Kódované vysílání (2013)

Cusack je fakt frajer. Jeho charizma je plně funkční a i když Akermanová na něj sotva má, drží se a není otravná. Děj je celkem zajímavý, malinko jsem se v tom ztrácel, ale ve finále jsem to pobral. Akce tu moc není, ta délka je ale ideální a má to fakt tempo a ta komorná akce co tu je, je solidní na takové béčko a uvěřitelná. Hudba je fajn. Takových béček sice už bylo, ale bavit mne nepřestanou, dostal jsem to co jsem očekával. Ještě hlášky Cusacka jsou slušný. 8/10

Hakaima Sadamitsu (2001) (seriál)

A je to za mnou. Kdysi jsem koukal na Inujašu, Ful Metal Penik, Det Nout, Blíč, na co si člověk vzpomene z těchto anime. Ale tohle jsem prožíval, jako nikdo. Tehdy jsem se nedostal až do finále, skončil jsem v části, kdy přestala fungovat helma a hrdina stál proti asi čtyřem těžkým soupeřům v epicentru města. A i přes to, že jen dva díly jsem našel s cz titulkama, šel jsem do Anglických a tato improvizace nebyla k zahození. Slušné zápletky, brilantní hudba a hustá hlavní postava s celkem fajn partičkou. Vetřelci nemají chybu a námět se mi moc líbí. Humor tu je samozřejmě taky, mluvící motorka, vtipné dialogy aj situace. Co se týče té helmy, je to něco jako Kitt, až na to, že místo auta máte helmu, která má spoustu filozofických přednesů a když vypráví, děj je nabitý zajímavostí. Postavy jsou sami o sobě taky celkem fajn, akce je úplně v pohodě, jenom jí mohlo být víc. Největším záporem je podle mne malej počet epizod. Pouze 10 dílů, achjo. Každopádně, určitě se k tomu vrátím, já nezapomenu! 10/10

Pařba na třetí (2013)

Vrchol. Neboli těsně pod špicí mé top ten. Je škoda, že tu není o něco víc vtipů, jinak se jedná o naprostou pecku a na celé trilogii miluji fakt, že je děj nesmírně zajímavý a docela nepředvídatelný. V trojce je navíc příběh postavený na Alanovi, takže o další vtipné scény a perly z úst Alana je postaráno. Navíc, zápletka s tím, že Alan je otec Carlose mne odrovnala. Akce tu je, v celku dobrá a soundtrack opět bez jediné chybičky. Čtyřce bych se nebránil. A i když nejsou ukázány fotky z pařby a svatby Alana, scéna za titulkami je fakt skvostná. Top díl! 10/10

Pařba v Bangkoku (2011)

O dost méně vtípků, přesto plný počet dávám. Herecké seskupení totožné, tedy co se týče hlavní čtyřky a o to mi jde. Opice byla skvělá, Chow opět killer a Alan největší magor. Původně to mělo být na 4*, jenže jsem opět nedokázal prokouknout, kde byl schovaný ten Teddy, další část kdy Alan přistane na trávníku s lodí a vyhodí kotvu, jeho hláška se spermatem a na konci Mike Tyson + fotky, to mne odrovnalo, těším se na třetí! 8/10

Pařba ve Vegas (2009)

To byl nářez, zejména první půlka, ta druhá je už rutině nezáživná tak, jak to dnes u komedii chodí. Ale některé situace a zejména perly jsou fakt psycho. "Nevěděl jsem, že v Holokaustu se rozdávali prsteny." Konec mohl být lepší, ale zase to zafixovali fotky v titulkách. 9/10. Jo a soundtrack je úplně špičkový.

Zombie Apokalypsa (2009)

Na praxi mi kluci říkali, jaká je to bomba. A není. Cením zajímavé pojetí samotných zombíků, mnoho krve a zajímavý příběh, to je však asi vše. Zbytek hrůza, utíká to jako voda, ale mne to nebavilo, postavy jsou o ničem a ve finále je to prostě stokrát viděné. 2/10

Rockman.EXE (2002) (seriál)

Not bad, ve svých časech jsem to hltal a bavilo mne to. Nyní jsem se podíval na intro seriálu, přišlo mne to strašně vtipný a dneska bych asi žádný díl nedal, každopádně v těch deseti letech to byla pro mne pecka. A odnesl jsem si z toho fajn zážitek, minulost u mne stojí za prd, ale má i skvělé chvilky a tahle kravinka patří ke světlejším zážitkům. Zkusím někdy jeden díl a obnovím zážitky, ale asi mne to už nechytne. 5/10

Eminem - Space Bound (2011) (hudební videoklip)

Jeho zpěv v Recovery je peckovej, opět nadpozemská artikulace a text je sice klišovitým tématem, je však napsaný originálním způsobem.