Kostka (1997)

Co na filmu obdivuju je fakt, že na mě doléhala stísněnost a klaustrofobická atmosféra. Napjatost a očekávání, co skupinku lidí čeká v další místnosti - kostce. Nápaditý sci-fi horor, který si zaslouží pozornost i nehororového diváka.

Machete (2010)

85% Ostré tempo celých 105 minut, akce plná uříznutých končetin, krvavých šrámů, vybroušených vtípků, zábavných a drsných postav - to vše mistrně podané a podepsané Robertem Rodriguezem. Jen škoda slabšího konce, který mohl být lepší. PS.: tenhle film si těch 80%+ zaslouží stokrát více než Expendables!

Čtyři lvi (2010)

75% Nikdy bych neřekl, že budu fandit teroristům.. tady jim fandím. Skvělý černý humor, hlášky a parodování terorismu.

Silent Hill (2006)

75% Když nebudu počítat "náměsičný" začátek, tak Silent Hill je už od začátku velice atmosférický, mysteriózní, místy strašidelný film, který si pomyslnou laťku drží vysoko. Škoda jen, že si tuhle úroveň neudrží po celou délku a ke konci ztrácí dech. I přesto je Silent Hill nadprůměrným hororem, který mě očaroval hlavně samotným městečkem a tou ponurou atmosférou v něm. Fakt jen škoda druhé poloviny, kdy zápletku vychrlí raz dva a je po všem. Kdyby i tato linie - příběhová, byla lépe vymyšlená, byl by to jeden z nejlepších hororů... A jinak - těch 127 minut uběhlo rychle..

Království (2007)

75% I když filmů s tímto nebo podobným tématem existuje hodně, není The Kingdom něčím průměrným, okoukaným. Film se rozjíždí pomalu, stále zrychleju a vše vrcholí koncem. Myslím, že poslední věta(y) dokážou v člověku vyvolat myšlenky a pocity nad kterými zapřemýšlí. A při vyřčení zmiňovaných vět si uvědomíte, že jsou pravdivé - tohle je také jeden z důvodů, proč se bojuje.

Splice (2009)

40% Ani pořádné drama, ani sci-fi, horor, thriller. A konec filmu se ještě více zhazuje s hodnocením níže. Abych ale jen Splice neškodil, nemůžou se popřít city jak vědců k Drenovi, tak city fungující opačně. Dokonce se Dren učí z toho co lidé dělají, jak se chovají, bohužel i toto není dotažené. Myslím si, že kdyby zapracovali například na těchto vztazích, citech (v kterých vidím potenciál v něco lepšího) byl by film zajímavý. Takhle jde o nezáživnou podívanou.

TOP STAR magazín (2008) (pořad)

Blesk, Aha a podobný bulvár převeden z papíru na obrazovku ke všemu vyšperkovaný otřesným moderováním a reportážemi? Děkuji, nechci. I když chápu, že pro některé lidi je tohle to pravé, co v TV chtějí vidět a slyšet.

TOP STAR (2010) (pořad) odpad!

5% Pokud Gavriely a Gottová můžou být v televizi, tak to pak už každý ne?

Sportovní noviny (1994) (pořad)

20% Co se dá čekat od televize Nova? nic...