Marpo - Zavři hubu 3 (2020) (hudební videoklip) odpad!

Rapová energie vzniká tak, že člověk odmítne dospět, poskakuje na místě a je konfrontační, u toho si co chvíli husťáckým gestem srovná rejska (genitál). Český rap si občas poslechnu, vždycky mám ale nakonec pocit, jako bych se brodil po prdel v dětech.

Kurt Cobain: Montage of Heck (2015)

Výborný dokument se záběry z koncertů Nirvany, jejich interview, rodinných idylek s Courtney a jejich malou dcerkou a tak. Nicméně divák z toho vyjde poněkud počochněn, protože hlubinná sonda do psýché Kurta C., ..nevim, možná by si to člověk neměl pouštět nebo aspoň připouštět. Kurtova hudba je krásná, jeho duše však poněkud hnusná, morbidní, katastrofická, rozervaná, vyglajdaná.

Midi Lidi - Lux (2016) (hudební videoklip)

Životní role Marka Vašuta.

Otázky pana Lásky (2013)

Jiří Láska se mi plete s Michalem Kolesou, který měl také prapodivné zázemí, záchod splachovali vždy jen v úterý, aby ušetřili, případný exkrement pošťouchli dál prstem. Jiří eL pochází ze dvou duševně nemocných rodičů, navíc ho vychovávala silně věřící babička, takže to od začátku neměl lehké. Zdá se, že se mu vše daří zvládat díky jeho optimismu. Dokument ale neukázal, v čem jako trpí, jestli má panické ataky, něco v afektu rozmlátí či co. Spíš to vypadá na pohodové soužití mírně jeblých lidiček.

Hra o trůny (2011) (seriál)

"Stateční mužové se dobývají do našich bran. Pojďme je všechny povraždit!" Výborný motivační proslov před bitvou od skřeta Tyriona Lannistera.

Lana Del Rey - Young and Beautiful (2013) (hudební videoklip)

Lanina hudba je krásná, oduševnělá. Jenom se nesmí poslouchat moc často, páč člověka napustí nihilismem a melancholií.

Český žurnál - Svobodu pro Smetanu (2013) (epizoda)

Dokument o sympatickém autobusákovi z distriktu Haná. Z mého pohledu se zachoval správně. Bilbordy s obličeji politiků na nás v předvolebních časech zhlížejí ze všech stran, jedná se o vizuální smog a jasnou agresi a pan Smetana se pouze držel pranostiky, že je třeba být agresivnější než agresor a přimalovával jim tykadla. It's all. Chtěl bych vybídnout naše politiky k zamyšlení, jestli od tohoto nechutného zlozvyku už nechtějí upustit. Podívejte, jak dopad' Gross, jeho strupatá držka opatřená nápisem Myslíme to upřímně svého času zaspamovala celou republiku, až si pro něj musel přijít čert a se slovy "Stanislave, tvé chováni není vhodné." ho strčil do smradlavého pytle a odnesl pod zem.

Český žurnál - Dělníci bulváru (2014) (epizoda)

Zajímavý poznatek -funkce bulvárních internetových stránek je ta, že se v diskuzích pod články vybouří obrovská masa frustrovaných, přehlížených lidí, upustěj ventil agrese doma u počítačů na svých zaprděných křesílkách a nejdou pak revoltovat do ulic. Druhý den zas' mohou normálně pracovně fungovat. Jinými slovy řečeno: sociální skupiny z nejnižších pater potravního řetězce jsou jen jakási kreténská vnímadla, lidozvířata komunikující z úrovně pudů a čítat bulvár je pro ně odpovídající zábavou.

Český žurnál - Matrix AB (2015) (epizoda)

Kdybych měl klasifikovat Andyho Bureše podle knihy Nebezpečné osobnosti ( Joe Navarro, nakladatelství Grada), tak by mi vyšlo, že je to paranoidní predátor, ještě k tomu narcisistní (všechno na světě se děje kvůli mně nebo proti mně).