Den poté (2004)

U tohoto filmu si pokaždé říkám jediné - doufám, že se to samé jednou nestane i nám.

JCVD (2008)

Když jsem film viděl poprvý, chtělo se mi brečet. Zcela jistě to bylo ale tím, že z cam verze toho moc nepoznáte. Když jsem pak viděl film znova, už asi tak 2 roky po "vydání", hodnocení jsem změnil. Konečně film, ve kterým je taky trochu pravdy a kde člověk přiznává, že je troska a háže na sebe špínu. Né že bych mu to přál, ale mohl si za to sám. Aspoň trochu upřímnej film.

Zástupce velitele (2006)

Jeden z těch lepších filmů s JCVD. Tahle role mu vážně sedla.

Peklo (2003)

Žeby další comeback Van Damma? S tím bych souhlasil. Peklo je jeden z těch lepších a silnějších filmů od JCVD. Ve filmu panuje správná drsnost, zarostlý Van Damme se pak opravdu chová jako zvíře a to je faajn. Kamera ujde, scénář též.

Inferno (1999)

Každý oceňil kvality J. G. Avildsena v Rockym, ale zde se na něj už zapomnělo. Film se mi líbil, i když byl scénář úplná hovadina.

Univerzální voják: Zpět v akci (1999) odpad!

Špatný vtip. To si po natáčení musel z herců, režisérů, scénáristů říct snad každý. Tohle byl velký krok do prázdna.

Double Team (1997)

Comeback JCVD? Někteří tomu tak říkají. Rozhodně v tomhle filmu září nejen Van Damme, ale i Dennis Rodman. Koky Mickey Rourke mě moc neuchvátil se svýma nasteroidovanýma rukama.

Souboj cti (1996)

Originální. Na tenhle film kdykoliv rád kouknu. Nevím proč, ale ten konec mi přijde smutnej.

Poslední akční hrdina (1993)

Arnold si zahrál ve filmu sám sebe a může být spokojený. Nejsem zase tak rozhýčkaný, jelikož to beru jako průměr a za mě - líbilo se. Dobrý film na nedělní odpoledne.

Živý terč (1993)

Nadprůměr. Potěšil mě svojí návštěvou Arnold Vosloo. Van Damme ještě s čírem vypadal komicky.