• Sportovní

Špinavá dohoda (1986)

Po takovýhlech akčních bombách se stal Arnie mojim hrdinou...._70%

Terminátor (1984)

Co to je ? To je přece Arnold Schwarzenegger v jedné ze svých nejlepších rolí !!! Jak já tenhle film jako malej kluk žral. První kdy jsem ho viděl, bylo z VHS ještě s tim starým dabingem kdy dabuje jeden chlap všechny. I tak jsem si to parádně užil a ještě teď mě Arnie ve své zlé roli děsí. Technika stroje T-800 sice není bůhvíjaká, ale to prostě nikoho neodradí. V dnešní době kultovní záležitost a cesta Arnolda ke slávě._100%

Zuby nehty (2007)

Nemůžu si pomoct, ale ten začátek byl prostě skvělej. Úvody obrany taktéž, ale pak to byla pěkně vyblitá slátanina, která nudila každou svou chvilkou. Nezachránil to ani ostřílený, tvrdý hošan Vinny Jones. Jedna hvězdička za ten začátek, který má diváka jen udržet a navnadit diváka na zbývající nudu a neoriginalitu. A ještě jednu hvězdičku za Vipera. Jako lidstvu došla ropa, tak po 20ti minutách došla filmu šťáva.

Blade: Trinity (2004)

A ani na potřetí Blade neztrácí své kouzlo ani svou skvělou akci. _70%

Blade (1998)

Akční bomba v hlavní roli známý hrdina, Blade! _85%

Zkrocená hora (2005)

Uf. Tak tomuhle snímku jsem dlouho nemohl přijít na chuť. A přeci. Excelentní film u kterého při některých okamžicích jsem se nedokázal překonat a s výrazem nelibosti odvracel pohled do zdi. Od překrásné přírody po skvělé herecké výkony.

Kletba bratří Grimmů (2005)

Moc povedený příběh. Tohle fantasy se mi skutečně líbilo a to hlavně díky sebevědomém Matt Damonovi co by Wilhelmovi Grimmovi a ustrašeném, roztikaném a pomateném Heathovi Ledgerovi co by Jakobovi. Vtipná menší role velikána Petera Stormare. Mě se to rozhodně hodně líbilo._75%

Útok z hlubin (1999)

Výborný film, který neztrácí tempo ani jiskru. Po Čelistech nejlepší film s žraloky.

Johnny English (2003)

Rowan alias Mr.Bean se dostává k filmu. Vychází z toho nadprůměrná, velmi zábavná podívaná._70%

Slečna zamilovaná (2009)

Nemám rád Bullockovou, ale tahle její role se mi prostě líbila. Navíc můj oblíbenec Bradley Cooper v hlavní roli. Jinak je to taková průměrná poblázněná romatická komedie o ničem.