DannyVlk

okres Teplice

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 21.1.2019  20:21

Dvě hvězdičky za to, že jsem vydržel nešťastnou náhodou Ultimate cut. 3,5 (slovy třiapůl!!!) hodiny nicneříkajícího tlachání, hrozných kostýmů, příšerných postav, nekonečných flashbacků přecházejících do dalších nekonečných flashbacků a modrý superhrdina s čouhajícím dindonem. Komiksová vložka, kterou jsem bohužel nepochopil, mi celý film naznačovala, že tohle opravdu není pro mě.

• 21.1.2019  19:15

Posledních deset minut shodí celej film. Holka si znovu roztrhne zašitou díru, jen aby dala znovu dohromady rodiče, kteří se dohromady opravdu dají a ještě se díky tomu do ní zakouká zdravotní bratr... Jako vážně?

• 19.1.2018  09:01

Tak dlouho jsem si to šetřil, až jsem na to měl moc veliké nároky. Možná při druhém shlédnutí dostane 5.hvězdu. Antony je zde parádní, Jodie mi zase tak skvělá nepřišla.

• 15.1.2018  14:59
    Bright (2017)

Počáteční napětí sice postupem filmu vyprchává, ale jinak pěkná podívaná založená na originálním nápadu. Jen ten ork se mi zdál nemastný neslaný. Nebyl ani vtipný, ani silný, a tak z něj udělali jen obyčejného parťáka jiné pleti s lehce zvýšeným citem pro čich. Na rozdíl od Vůně ženy nemusel přijít o zrak.

• 8.11.2017  08:12

Už toho začíná být nějak moc a všechno je na jedno brdo...

• 19.10.2017  19:29
    Blok 99 (2017)

Musím uznat, že nic podobnýho jsem ještě neviděl. Připomnělo mi to Tarantina.

• 16.10.2017  22:39
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Skvělá atmosféra, konečně zase něco z osmdesátek! Chybí jen kousek k dokonalosti. Moc klišé scén, které vykrádají staré známé sci-fi filmy.

• 4.10.2017  19:58
    Wonder Woman (2017)

Vata, výplň a sotva se to trochu rozjelo, tak byl konec.

• 26.9.2017  16:19
    Rozpolcený (2016)

Váhal jsem jestli neubrat další hvězdu za ten debilní konec.

• 18.9.2017  13:18

Až příliž to ždíme jedničku a samo o sobě není tak dobrým filmem.

• 17.9.2017  22:22
    Výkupné (1996)

Lepší tři. Já bych toho kluka odpráskl už v polovině. Touha po penězích byla asi opravdu silná.

• 8.9.2017  22:45

Madafaka! Five stars! Víc komedií, který se snaží o návrat k devadesátkám.

• 19.2.2016  15:57
    Suri (2015)

Pěkná výprava za kmenem pygmejů, padron suri. Film jako okopírovaný přes Pygmejové - děti džungle, kde mi ještě tolik nevadilo násilné "musíme to změnit". Pokud chce Palo něco změnit, tak toč anglicky! Možná si pak těhle problémů někdo všimne.

• 6.12.2015  20:19

Humorně pojatá výprava za Komunistou. Dva troubové baví celou dobu, ale filmařina jim zatím moc nejde, jak sami přiznali na přednášce, která následovala po promítání. Jen tak dál a třeba to dotáhnete dál.

• 7.3.2015  17:32

Krátké video, které vám absolutně nic neřekne, teda ne nic víc než krátký popisek nahoře. Jen se na youtube přesvědčte sami. Takové video by mohl natočit každý, jen mít kameru a partu lidí.. No dobře padáky..

• 28.2.2015  15:09
    A Fine Line (2012)

Film, který vám v pozadí (opravdu krásném Alpském pozadí) pořád dokola říká "Já jsem ale skvělý sportovec, koukejte, není nic co nedokážu, moji kamarádi sice umírají, ale já budu skvělý dál!!" Záběry jsou sice nádherné, ale v 52 minutovém dokumentu o jedné věci se už poněkud omrzí. Ať si Sebi dál skvěle běhá a žere v posteli, ale nemusí se hnát do dalšího dlouhého dokumentu, jestli se tomu ovšem tak dá říkat.

• 26.2.2015  08:03
    Fyrst (2014)

Nevím proč, ale české ztvárnění výprav mladých sportovců mě neuchvátilo. Vlastně vím, monology všech zúčastněných nemají hlavu ani patu, snaží se sice být vtipní, ale nějak se jim to nedaří. Hudba byla velice nevyvážená - v jedné chvílí úplné ticho a v druhé rámusící songy, které nebyly dle mého názoru vhodně zvoleny... Musím uznat, že na lajně jim to jde bezvadně, i ty záběry měli povedené, ale pro další výpravu doporučuji nějakého zkušenějšího režiséra nebo někoho, kdo jím upraví jejich hlody do kamery, přece jen jsou to největí machři na lajně, nemůže se od nich očekávat žádný hluboký komentář k tmu co zrovna dělají...

• 26.2.2015  07:58

Ač mám Sharmu strašně rád, tak mě tento film zklamal. Jeskyně je sice úžasná, ale celková časová tíseň se nezobrazuje jen na tvoření cesty, ale také na kvalitě snímku. Nicméně bylo hezké vidět, že se všem sportovcům nemusí hned dařit a uznávám že po takovémhle pádu bych asi také blábolil o osudu.. Jen jsem nakonec nepochopil jak to teda vylezli společně..

• 26.2.2015  07:55

Osvěžující a vtipné ztvárnění nekonečné plavby po moři. Oproti většině filmů, které jsou jen o tom jak moc je někdo úžasný a co všechno dokázal, si konečně jeden na nic nehraje. Britové se neustále shazují a dokonce ani zdravotní postižení nebylo nijak tupě omláceno o hlavu, aby nás hluboce dojalo.

• 31.1.2015  12:07

Zábavně shrnutá celá historie lezení v Yosemitech se spoustou dechberoucích záběrů ať už původních, doplněných o fotky, nebo současných. Ukazuje, že rivalita posunuje meze opravdu kdekoliv.

• 22.11.2014  23:03
    Vejška (2014)

Ani gympl nestál za moc, ale snažil se ukázat jak to všude opravdu je, ale vejška je jen další z českých tupých pokračovaček, kterým chybí snad úplně všechno do dobrého filmu... Hraní otřesné, příběh nulový a ani ty grafity žádná sláva .. A ten konec .. škoda slov

• 22.11.2014  23:00

Spousta slavných herců, občas se jím ty povídky i vydaří, ale celé je to zabalené do nevzhledného chumlu, který nemá hlavu ani patu.

• 27.10.2014  20:53
    Signál (2012)

Fyzika sice pokulhává, nicméně jsem tam její náznak opravdu nečekal a ani jakousi přitroublou hru na podfukáře. Nevadí mi prosazování Nightworků ani dicka, jen těch reklam na seznam mohlo být méně.. Podtrženo sečteno za 2 - Češi sice točí větší voloviny než je tohle, ale přitroublý happy end se opravdu nehodil..

• 26.10.2014  23:10

Zbytečná slátanina snažící se vysosat poslední zbytky slávy jedničky. "Skrytá, neskrytá" reklama na kolču a jiné sponzory vás jen utvrdí v tom, jaká je to sr*čka. Nehledě na pokus o proložení moderními tématy, jako jsou Anonymouse, který byl nic než jen trapný... Tento film slouží dle mého názoru jen ke shledání jak se nějací herci změnili, či ne.. zvlášť, když je film prokládán záběry z jedničky, stejně tak i hudbou... Hvězda za to, že poskládali starou partu celou dohromady, i s cikánem...

• 20.9.2014  17:06

"Nezdá se to, ale i ta ji nosila na srdci, chudinka" Nějak mi tam chybělo více humoru...

• 14.9.2014  17:09
    Big Lebowski (1998)

Já vlastně ani nevím o čem to bylo, spoustu nadávání, pochcanej koberec a pornohvězda, to celé zamotané do nějakého děje kolem bowlingu a peněz. Pravda bylo tam pár dobrých gegů, ale jinak mi to přišlo jak kdyby se to snažili namontovat na kiss kiss bang bang a nějak jim to nešlo.. Možná že při druhé projekci (musím v angličtině) už objevím kouzlo tohoto filmu, po první bohužel nic.

• 2.9.2014  16:59

Možná se říká, že je něco tak hnusného, až je to dobré, ale tenhle film už si asi nikdy nepustím...

• 30.8.2014  09:19

Nuda, nuda, nuda.. Sice mám rád pohled na nadupané káry a když už se tím film honosí, tak to opravdu splnili, ale v rychle a zběsile to umí mnohem líp podat, ikdyž mají větší šunky než tyhle supersporty.. Celý příběh je trošku postavený na hlavu a hned zezačátku je vám jisté, že ten přitrouble se usmívající chlapečet umře, protože se v autě ani nepřipoutá a pořád se tak blbě tlemí a co hůř.. v autě které má zrychlení takové, že vám pinďoura zatlačí zpátky do těla, sedí pořád v předklonu... vážně? Abych to shrnul tak pro mě nesympatičtí herci (opravdu byl výběr kladné čtveřice strašný) si sednou do sympatických autíček z čehož jsou výsledkem děsně nudné scény "dělání řízení" (takovéto hýbu volantem ze strany na stranu, ikdyž jedu rovně) plné zvuků motoru za absence nějaké pořádné filmové hudby.

• 9.8.2014  19:54
    Warrior (2011)

Tleskám Tommymu... ani po druhé projekci, jsem mu nepřestal fandit.. Jeho problémy byly opravdové, narozdíl od bráchy, který nechce se svými dítky bydlet v blbém bytě (chudák) ale ve fajnovém domečku a chce také ukázat už střízlivému tátovi, že je lepší... Díky neuvěřitelné dávce štěstí se mu to podařilo, ale já budu stále doufat, že v dalším promítání už Tommy vyhraje a ukáže učítelíčkovi, kam patří!

• 7.8.2014  18:00
    Casino (1995)

Pěkná pohádka o Las Vegas, jeho casinech, podsvětí a také o tom jak peníze nezachrání žádné manželství ani přátelství..

<< předchozí 1 2 3