu sa dá krájať. Postavy nie sú žiadny štandardný drsný kovbojovia ale ľudia s problémami.

• 5.5.2019  16:45
    Repo Man (1984)

Herecky a filmársky nenadchne, dej je čudný a občas zaujme.

• 5.5.2019  16:41

Niečo ako Nedotknuteľní len menej vtipné. Herecky aj filmársky na vysokej úrovni.

• 30.4.2019  19:29

Silne poučné a na konci patetické. Nič moc príbeh veľa strihov do slabo obsadenej reality. Pár dobrých vtípkov.

• 26.4.2019  20:49
    Star Trek: Discovery (TV seriál) (2017)

V dvojke je návrat k Enterprise ale ostáva tu tá neskonalá patetickosť až v štrnástom diely to vyvrcholí niečím neznesiteľným medzi Michaelou a Spokom.

• 25.4.2019  20:49

Detský motív s dospelým prevedený ešte neznamená, že tu ide o niečo výnimočné. Ide hlavne o čudný špagát medzi rozprávkou o hovoriacich potravinách a zmysel života v podaní puberťákov. nedopozerané

• 23.4.2019  16:18
    Future Man (TV seriál) (2017)

Návrat do pop kuptúry a 80´tych rokov v celkom dobre spravenej drsňačine pre puberťákov a postpuberťákov samozrejme s nerdom v hlavnej úlohe alebo skôr v jednej z nich. Primelo ma to pozrieť si The Last Starfighter/Poslední hvězdný bojovník. Odkazy sú tu na filmy od Easy Rider po Midnight Cowboy k Terminator cez Back To The Future pomedzi Top Gun a čo hrdlo ráči, čo kto videl ale hlavne čo si pamätá.

• 19.4.2019  12:01

1965 Chevrolet Chevelle, 1970 Chevrolet Monte Carlo, 1967/8 Ford Mustang, 1972 Plymouth Road Runner IMCarDb

• 19.4.2019  11:48
    The Junkman (1982)

IMCarDb

• 19.4.2019  11:22

1970 Lincoln Continental Mark III, 1968 Ford Custom 500, 1971 Ford LTD, 1971 Pontiac LeMans, 1971 Ford Torino 500 IMCarDb

• 19.4.2019  11:09

Je to taká dobrá oddychovka s silnými bluesovými odpalovákmi a nekonečným plechovým riadením.1974 Dodge Monaco, 1977 Dodge Royal Monaco, 1973 Dodge Polara IMCarDb

• 18.4.2019  20:32

Chlapci s dobre pripravenou lúpežou narazia na dievča a celý pekný plán sa začne zamotávať. Vyvrcholenie je prekvapivé. Film trochu oddychovka a nič moc s celkom dobrou choreografiou. Nemecky: Kesse Mary – Irrer Larry. IMCarDb Hlavné automobilové postavy: 1969 Dodge Charger R/T, 1966 Chevrolet Impala

• 15.4.2019  20:09

Taká postpubertálna zlátanina z čínskej mytológie cestovania v čase a pár bláznov z predmestia hrajúcich sa na gangstrov. Je to viac milé ako dobré. Pozerané z nostalgie po Novom Zélande.

• 14.4.2019  20:16

Scénar je trochu deravý ako sa tá samica nalepila na dračíka a hrala svoju rolu, ale inak pozerateľné zakončenie.

• 14.4.2019  20:11
    Zoolander (2001)

Je to praštenosť ale scéna na pumpe a Orange mocha frappuccino sú pri správnej nálade znesiteľné.

• 14.4.2019  19:56

Komédia na jedno pozretie herecky výborne obsadená ale inak len taká dobrá oddychovka občas morbídna.

• 14.4.2019  13:47

Stopáž je úctyhodná, ale je aj o čom hovoriť. Je to podľa skutočných udalostí preto dúfam, že sa moc neprikrášľovalo. Film pôsobí ako zo sedemdesiatych rokov, v ktorých sa odohráva. Herci odvádzajú dobrú prácu a približuje sa to ku Kmotrovi aj z policajného pohľadu. Scott je majster podmanivého a komorného v silných ale nie zbytočne pompéznych obrazoch. IMCarDb

• 11.4.2019  19:07

Sci fi pre deti o chlapcovi s rýchlymi reflexmi ktorý zachráni celú galaxiu pred hrozbou. Veľmi jednoduché, klišoidné ale napriek tomu zlaté. Po nemecky Starfight. Pozerané na podnet zmienky podobnosti so seriáliálom Future-Man

• 8.4.2019  21:38
    Misfits: Zmetci (TV seriál) (2009)

Superhrdina bez pozlátka z anglického panelákova. S fóbiami, asociálnym prístupom a nekonvenčným riešením kritických situácií. Seriál prináša svieži a hlavne realistický prístup k ľuďom s nadľudskými schopnosťami a pri tom rieši hlavne každodenné problémy dospievajúcich výrastkov.

• 7.4.2019  12:07

Príbeh dvoch svetov pretechnizovaného s množstvom plastu, fotobuniek a pretvárky a toho starého romantického s nostalgiou, poéziou v obraze a spoločenského života. Pre dnešného diváka kus ďalekej histórie, ktorá sa dá len ťažko uchopiť.

• 7.4.2019  11:18
    Skleněný (2019)

McAvoy exceluje a dvaja vyslúžilci si idú svoj štandard. Nakoniec trochu jednoduchý koniec bez celého toho mystična, ktoré sa pokúša Shyamalan v svojom comixovom lockbustri vybudovať hlavne hudbou a pomalou kamerou v temných pasážach. Priamočiarosť a vysvetlenie každej maličkosti duchárstvu nepomáhajú a film skĺzava do banality. Prepojenosť so svojimi predchodcami pomáha ale nie je nutná.

• 6.4.2019  20:49
    Mutafukaz (2017)

Ako to čudne začne tak to aj čudne skončí. Spád to má a možno aj myšlienku ale gangstri citujúci Shakespeara, šváby následujúci svojho živiteľa a dievča, ktoré je aj nie je emzák to rozhodili ešte viac ako to už bolo.

• 25.3.2019  20:03
    Památkáři (2014)

Nič extra ale človek s dozvie o zachraňovaní umeleckých diel a osudy ich záchrancov zo strany spojencov. Sympatický herci. Trochu nevýrazný scenár. Výprava relatívne dobrá.

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34