Don Camillo (1983)

Vaffanculo Vaffanculo (italská vulgarita). Jde o bolševistickou agitku o spolužití církve a strany. z 80. let. Je to hodně naivní a asi pod vidinou peněz se k tomu nechal zlakat Terence Hill. Nějaký klady to ale má.

Interview s upírem (1994)

Tom Cruise a Brad Pitt jsou silná dvojce aby tenhle film dostatečně tahla. Mezi upiřími filmy je to klasika, ve který není ani Rumunský Dracula.

Čtyřicítka na krku (2012)

Čtyřicítka na krku 2008 a 2012 jsou oba filmy o tom jak starné asi je mi o něco sympatičtejší verze s Heather Locklear. Je ztrátka sexy. I když film je asi lepší 2012.

Čtyřicítka na krku (2008) (TV film)

Yesterday (2019)

Pěkný odpočinkový film. Ruku na srdce i když člověk není fanda Beatles neboli brouku, tak občas do jejich hudy zaposlouchá.

365 dní (2020)

Tako polská verze a odpověď na padesát odstínů šedi, temnoty a svobody s italským nádechem. Anna Maria Sieklucka není uplně sexbomba ale ani není ošklivá. Michele Morrone má pro tuto roli správný charisma.

Godzilla II Král monster (2019)

Nejdřív jsem od toho čekal víc, pak co jsem na to koukal tak míň a míň. Pak nakonec jsem zjistil, že to není tak hrozný. Tak Godzilla II Král monster si vysloužila tři pěkné hvezdičky.

Skautův průvodce zombie apokalypsou (2015)

Je to takové vlezlé. Mě tam ti skauti přípomínali rudý pionýry z dob komunismu u nás. Chyběla tam tomu možná i Bella Thorne, ale Sarah Durmont taky není špatná.

Válka Roseových (1989)

Stará velmi vcelku fajna komedie i když taková archivní. Ale neva, člověk se na ní rád podíva znova a znova. A směje se kupodivu znova a znova.