• Krátkometrážní

Warlock (1989)

Měl to být horor, ale je to komedie, místy opravdu nechtěně velmi vtipná. Škoda, že to nebylo točený rovnou s tím komediálním záměrem, mohla to být kultovka, kdyby se to nechtělo brát tak zoufale vážně. Takhle je to prostě jen nevydařenej junk.

Tenet (2020)

Dokonce ani - podle čsfd - nejhorší Nolanův film není v modrejch! No, Tenet, to je něco takového, ehmm....no zkrátka Tenet!

Insomnie (2002)

Robin Williams vs Al Pacino? To ani nemohlo dopadnout špatně!

Dunkerk (2017)

V kině to nemělo chybu!

Interstellar (2014)

Vzpomínky na hvězdný prach? Aha, to je zase Woody Allen. Hmm, tak nic.

Dokonalý trik (2006)

Já musim mít asi nějakej Nolan Anti Dote, že nedokážu ocenit a pochopit genialitu jeho filmů. Nolan je jakýsi nový kult, božstvo, které všichni vzývají a uctívají. Já sem ale asi nějakej vadnej, že to nedokážu pochopit. Já sem stará škola, pro mě je kult bunuel, polanski, allen, lynch a z těch mladších tarantino. Ale Nolan už je na mě asi moc mladej, asi moc moderní a moc pokrokovej a já sem holt jen starej beznadějnej tupec, kerej nový věci nechápe. Co se dá dělat? Holt musim se sklonit před Nolanem a jeho kultem a tiše závidět, a drkotat zubama, že nepatřim do Nolanova klubu, štve mě to, ale co nadělám? Je to snad jedinej režisér na čsfd, co má všechny filmy v červenym. U mě jich v červenym má jen pár, líbilo se mi od něj jen memento, skvělej byl dunkirk, líbila se mi insomnie, ale to ostatní halt nějak nemůžu pobrat, ale snažit se nepřestanu, třeba nakonec i ten nolan zestárne a bude konečně přístupnej i pro mě.

Hostel III (2011)

sranda je, že todle už nemá s těma prvníma dvěma hostelama, který byli komedie (parodie)!!!, nic společnýho. Todle je prachobyčejnej horor, kerej se bere naprosto vážně a absolutně nedává smysl, že se to hlásí k těm hostelům, který se právě vážně vůbec nebraly. A ještě věčí sranda je, že trojka má nejlepší hodnocení, ačkoliv je z nich nejhorší, respektive nejméně originální.

Hrabě Monte Cristo (1998) (seriál)

Je to ještě z doby, kdy nebyl Depardije živoucí Obelix, ale ještě uměl hrát. Von je v tom dobrej, ale jinak je celej hrabě MCH strašná volovina a taky nevěřim, že by ho jen po 20 letech vůůůůůbec nepoznala, je to blbost. Člověk vypadá po 20 let úplně stejně. Ale z toho lze vinit jen tatíčka Dumase, že si vymejšlel takový kraviny.

Ďáblovo oko (1960)

Jestli měl Bergman něco zmáklý, tak to bylo téma: muž a žena. To byla jeho parketa. Moc dobře věděl, jak to funguje i jak to hlavně nefunguje, k tomu přimíchal nějakou tu filosofii, psychologii, černej humor a celý to okořenil všudypřítomnou smrtí a koktejl made by bergman byl hotov. Tendle neměl chybu.