Pohotovost (1994) (seriál)

Jednoznačně nejlepší nyní_běžící seriál v TV ;)

Štěstí (2005)

Pěkná česká oddechovka, v mnoha ohledech se mi film moc líbil, v mnoha mě pěkně nasr.. :) Konec jsem absolutně nepochopil, nebo spíše nevím, co tim chtěl básník říct. Když budu mít někdy v budoucnosti opravdu zbytečných, naprosto navyužitelných, nanicovatých 100min., tak to shlídnu eště jednou :O) ale asi ne :))

Komando (1985)

Absolutní top mého mládí ! :D Když už bych opravdu nevěděl za co dát tomuhle filmu 5*, tak by stačila pouze nesmrtelná hláška "Došla ti pára, Benette?" :D :D

Demolition Man (1993)

Naprostá klasika mé teenager éry :-) Když bych film bral jako čistý akčňák, tak bych ho asi směle šoupnul do Béčkového pytle, avšak je zde díky bohu ještě další aspekt - vtip. Ano, film je proklatě vtipný, v určitých pasážích by se dalo říci, že jedna hláška střídá druhou. Určitě to není dokonalý film, ale já osobně jsem se u něj dokonale bavil - 5* ;) Edit: Minulý týden opět viděno, taktorkáte ale v 720p a to jen potvrdilo moje 5 star hodnocení :-)

Pád do tmy (2005)

Nicneříkající tuctovka. Kdybych na to šel do kina, tak bych asi byl naštvaný, jinak je to film typu - shlédnout, do 5min. zapomenout. Film staví na pár (spíše hodně) absolutně nechutných krvavých scénách alá deníček F. Crugera, několika véce či méně obdařených herečkách a příběhu linoucím se tempem dědy ve škodě 1000MB, derouc se v neděli na oběd k dceři, s platem vajec za zadnímy sedačkami.

Rafťáci (2006)

Naprostá oddechovka, kterou rád kdykoliv uvidím znova. Snowborďáci byly slabý odvar Rafťáků, v tom mam naprosto jasno :O) Jen jedna věc mě na filmu opravdu nasr.... A to Hašek na konci. Neherec, ňouma a ťulpas se vetřel do teenager komedie, nic nepředvedl, neřekl ani slovo, scéna s ním byla nevtipná a nicneříkající. A nakonec určitě shrábnul tučný honorář. Fuj, až si musim odplivnout :O)

Univerzální voják: Zpět v akci (1999)

Mám se rozepisovat a hodnotit "film" ze všech možný stránek, nebo jen napsat že to je nehorázná píčovina? :O) Myslim že ať tak nebo tak, dopadne to stejně :O) Takže - Je to nehorázná píčovina, která oplývá nulovými hereckými výkony a vlastně i nulovým vším ostatním. Usnul jsem u toho asi ve 3/4 filmu, díkyž čemu mu dávám jednu hvězdičku :D

Burani ve městě (1970)

Moc hezký film, parádně jsem se bavil :O) Jak ale tak koukám na některé Vaše komentáře, říkáte že se Vám to moc nelíbilo, jo? Jak se jmenujete? Zítra se Vám ozve můj právník :D

Brak (2002) odpad!

Šunt, hnus, prostě dílo zralý tak akorát na to ho spláchnout do hajzlu. Nesmyslná splácanina rádoby vtipnejch hlášek, herecký výkona alá Chuck Norris, dialogy ...... Né, nebudu se rozčilovat :) Tu hodinku a půl, co jsem u toho paskvilu strávil, jsem měl radši věnovat něčemu hodnotnějšímu, kupříkladu jít na autogramiádu Uwe Bolla, i tam bych se bavil víc... fuj

Sue Thomas: Agentka FBI (2002) (seriál)

Jedna hvězdička za to, že v tento čas nic "lepšího" v TV neběží, druhá za celkem povedenou oddechovku.