Ano, šéfe! (2009) (pořad)

S tímto pořadem jsem byl od počátku velmi spokojen, ovšem teď, po začátku vysílání 8. řady bohužel. Pohlreich dost ztratil šťávu a celý pořad duši a vtip. Hodnotím jako celek, dříve to byla exkluzívní zábavná pokoukaná, která se nyní svezla na úroveň odpadu. Nyní je vidět, že vše se lopotí od jednoho bodu scénáře k druhému, bez náznaku invence, překvapení a vtipu. Je mi moc smutno z toho, na jak mizernou úroveň Ano šéfe kleslo.

Sebevražedný oddíl (2016)

Neurazí, nenadchne. Film na jedno slušný zkouknutí a smazat. Neuvěřitelná sebranka toho nejhoršího, co se podařilo v nejtemnějších zákoutích věznic sebrat, nehorázná suma prachů za efekty, ale příběh děravej jako cedník. Celé strašně divné.

Pád Londýna (2016)

Velice důstojné pokračování Pádu Bílého domu. Mrtvých je více, akce je v podstatě stejná, totožná je i zápletka, samozřejmě se tvůrci opět neoprostili od spousty zjednodušení a nelogičností. Ale vem to čert, výtečný akčňák a pozor, rodí se tady velmi důstojný nástupce Arnolda, Žerykovi role neprůstřelných a takřka nesmrtelných hrdinů fakt sedí a co víc, oproti Arniemu dokonce umí i hrát. Jsem spokojen, dalo se dobře na jeden zátah skouknout.

Pád Bílého domu (2013)

Velice dobrý akčňák, spousta krve, několik lehce trapných scén, spousta absolutně nevěrohodných scén, zcela neprůstřelný a nesmrtelný hrdina, nemůžu si pomoct, ale zrodil se důstojný nástupce Arnolda. V trochu míň vymakaným ražení, ale přeci jen, dobrý. Film fungoval tak jak měl, výborné pokoukání.

Specialisté (2017) (seriál) odpad!

Ježíši, to bylo tak blbé, že jsem nebyl schopný dokoukat. Asi nejvíc mne prudily komické výkony herců ve scénách z tramvaje, hlavně ten hysterik..

Bohové Egypta (2016)

Kdyby to mělo aspoň trochu nějaký příběh, asi by to bylo na pět hvězdiček. Jenže film složený prakticky jen z efektů, většiny skvělejch, ale občas to vypadalo jak se Zemanovy Cesty do pravěku. Obrovskou spoustu dějů jsem nechápal, nelogický zvraty, sem tam docela blbý přemoudřelý kecy a samozřejmě... Přeslazený konec. Dvě hvězdy za film a jedna za absolutně záporného Žeryka Batlerovic.

Číslo 5 žije 2 (1988)

Docela zhovadilost, dle mého pro dospělé nudný a pro děti nesmyslně přemoudřelý film. Stupidní a trapné dialogy mne sraly tak, že to nejsem schopný ani celé dokoukat.

Český slavík Mattoni 2016 (2016) (pořad)

No, že Slavíka opět dostal pan Zombie a paní Uječená uhopsaná diblice, to tenhle díl Slavíků nikam nezvedlo. Ale neskutečný výkon Ondřeje Sokola ano. Díky němu se na to skutečně dalo velice dobře koukat.

Hvězdná párty (2016) (pořad) odpad!

Afektovaná, uřvaná zhovadilost. Fuj. A na to, že Rychlého jsem doteď tak nějak mohl, tak tady je ohromně trapnej.

Afgánský zlom (1990)

Na tenhle film jsem kouknul poté, co jsem si v komentářích k 9. rotě přečetl, že tohle je ještě lepší. A hořké zklamání. Tohle je nehorázná slátanina. 90% všeho, co se zde děje, nedává vůbec žádný smysl, s ničím nesouvisí. V podstatě se jedná o nesourodou směsici plytkého žvanění sem tam proloženého dost slabou akcí. Tak nějak mi připadá, že sovětský režisér dostal zadání natočit něco o Afghánistánu, ale neudělat ze soudruhů velký blbce. Dostal k ruce v té době v postkomunistických zemích docela populárního ( ale jinak naprosto podprůměrného ) Michaela Placida, jehož tvář bez výrazu mne srala už v Chobotnici. V průběhu celého filmu si není možné vytvořit vztah s ani jednou postavou a závěrečná likvidace vsi už nechává naprosto chladným. Nuda k uzoufání, navíc pekelně dlouhá.