Big Lebowski (1998) odpad!

Tak tento film je opravdu shit. Dle recenze a komentářů sem se na něj velice těšil, ale moje zděšení po shlédnuté hodině bylo tak velké, že jsem ho musel vypnout. Geniální to rozhodně není, komedie místy (ale to velmi, velmi zřídka) a ujeté - to snad jako jediné. Pakliže ste odsouzeni na smrt a máte poslední 2 hodinky času, které chcete opravdu vyplýtvat, tak si pusťte tento film :)

V zajetí rychlosti (2005)

Čekal jsem málo, ale vyklubalo se z toho naprosto zasloužených 5 hvězdiček. Film za ně vděčí v první řadě Anthony Hopkinsovi, druhak perfektnímu bezstarostnému tempu a třeťak velice dobrému scénáři plnému několika skvělých "joke_scene" ;O) Konkrétně mě odrovnala scéna s technickou prohlídkou :D Ale dost už plkání a šup do kina (půjčovny - dle toho kdy tento koment čtete) ;)

Směr jih (1994) (seriál)

Dle mého názoru se jedná o seriál jak má být - vtipný, patřičně věrný kriminalistickému tématu a semtam milý takovým způsobem, že dokáže pohladit na duši. Díly kdy David Marciano odejde jsem nějak při minulém běhu seriálu neviděl, takže o to více si "užívám" nynější první série, co bude pak se uvidí. Třeba změním 5*na 4*, ale .... myslím že ne ;)

Bratři Bluesovi (1980)

Mno.. film místy nudný, zdlouhavý... Ale místy jsem se opravdu bavil :O) A když říkám opravdu, tak myslím OPRAVDU. Dal bych 4* nebýt těch nevkusných a extrémně dlouhých muzikálových scén. Takhle je to za 3*, ale opravdu zasloužené 3 pro ztracené hochy ;) :D

Titanic (1997)

fááááár kros d distanc ent spejsis bitvín as :D Vlezdoprdelní, únavná a rádoby_procítěná srágora, u který jsem však sbalil svou bejvalou přítelkyni, takže za to 1* a jednu přihazuju ještě za megalomanské pojetí (na mysli mám kupříkladu remake lodi) ;)

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Tenhle film je podle mého mínění to nejlepší, co na poli sci-fi vzniklo. Pamatuji si, že když jsem ho jako malý kluk viděl, tak jsem pomalu celý film nezavřel pusu :) A stejně ta je tomu í nyní, po X letech, kdy už jsem ho viděl znovu několikrát - skvělé efekty, ještě více Arnoldovský Arnold s nezapomenutelnými hláškami a tekutý polda - co více si přát? :) Jednoznačně doporučuji. EDIT na konci roku 2019: S přihlédnutím (a shlédnutím) nových a nových iterací Terminatora musím chtě nechtě dát dvojce ještě lepší hodnocení, řekněme takových 10 hvězdiček z 5, protože nové kousky se ani vzdáleně neblíží kvalitě tohohle počinu. Škoda.

Krajní meze (1995) (seriál) odpad!

Nenene, tudy cesta nevede. Koukal jsem asi na 3díly a všechny byly k mému překvapení naprosto divné, prapodivné, zváštně přiblblé.... odpad

Kutil Tim (1991) (seriál)

Klasika s velkým K. Ať už vzpomenu Tima, Ala, kluky, Wilsona, Jil, Alovu matku. Nikdy nezapomenu na epizodu kdy Tim závodil s Bobem Villou na zahradních sekačkách :D Bob: Dal sem tam motor z harleye ;) Tim: Já tam dal motor z vrtulníku :D :D :D :D A nebo jak "vytunil" jedné malé kamarádce svých synů autíčko na autodráhu - instaloval motor z vysavače, autíčko udělalo několik bleskurychlých kol a totálně rozsekalo francouzské okno :D 5 hvězdiček málo ;)

Azumi (2003) odpad!

Nene, marná snaha ale dobrý film "nemá" šikmé oči ;)