Kočkopes (1998) (seriál)

80% V mládí byl pro mě Kočkopes jedna z nejzábavnějších pohádek-seriálů

Blbec k večeři (1998)

35% Možná tomu dám časem ještě jednu šanci; film mě totiž až na pár vyjímek nepřipadal vůbec komediální ba právě naopak mě nudil a zhruba po hodině jsem to vypl. • EDIT: Uběhly tři roky a já tak jednou jedu z adventu z Vídně, pustí se Blbec k večeři. A já se bavím. Sice ne tak, že bych se za břicho popadal, ale úsměv na tváři vykouzlil. Krásně napsané a třeba jednou, když se znovu podívám, to bude ještě lepší hodnocení. Určitě jsem ho prvně podhodnotil. 65%

The Loved Ones (2009)

70% V rámci hororu se jedná o povedenější kousek, kde pro někoho bylo málo brutálních scén a kratší hrací doba. To však vidím jako plus a film pěkně plynul a určitě i mučení a útěk patří mezi ty více realistické (jelikož v ostatních filmech lidé přežijou hodinové mučení a pak ještě dokáži všechny zabít a utéct..). PS: POZOR na to, jakou slečnu budete odmítat! :)

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

80% Co vznikne když spojíte Del Tora a zajímavou fantasy látku? Určitě nadprůměrnou podívanou. Velice šikovný režisér, který umí pracovat jak s atmosférou, prostředím, charaktery i v žánrech jako je dobrodružně-akční fantasy.

Mrtvý muž přichází (1995)

Silný filmový zážitek, skvěle zrežírovaný, napsaný a zahraný, kterému ale do poslední hvězdičky něco (co nevím) chybí. PS. Do poslední sekundy jsem doufal, že skončí jinak, i když jsem věděl, že tomu tak nebude.

Poslední vládce větru (2010)

Netuším proč tak špatné hodnocení. Mě se PVV líbil. Sice to má do dokonalosti daleko, ale pro mě o něco lepší podívané než například Percy Jackson: Zloděj blesků nebo Eragon.

Piraňa 3D (2010)

PIRANHA BY SE SPÍŠE MĚLA JMENOVAT "COOL TANČÍCÍ AMERICKÁ MLÁDEŽ NA ČLUNECH", "SILIKONY 3D" APOD.. NA DRUHOU STRANU VE FILMU NAJDEME POVEDENÉ ÚTOKY "RYBEK", KDY LIDÉ PŘICHÁZEJÍ O ČÁSTI TĚLA, CHYBÍ KUSY MASA A TAK DÁLE. CO MĚ VŠAK NEJVÍCE POBAVILO, BYLO UKOUSNUTÉ MUŽSTVÍ A BOJ DVOU PIRANÍ O NĚJ. A CO BY SE MĚLO DOPSAT DO UČEBNIC A PŘIRODOVĚDNÝCH KNIH JE SKUTEČNOST, ŽE PIRANĚ JEDÍ KROMĚ MASA I SILIKÓNY!

Útěk do divočiny (2007)

Christopher McCandless mě zaujal natolik, že jsem si po shlédnutí filmu přečetl i knihu (kterou zároveň můžu doporučit každému, koho jeho příběh učaroval a chtěl tomuto člověku lépe porozumět). Samotný film je přes herce, scénář, kameru až po hudbu téměř dokonalý. Já musím ke všemu na hodnocení přidat i proto, že mě prostě daný životní příběh a postoj zaujal a taky fakt, že mi knížka dala lépe porozumět filmu.

Americký zločin (2007)

95% Silný snímek, který však už snad raději nechci vidět znova. I takovéto (bohužel) skutečné událost mohou dát vzniknout úžasnému filmu. Svou surovostí by hravě strčil do kapsy i kde jaký horor. Film ve mě zanechával jak během tak i po filmu plno různých pocitů, myšlenek. Spolu s výbornými hereckými hereckými výkony a atmosférou se Americký zločin se zařadil mezi mé top filmy.