Nirvana: Sliver (1993) (hudební videoklip)

Výborná rocková energie, taková sršatá, úplně to vybízí něco zdemolovat.

Sviňa (2020)

Na Slovensku se něco stalo a naši slovenští bratři o tom natočili film, asi aby pochopili a mohli si odžít, co je to vlastně potkalo. Tomu se říká psychohygiena. U nás jsou mafiánské a politické struktury také velice úzce propojené, když kmotr Mrázek začal vytahovat kompro materiály na soc.dem, tak byl najat ostřelovač a velice rychle mu to trápení ukončil. A to ani nemluvím o tom, že to tady celé jeden čas řídila premiérova konkubína, vždycky ho povalila na zem, sdělala mu brejle a jezdila mu kundou po ksichtě tak dlouho, dokud ten přidušenej chudák neschválil její lidi do správní rady ČEZu.

Byl jednou jeden dům (1974) (seriál)

Zaujal mě týdeník pouštěný před filmem, komentující nálet na Prahu: "Útok na hlavní město protektorátu byl namířen výhradně proti civilnímu obyvatelstvu. Pumám padla za oběť řada nenahraditelných kulturních památek. Emauzský klášter, založený před 600 lety Karlem 4., jedna z nejkrásnějších staveb gotické Prahy, byl obrácen v sutiny. Škody v hustě obydlených čtvrtích jsou veliké. Stovky mrtvých a raněných, mezi nimi mnoho žen a dětí, vyhořelé domy a hluboké krátery svědčí o bestiálním vedení války Anglo - Američanů." Takhle nějak to bylo i podle mojí bábrle, válka se prej dala přežít, ale 14. února 1945 to bylo na Vinohradech apokalyptický, stěny rozlomených domů, požáry, mrtvý a zraněný lidi, všude zvířený prach..

Pokoj (2003)

Pornofilm natočený jehovisty. Hlavní hrdina je sympaťák, po skončení svojí repliky se dost často podívá nahoru, jako kdyby někdo s downovým syndromem si prohlížel ruchové mikrofony za kamerou. Má takovou zvláštní americkou hlavu. Film řeší problematiku promiskuity (Ruce pryč od mojí holky!). Ve chvílích excitace si protagonisté nadávají do kuřat. Fascinující podívaná!

Kouzelník Žito (2018) (TV film) odpad!

Jsem stejného mínění jako komunita uživatelů zde na filmové databázi - toto je hovadský film.

Já, Claudius (1976) (seriál)

Mí 3 nejoblíbenější filmoví sociopati: Livia Drusilla v podání madam Phillips, Šmeral jako Boblig z Edelstadtu v Kladivu na čarodějnice a Knepperův T-Bag v Prison breaku.

Pena (2010)

Lidi na perníku nebo na toluenu nebo vyjetý z chlastu mají čarokrásné větné stavby, něco huhlou a vlastně si ani nekladou za cíl, aby to dávalo smysl.

Cirkus Bukowsky (2013) (seriál)

Kvalitní seriál s inteligentním scénářem, sympatickou obsadou herců, vizuálně krásnej. Díky za něj.