Budoucnost nejistá (2013)

Já mám S. Ronan ráda, má výborně našlápnuto na bezvadnou kariéru, ale How I Live Now nebyla úplně nejlepší volba pro její ztvárnění. Ne že by to byla její chyba, ona zahrála to, co mohla, ale tenhle film nebyl vůbec ničím zajímavý. To, že se čeká nesnesitelně dlouho na to, než se vlastně začne dít, to co se už dávno dělo, jenom diváci byli stále v pochybách, tak rázem se zastavil čas..Působilo to na mě amatérsky, nepropracovaně, nudně a bezduše. Nehledě na ostatní vztahy mezi dětmi a dospívajícími, kteří teprve zjišťují, cože ta láska vlastně je, a přesto téměř obětují život za něco, co je jim vzdálenější, než vlastní bezpečí. Nepravděpodobné a to mě ubíjí.

Kráska a zvíře (2014)

Zajímavé je, že filmů a pohádek na téma Kráska a zvíře bylo natočeno tolik, ale nikdy se to nerovnalo tomu, co jsem od toho čekala. Až tohle francouzsko-německé fantasy mi připadalo, jako z knihy, kterou jsem měla jako malá holka. Kdybych měla hodnotit tento příběh, tak pouze žánrem pohádky. A ta byla půvabná. Celkový dojem byl někde v pohádkové říši, ani postavy pro mě tady nebyly důležité..Viděla jsem jen zvíře a krásku. Samozřejmě má tato adaptace chyby, a někdy až přespříliš přehrávané, a pocity z naplněné lásky hlavních postav byly lehce useklé, takže kdybych chtěla hodnotit čísly, byl by to lepší průměr..5,5 /10

Učitelka angličtiny (2013)

Nejdříve jsem nechtěla věřit tak nízkému hodnocení, protože začátek zase tak špatný nebyl..Ale opak je pravdou. The English Teacher je laciná komedie, která hraje na nesmyslné situace, ve kterých nenajdete špatku reality. A musím přiznat, že scény tady působily víc, než trapně.

Spisovatelé (2012)

Fantasticky zpracované rodinné drama. Skutečnost, která se tady nachází je až neuvěřitelně opravdová. Herecké obsazení veškerou dokonalost jen utvrzuje. Snénář je do poselední kapky propracovaný a smyslný. Romantiku, drama a vtip jen tak v jednom okruhu nenajdete, a ještě k tomu s takovou grácií..Žádné romantické klišé..Ale doufání v nadějí, která opravdu neumírá..občas.8/10

Grandhotel Budapešť (2014)

Jak prostý může být scénář W. Andersona, a jak duchaplně může být jeho režie propojena. Rozhodně je jasné, že Grandhotel Budapešť je kontroverzní film, který buď to má své fanoušky, nebo je nemá. Pro mě je tento způsb humoru vzdálenou galaxií, ale co opradu oceňuju, je oroginalita, se kterou se tahle komedie potácí po celých sto minut. Ale to je asi všechno..Já jsem tam tu svěžest a vtip nenašla.

Reasonable Doubt (2014)

Reasonable Doubt je vcelku pestrý thriller. Záčátkem začínám výborná propletanice a tahnice, kdo že je vastně ten špatný. Poté. co se ukáže pravda, trochu příběh ztrácí dech, ale přesto je to dobrá krimi podívaná za kterou tedy dost ručí S. L. Jackson. 6/10

Ruby Sparks (2012)

Pro mě je Ruby Sparks velice milá, ale usedlá komedie..Sice je nápaditá, ale ne na dlouho. Je veřejná a trochu těžkopádní. A ve mě vzbuzuje sporný i když ne negativní dojem.

Kristy (2014)

Sama nevím, co mě vedlo k tak vysokému hodnocení, ale H. Bennett mi připadala opravdová. Taková ta holka, která se opravdu snaží přežít a dokázat tu veškerou neduživost, která se ve snímku nachází. Pro mě, až na pár nežádoucích chvil, to bylo perfektně zpracované drama, či thriller, chcete-li. A její pomsta, byla nadmíru přirozená, což mě vede k pozitivnímu hodnocení.

Obyčejní hrdinové (2004)

Imaginary Heroes je silné drama, které na konci vyústí v nečekanou zápletku. S. Weaver s E. Hirsch vybudí báječnou atmosféru, která každou minutu graduje..Po té následuje bohužel odmlka..a konec je spád důležitečna. Až na pár hluchých míst, je to báječné drama, s malou bezprostředností.

Stejná srdce (2014) (TV film)

Jeden velký kolovrátek na tohle téma. Možná tedy ne, tak důvěrně, jako byla natočena spousta filmů..ale i tak se stále vracíme na začátek, ne počátku nemoci, ale počátku lásky..Každý příběh má něco do sebe, a každý příběh má své poslání...The Normal Heart je pevný, je důvěřivý je opravdový, ale špetka zaujatelnosti zde chybí.