Kurýr (2012) (seriál)

Trošku jsem se pár uživatelů poptal, zda má cenu do tohohle vrazit čas. Jejich odpovědi jsou negativní, jako zdejší hodnocení. Ale přesto jsem zkusil první dva díly a kupodivu, není to tak špatnej seriál. Příště nebudu dbát na hodnocení tady, přijde mi, že většina má potřebu jen kritizovat. Jasně, sám jsem našel tolik chyb, ale souboje mají dobrou chorču a většina chvatů je dokonale vidět, ještě v prvním díle tomu tak nebylo, ale další díly to mají jinak a jsou lepší. Navíc, hlavní hrdina je fakt týpek, má charizma. Není to Statham, ale způsoby filmového Kurýra jsou i zde, navíc jeho černá Audi je fakt kus. Pěkné holky, nahota, spousta akce a zajímavé náměty, i když klišovité dialogy. A to intro je fakt bezvadný. Uvidím jak to bude dál. Navíc každej díl uteče, jako voda, tak co chtít víc?! Na nelogičnosti a chyby v tomhle seriálu seru. Chtěl jsem pobavit a dostal jsem prozatím ještě větší kus zábavy. 9/10 po první sérii. Druhá série obsahuje lepší levelost v bitek, sice mne mrzí, že několik chvatů je umělejch a nezapadá, ale jinak si nemám moc nač stěžovat. Jasně, že kaskadér musel občas zastupovat Vanceho při kopech, ale v dalších dílech Vance už sám kope a nevede si zle. Ještě lépe předvádí chvaty, výborné bloky a nějaké prvky Wing Chunu jsem viděl, nejlepší souboj je teda z prvního dílu ve výtahu s Maďarem a chválim i minimum střihů, především v posledním díle nebyl dokonce jediný střih a Vance se pěkně zapotil, ale předvedl dobrej fight. A bitky jsou nejlepší akční složkou. Přestřelek moc není, jsou však pěkně Rkové. A Vance je sympaťák, má vynikající hlášky, charisma, jeho parťák Jules je v pohodě a Cat, která hledá zákazníky šíleně sexy. A Tarkoni, u něj mne mrzí, že nemá moc prostoru. Bohužel, většinou jsou ve druhé sérii nezajímavé náměty, nějaká vata se najde a scénář je dost nestabilní, strašně slabej. A s tím koncem z posledního dílu nejsem spokojen. Mohlo to bejt lepší, ale co už.

Mstitel bezpráví 2 (2014)

Jediné mínus je v tom, že tu není řeč o minulosti, resp. předešlými událostmi z jedničky. Ale v pohodě, dvojka je určitě lepší a bral bych aj trojku. Akce tu je dost, hlavně soubojů tu je požehnaně a hlavní dvojka je fakt skvělá. Trejo jako Mexický MekGajvr a záda mu kreje Glover, jako reklama na 7Up kterej teda perlí hlášky jak něco, neskutečný co mu vytejkalo z pusy. Hlavně scéna s granátem je zážitek. Jasně, působí mírně amatérsky, ale humor a celková akce vás dostane. Má to podobnou strukturu jako jednička. A z toho filmu jsem dostal normálně prdění. 10/10

Bastardi 3 (2012) odpad!

První dva díly bez problémů jsem zvládl, trojka je chaoticky natočená a ty záblesky hlavního "hrdiny" jsou fakt trapné i hlášky osekané. Hrůza, děs, motala se mi hlava a víc jak čtvrthodinku jsem nevydržel. 0/10

Očista (2013)

Pěkná píčovina. Úplně skvělej námět takhle posrat, to by nenapadlo ani mně. Celej film je jen o tom, jak naháním týpka po baráku, abych ho předal partičce čuráků, kteří ho chtějí popravit, nic víc. Na dvojku se přesto podívám, ale tohle je fakt hrůza. A to chování postav je snad hloupej vtip. 2/10

Prison Break: The Final Break (2009) (TV film)

Mělo to skončit třetí sérií. Tohle je sice fajn nápad, jak završit seriál, každopádně spousta věcí zůstala absolutně nedořešená. Naštěstí je konec napínavej a není to klasický happyend, takže cajk. 8/10

3 dny na zabití (2014)

Jo je to fakt jízda. Sice stopáž filmu dosahuje dvou-hodin, ale uteklo to fakt neskutečně, kouknu na časomíru a hodina byla za mnou. Ale menší zklamání tam přeci jen je. Od takového námětu si slibuji nonstop akční jízdu. Akce tu je ale jen jako příděl, hlavní váhu má příběh. Neříkám, že to je špatný, ale akce ve filmu je skvělá a škoda, že ji není víc. Humor se povedl, hlášky sype hlavní hrdina jak pán a bitka na toaletě uprostřed filmu je zážitek, tu jsem si pouštěl rovnou několikrát. Takže jsem tak či onak spokojený, 8/10

Kobra 11 - Zmrtvýchvstání (2013) (epizoda)

První půlka se mi líbila víc, to je každopádně jedno. Asi nejlepší pilot to je, chytrý námět a konečně drsný teroristi, ta finta s atomovou bombou mne vyrazila dech, jsem si fakt myslel, že je odpálená. Keller ve skvělé formě, škoda ho, jako parťák Semira by se hodil, vsuvka s Andreou je fakt dobrý nápad a konec na horách je originální nápad pro seriál. Jen mne to tolik emocionálně nezasáhlo a pár chyb se najde, přesto je to cool! 9/10

Neporazitelní (2013)

Hlavní zbraní je vlastně herecké provedení a ta nepředvídatelnost. Akce klidně mohlo být víc, ale i přestu délku film nenudí a utíká fakt mocně. Herci jsou s charizmem, souboje jsou skutečně cool a tréningům nechybí nápad, stejně tak tomu je i co se týče příběhu. Klidně si film zopakuju, žluťáci umí točit, to je prostě holej fakt. 10/10

Tokarev (2014)

Akce by mohlo být víc, protože je totálně surová a opravdu cool, je dynamická a hudba k tomu správně vložená, kvalitní soundtrackový ocásek. Cage je opravdu frajer, jeho bych nasrat nechtěl a ve finále to celkem rychle uteklo, bavil jsem se. Jenže ten konec je fakt nepovedený, nelíbil se mi a struktura konce mohla být vytesána lépe. Škoda. 7/10

Zkouška (2009)

Celou tu dobu ta odpověď byla na povrchu, celou dobu jsem jí slyšel z úst aktérů. Co se týče hereckého obsazení je opravdu fajn, postavy jsou dobře napsané a děj je fakt zajímavý. Bohužel, konec mne tolik neodrovnal. Ale uteklo to docela slušně a rozhodně nelituji, že jsem do toho vsadil svůj time. 8/10