Lví srdce (1990)

Pro mě, zlatý střed Van Dammův. Příběh je dobrý, i když krapítek nesmyslný, ale aspoň je tu k vidění pár bitek.

Kickboxer (1989)

Můj nej film s Van Dammem. Párkrát do roka si ho rád pustím. Prostě klasika.

Krvavý sport (1988)

Klasika, na které ujížděl každý, kdo měl tyhle druhy filmu rád. Povedený debut JCVD.

Univerzální voják (1992)

Dokonalý Lundgren jako záporák, Van Damme působí jako malé dítě, co se bojí. Rozhodně nejlepší ze série US. Kamera a scénář super. Nemám proč nedát plnej počet.

Univerzální voják III: Znovuzrození (2009)

Film působí chudě, ale líbil se mi. Škoda né tak výrazné role Dolpha, ale přebral sem to. Hezký zlatý střed. Tohle bylo vážně znovuzrození (na rozdíl od svého novějšího následovníka).

Icarus (2010)

Jedna z těch více vydařených sólovek, která není vůbec zlá, takový zlatý průměr Dolpha. Ještě pár balastů a třeba už se ocitneš v červených vodách, Dolphe!

Univerzální voják 4: Odplata (2012)

Hyams sliboval něco, co nedodržel. Trailery totiž prozradili příliš mnoho, vlastně všechno to nejlepší z filmu. A nejhorší, co mohl vymyslet - Van Damme jako záporák. Z toho mi teda jde rozum vedle. Hodnocení je takový, jaký si film zaslouží.

Město nemrtvých (2013)

Aj bohamária .. tohle neni žádný průměr, tohle je břečka. Hvězdu jenom za Dolpha. Ale, styď se!

Dračí oči (2012) odpad!

Brak a neskutečná slátanina, která měla díkybohu "jenom" 88 minut. Koukat 86 minut z toho na nějakýho nesympatickýho čonga a 2minuty na mašinkou sjetýho Van Damma, to chce mít buď pajšl, nebo plnou držku, ať toho může jít co nejvíc ven.

Banáni (1971)

Allen je fakt crazy maník ve svojí bláznivý komedii. Sly pouze v několika minutovém štěku.