• Pohádka

Jedna noc - Sezóna (2016) (epizoda)

O kšeft jde sice až v první řadě, ale nakonec se ukáže, že i právník může být cíťa. Alespoň pokud jde o ošklivé rezaté kočky.:-)) Tahle dějová linka je možná zbytečná, ale mě prostě baví.:-) Hodný chlapec v sobě objevuje svoji temnou stránku.

Jedna noc - Umění války (2016) (epizoda)

Věznice je plná dobře míněných a nevyžádaných rad. Ale žádná pomoc ani rada není zadarmo.

Jedna noc - Tmavá klec (2016) (epizoda)

Tři taxikáři jsou bez práce. Rodiče neorientovaní ve světě práva a právničtí supi se slétávají na svou kořist. Zadarmo ani kuře nehrabe, a tak si říkám, proč vlastně? Vysvětlení, co z toho bude mít velká právnická kancelář, postrádám....:-(

Jedna noc - Něžná svině (2016) (epizoda)

Jediné, co opravdu, ale opravdu nikoho nezajímá, je to, co se vlastně stalo. Je snad divák jediný?

Špína Londýna (2002)

Průměrný film, který se snaží tak moc chytnout za srdce, až se s tím mým poněkud minul.

Jedna noc - Pláž (2016) (epizoda)

Když jsi jednou moula od přírody, neměl by ses pouštět do dobodružství, a to dokonce ani když na tebe číhá v podobě krásné a tajuplné ženy. Protože dobrodružství v sobě skrývá i nebezpečí a nenezpečí může být pro typického moulu velmi, velmi nebezpečné. / Parádní rozjezd načerno vypůjčeným taxíkem, rozhodně jsem navnaděna k dalšímu sledování.

Černé zrcadlo (2011) (seriál)

Black Mirror - pro mě takové seriálové zjevení nastavující černé zrcadlo naší budoucnosti a leckdy možná i přítomnosti. Kontroverzní, konfrontační, odvážné. Každá povídka je samostatná, má svoji myšlenku a nutí diváka přemýšlet. Pro mě byl asi nejlepším z nich Vánoční speciál plný krutosti k sobě samým. Uf. Britové zřejmě nemají vánoce moc rádi....

Temné kouty (2015)

Za ten debilní vykonstuovaný konec, který téměř nedával smysl, by si scénárista zasloužil uříznout ruku, aby do ní už nikdy nemohl vzít tužku. :-(

Tajemství jejich očí (2015)

Uvzdychaná původní argentinská telenovela ode mě dostala za 2* jako že za originalitu. Od remaku jsem čekala, že ubyde fňukání a jakože významných dlouhých pohledů a zaměří se na myšlenku. Ale kdeže! Vzdychání zůstalo, myšlenka se rozplizla a i přes přítomnost Juli Robertsové vypadající konečně jako žena středního věku, tak nezbývá než ocenit film 1*.

Marta a Věra - Diktátor (2016) (epizoda)

Brouček by se rád podobal taťkovi, ale plete si Hitlera se Stalinem. Možná se jen flákal na hodinách dějepisu./ Opět trošku trapností, ale taky vtipu.:-)