Zná ji jako svý boty (2005)

Tenhle vztah dvou naprosto odlišných sester mě bavil, neříkám, že scénář byl bůh ví jak bohatý, ale něco na tomto filmu bylo, co mě svým způsobem zasáhlo. Ani Camaron mi nijak nevadila, tahle role ji docela i sedla.

Agent bez minulosti (2002)

Asi pánská záležitost =) Akční film je to dobrý, ale čekala jsem víc tajuplnosti a méně odhalení takhle pro začátek. Na dvě hodiny to pro mě bylo docela dlouhé a nic moc říkající. Ale líbila se mi rychlost jakou byl Bourne natočený, žádné zbytečné dlouhé scény, velké plus. =)

Velký draft (2014)

Líbí se mi zpracování tohoto dramatu, je to sportovní film, tak trochu jinak. A to jak je to tam všechno zamotané je exkluzivní. Ale jak neznáte pravidla amerického fotbalu, a co hůř, jak neznáte pojem Draft Day, tak jste asi po celý snímek úplně mimo, asi jako já.

Transformers: Zánik (2014)

Nostalgie a dobré efekty mi brání hodnotit níž, ale pravdou je, že tenhle zánik je nejslabší z transformers vůbec. Nikdy bych neřekla, že budu tvrdit o nějakém filmu, že měl přespříliš moc akcí, ale tady to bohužel takhle je. Pointa příběhu je pohlcena akcemi, až tak moc, že se v tom začnete ztrácet, začnete se nudit, protože celé tři hodiny nekoukáte na nic jiného, než na rozdávající roboty. V 3 D, asi bomba, ale jinak zklamání.

Dárce (2014)

Tak tohle je zrovna hrozně těžké komentovat, protože nápad na tento film je úžasný. A i když zrovna tento snímek nezavádí tam, kam jsem chtěla, aby zaváděl, byl hrozně zvláštně natočený, a jeho průběh byl tak nevšední, že bych nemohla dát méně, než tři hvězdy. Děj jako takový, není ničím výjmečný, nebo pozoruhodný, ale tenhle fim je rozhodně unikátní a to se cení.

Hvězdy nám nepřály (2014)

Pro mě jsou tyhle hvězdy srdcovou záležitostí a to zrovna do mladého publika nepatřím. Nepopírám, že za to určitě může kniha, kterou jsem četla již nějaký ten rok zpět. Ale protože je tenhle film téměř totožný s J. Greenem, musím říct, že ten příběh mladých nešťastníků mě dojal. Líbí se mi s jakou lehkovážností a zároveň s jakou tíhou se tihle lidé vyrovnávají se svou nemocí, s láskou a vůbec se světem, který k nim milosrdný zrovna není. I když je film téměř totožný s knihou, jsou věci, které musel zvládnout jinak. Veškerá představivost mizí a je těžké se včlenit někam, kde je už něco rozjeté. Přesto S. Woodley předvedla naprosto geniální výkon..Ani bych si tuhle postavu nemohla vytvořit jinak. A. Elgort byl buď tak výborným hercem, nebo děsně a afektovaně přehrával. Ať je to, jak chce, až na tuhle nepatrnost a na přespříliš prodlužovaný konec, nemůžu být spokojenější. 9/10

Tisíckrát silnější (2010)

Takový nic neříkající film s druhou stranou silného dramatu o lidských vztazích v křehkých letech..Někdy člověk potřebuje trošku popostrčit, aby se nebál ukázat své vlastní já. 5/10

Ďáblův uzel (2013)

O tomhle snímku mám hodně rozpoluplné pocity. Začátek je famózní. krutý, tvrdý a jde si za svým, až vás z toho mrazí..Ale na dobrý film tohle nestačí. Po půl hodině se snímek točí jen u právnické konverzace. Hledání pravdy, která až na jednoho člověka nikoho nezajímá, je v půlce filmu pasé.A pokud můžu být upřímná ani herecké výkony mě o kvalitě nepřesvědčily. Všechno je pochybné a závěr u tohoto filmu je hodně neurčitý. Místo prodlužování části uprostřed, která nikam nevedla, se mohl Devil´s Knot ubírat raději k hlavnímu vyvrcholení, tudíž k tomu, k čemu byl vlastně natočen.

Kazatel (2011)

Kazatel..jak už tady někdo dodal je to přesně na pokraji akčka a béčka..kdyby tenhle film byl myšlen jako ačkový trhák, asi by to bylo hodně špatný, pokud by to bylo myšleno jako dobré béčko, mohl by z toho být docela slušný průměr..Ale takhle..je to spíš parodie na nedodělané fantasy. Slabé, hodně slabé a některé scény jsou opravdu k smíchu.Hrdinům možná věříte jejich tvrďácké oblečení, ale jejich výkony jsou katastrofa.

Sousedi (2014)

Co dodat, praštěné a bláznivé. Člověk v tom nesmí vůbec nic hledat. Ani tu komedií ne =) Inteligentní humor tady samozřejmě nespatříte a nepravděpodobné nesmysly v každém momentě uvidíte. Ale někdy i taková capina sedne =) Nejsem takových žánrů odpůrcem, ale ani fanouškem=) Jen mi Neighbors vadil míň,než jiné blbosti =)