Metaloví lordi (2022)

Má to svoje mouchy, ale překvapivě skvělé. Dobré charaktery, hudba, škoda nucenych scén z prostředí americké střední, ale asi to bylo potřeba. Jestli tenhle film přinutí danou generaci vygooglit a poslouchnout si War Pigs, pak byla mise splněna. 66(6) %

Svět pod hlavou - Anděl odplaty (2017) (epizoda)

Scénář na neuvěřitelně skvělé úrovni, smekám. Pořád tomu něco chybí, ale velký příslib do dalších dílů.

Gangster Ka (2015)

Tenhle film je potřeba rozdělit na dvě poloviny. Tu špatnou a tu dobrou. Do té první patří Capka a Žák (byli vážně hrozni...) a také první polovina stopáže, do té druhé Čermák a Bjelac a druhá polovina stopáže.

Gangster Ka: Afričan (2015)

O parník lepší jak první díl. Je až s podivem, že tohle zvládli "naši". I když největší zasluhy má Bjelac... To je démon!

Mimořádná událost (2022)

Sto minut ultimátniho humoru, (ne)uvěřitelně vykreslených postav a příběhu daleko přesahující jeden vagon. Mimořádná událost narazí u typických českých diváků (chapej milovníky současné z3,14cene české tvorby typu Špunti na vodě, Po čem muži touží apod.). Pro nás ostatní je to až zjevení, že česká tvorba umí humor a my se nemusíme u filmu cítit trapně.

Cesta za smířením (2021)

A přesně proto nemáme chatu... Pěkná reznicina, fajnovy severský humor v netflix kabátě. Tři až čtyři hvězdy.

Devadesátky - Kleopatra (2022) (epizoda)

Skvělý posun ve všem. Epizodu kazí jenom Verner. To ho nemohli predabovat?

Devadesátky - Přehrada (2022) (epizoda)

Atmosféra jak řemen. Skvělý vývoj postav a konečně už i uvěřitelné dialogy. Obrovský posun.

Devadesátky - Poprava bodyguarda (2022) (epizoda)

První díl byl zklamáním v kombinaci se všeobecným nadšením. Spousta věcí je fajn, ale takhle ustřihnout dějovou linku Mrázka a Běly? Mimochodem, ta kamera je dost žalostná. I přesto relativně příjemný start.

Archive 81 (2022) (seriál)

Nakonec jenom za 4. První polovina je fantastická, naprosto. Poslední dvě epizody tomu škodí... A bojím se, že případné pokračování uškodí ještě víc