Stroj času (2002)

Vizuální efekty na jedničku, hudba a výprava jakbysmet. Vize budoucnosti originální, s trochou klišé-pachutí. Scénář 50%, některé dialogy raději přejít mlčením, herecká snaha neocenitelná :-) Dle mého názoru tedy podařený film s pár vadami na kráse, nicméně 4hvězdičky od kujona naprosto zaslouženě. Tomu, komu se nelíbí sci-fi lehce šmrncnuté Indiana Jonesem, doporučuji 2 hvězdičky ubrat a vůbec se na to nedívat :O)

Sunshine (2007)

Není to věru zlé... Ale Event Horizon to není. Nicméně i přes tento handicap je to, dle mě, velice povedený snímek, který není svým (mým) 4* nic dlužen.

Californication (2007) (seriál)

Naprosto špicoidní záležitost, po které zaplesá srdíčko nejednoho filmového diváka. Hlavní postava je přeze všechny své "neduhy" naprosto cool a její (jeho) vztah k rodině je ukázkový ;) David na celé čáře ukázal že mu jde i něco jiného, než jen honba za létajícími talíři a v tomto "díle" dal notně na frak uhlazenému "soft-vztahu" se Sculyovou, tak jak sme jej všichni znali :-D Nemohu jinak než za 5*, je to prostě paráda, radost pohledět :-) Doslova.

Pretty Woman (1990)

Naprostá klasika. Dát něco jiného než 5* by byl hřích.

Mr. Brooks (2007)

Nebýt probuzení Mr. Brookse v poslední scéně filmu, dal bych 5hvězdiček, takhle je to "pouze" ze 4 ;)

Blade (2006) (seriál)

Opravdu nicmoc...

Den poté (1983) (TV film)

Tento film připomíná jízdu na houpačce - dlouho se nic neděje, potom v okamžiku se semele velká spousta věcí, načež zase následuje nic neříkající pokračování. Je to hodně depresivní a smutné, ale to je u tohohle námětu samozřejmost. Já dávám 3hvězdičky ;)

Štěstí na dosah (2006)

Velice pěkné překvapení. Od filmu jsem nečekal více než odpolední oddechovku, avšak velmi mile mne překvapil. 4 hvězdičky