Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

Tohle Sin City (at už prvotina, nebo tahle filmová novinka) je hodně specifická věc, a vůbec se nedivím, že pro mnohé fandy kultuvní záležitost. Mě tohle zpracování děsně baví, M. Rourke byl skvělý a nezapomenutelná E. Green perfektní. Přiznám se ale, že se v tomhle směru ještě hodně hledám a nejsem si moc jistá, kam tuhle ojedinělost zařadit. Umělecký proud obou Sin City je ocenitelný, ale tu odlišnost mezi oběma filmy, já prostě moc nevidím.

Křišťálová řeka (2008)

Ale tak samotný film nebyl špatný, lidské neduhy, potřeby a vztahy, které nemůžete jen tak ingnorovat jsou součásti našich životů. Někdy prostě nestačí jít s osudem, tomu rozumím. Ale ten závěr to trochu zabil. Bylo to hloupé, nereálné a nedomyšlené. Mám dítě, přítel ho nechce, tak si ho vem..Jako by to byla nějaká věc..Jinak dobrý. 5/10

Krásná Junie (2008)

Krásná Junie je sice krásná a možná i chytrá, ale ne, nedosažitelná. A nejsem si jistá jestli ta skutečnost, která vyplula na povrch byla tak famózní, jaký budila dojem. každopádně pointa filmu byla pro mě jako stvořená a líbilo se mi to odepření, které nemělo jistou budoucnost, protože ty otevřené dvěře, které říkají, co kdyby, už nikdy nezavřeme..Romeo a Julie tak trochu jinak? =)

Koleje osudu (2013)

Tenhle film má silné momenty, ze kterých se dá dobře těžit, obzvlášť ten závěr je ukrutně smyslný, ale bohužel má i své slabší chvilky a ty lehce ubírají na dojmu. Ale rozhodně má tenhle příběh co nabídnout.

Bournův mýtus (2004)

Bournův mýtus na mě působí o něco lépe, než Agent bez minulosti. Je záživnější a svižnější, ale zřejmě to není zrovna šálek mého čaje. Nevidím v tomto snímku nic zvláštního.

Agatha Christie's Poirot - Smrt na Nilu (2004) (epizoda)

Bohužel původní verzi neznám, ale verze od A. Wilsona působí, jako klasická krimi, která v sobě nemá nic senzačního. Naprosto průměrná detektivka..

Brána do pekla (2009) odpad!

Naprostá katastrofa, nejenomže tady není ale absolutně znát jakékoliv vyvrcholení děje, ale celý tento rádoby nazvaný thriller je tou nejhorší nudou, trapností a totální neslučitelností nějaké posloupnosti, co jsem kdy zažila. Vždyť tato tragédie vůbec nechápe pojem film. Bezpečnostní expert je někde s jedinou přeživší v podzemí, řeší blbiny a vůbec mu není divné, že je to všechno úplně divné =) Sexy kočka imunní, celá posádka v trapu a ona si tam z vesela trajdá, sexuje jako by se nic nestalo. Borcovi to není podezřelé tak si dává drink a vzpomíná z ničeho nic na minulost, pár lidí mrtvých však co, já mám svých starostí dost. Bezva super ujetost.

Fear X (2003)

Z tohoto filmu jsem víc, než zmatená. Mrzí mě, že jsem zřejmě vůbec nepochopila pointu filmu, protože po jeho skončení ve mě zůstaly pouze otázky, zmatek a neukojenost. Něco musí být špatné, protože by jinak Fear X neměl tak vysoké hodnocení, kterému já vůbec nerozumím. Jeho temná a syrová atmosféra dráždí dech, ale smysl a hloubka příběhu je asi ukryta v jinotaji a ten mi asi nebyl dopřán, tím pádem pro mě celý snímek ztrácí smysl.

Výdejna zavazadel (2013)

Myslela jsem si, že to bude docela zábavný a hlavně vtipně netrapný film, a chvíli to tak i vypadalo, ale ten závěr to úplně zabil. To že si najednou uvědomíte, že někoho máte víc, než rád, je vcelku normální věc, ale že je žádost o ruku na stejné úrovni, jako chycení se za ruce, to je trochu víc, než uhozené. Buď se koukáte na pohádku, kde se toleruje všechno, nebo se díváte na romantickou komedii, kde se více méně toleruje, nebo se díváte na totální hovadinu,která se snaží zapadat do všeho a má to úplně opačný efekt a netolerujete nic.

The To Do List (2013)

Tak tohle byla extrémní prasárna =) Když M. Carey psala tenhle scénář, tak musela být buď pěkně nadržená nebo absolutně zhulená =) Nemůžu říct, A. Plaza svou roli zahrála naprosto důvěryhodně, věřila jsem ji každý pohled, ale už nikdy víc, jednou stačilo =)