pepua

pepua

Česko
Uživatel si ještě nezačal psát deníček.

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 18.10.2018  17:58

Skvělý začátek, ještě lepší konec, závěrečná čtvrthodinka byla lahůdková. Jinak je to ale dost jalové, Frankenstein je v podstatě mimísek, až nástup Baragona to řádně oživil. A když se nakonec objevila i... ale nemusíte vědět všechno dopředu! Každopádně je to lepší a zábavnější, než druhý díl.

• 9.10.2018  22:45

Pokud jsou u japonských monster movies nudné souboje netvorů, bývá nudný i celý film. A The War of the Gargantuas to jen potvrzuje. Souboje nejsou ani vtipné, ani dobře zpracované, zlatá poskakující Godzilla... A příběh? Zajímavá zápletka s regenerací a klonováním tkání Frankensteina vyzněla do prázdna, milostný příběh mezi doktorem a jeho asistentkou vlastně také. Jednoznačně zklamání, uvidíme, co první díl.

• 28.9.2018  16:12
    H. (2014)

Poblíž města Troy dojde k explozi, kterou údajně zapříčinil pád meteoritu. Následuje sled podivných událostí, lidé mají výpadky paměti, několik desítek jich je pohřešovaných... Sledujeme příběhy dvou párů, starších manželů Roye a Helen a mladého páru Alexe a Helen, kteří jsou umělci. Starší Helen má zálibu v chování realisticky vypadající dětské panenky, ta mladší očekává narození svého prvního dítěte. O symboly zde není nouze, ale jak je co myšleno, na to se mě neptejte. Pokud máte rádi filmy s pomalejším tempem vyprávění a takové, které na vzniklé otázky nenabízejí jasné odpovědi, H. by měl být filmem pro vás.

• 13.7.2018  13:44
    Mania (1974)

Šílený film o šíleném vědci, který se ze záhrobí mstí své šílené manželce, která má jeho smrt na svědomí. Normální tam není nikdo a nic, určitě ani ten kameraman, co se mihnul v odrazu skla u dveří balkónu. A Polselli? Ano, ten musel být šílený!

• 23.6.2018  18:58
    Perseguida (1991)

Režisér José Nieto Ramírez asi zaspal dobu, jinak si neumím vysvětlit, že někdo dokázal v roce 1991 natočit tak zastarale působící krimi. Naprostá ztráta času.

• 10.5.2018  22:41
    Black (1976)

Mladý muž, fotograf, se vrací na Velikonoce domů, kde žije pouze jeho postižený otec a služebnictvo. Seznámí se s samotářskou a citlivou Teresou, jejíž rodina pohřešuje starší sestru Rosu a ukazuje se, že jejich setkání může vnést do onoho zmizení světlo. SPOILER: Pěkný film, ve kterém zjevení Rosinina ducha vlastně hlavně vybízí úvahám, jak vedeme své vlastní životy.

• 31.3.2018  14:32

Film následující (Lenziho) nekrvavou odnož gialla, kde jde především o zápletku. Jose, který se chce co nejrychleji dostat k velkým penězům, zrovna velkou bystrostí neoplývá, takže se snadno stává loutkou vlivné a bohaté hraběnky. Víc není dobré prozrazovat, celkově mne příběh i jeho zakončení bavilo, k tomu tradičně krásné herečky, dobrá hudba, zkrátka příjemný odpočinkový film.

• 13.2.2018  22:36
    Delirium (1972)

Jak je tenhle film naprosto mizernej, tak je naštěstí i patřičně úchylnej. U Polselliho ale vlastně nepřekvapí ani jedno, ani druhé.

• 29.12.2017  22:41

Nelehký a těžko uchopitelný film. Fantaskní děj, zvláštní postavy a k tomu krásná hudba...

• 16.4.2017  10:33

Velmi mizerný příběh, zpracování i hudba, tady tvůrci šlápli vedle skoro ve všem. A musím opravit komentář Pitryxe, Moon Zero Two je naopak o něco málo mladší, než Space Odyssey. Jenže zatímco Kubrick Odysseu točil tři roky, Ward to měl údajně hotové do tří měsíců. Co pak taky od takového "výpravného" sci-fi čekat...

• 3.4.2017  21:17
    Sommarens tolv månader (TV film) (1988)

Dvanáct měsíců léta s mrazivým koncem... I když už film celkem zestárnul, stále je patřičně působivý. Jo, a všichni herci jsou naprosto civilní, uvěřitelní, je to prostě moc dobré.

• 22.3.2017  11:35
    Blindpassasjer (TV seriál) (1978)

Velmi velké a příjemné překvapení. Zpracování je sice poměrně zastaralé, ale příběh je parádní sci-fi klasika a přímo si říká o remake a byla by škoda, kdybychom se ho nikdy nedočkali.

• 17.3.2017  17:09

Tak tahle plavba ponorkou byla neskutečně úmorná a náročná, tohle Honda rozhodně neukočíroval.

• 8.3.2017  10:29

Naprosto amaterská záležitost, která mohla bavit snad jen lidi, kteří se na tom přímo podíleli. Válka s mimozemskými roboty v postapokalyptickým světě (rozuměj špinavej podchod, či pod mostem). Všechno špatně.

• 1.3.2017  11:09

Další z řady sice béčkových, ale zároveň také zvláštních, snových, tajuplných a těžko uchopitelných giall s výbornou hudbou a krásnými ženami.

• 1.2.2017  10:59

Ono je úplně jedno, co všechno Pumaman dokáže, protože jako celek je ten film skutečně mizerný. Naivní, laciné, smešné a hlavně nudné.

• 21.12.2016  10:29

Bože bože, to opravdu ne, dneska stačí k vytvoření kultu vážně málo.

• 14.12.2016  11:14

Zábavný mix gialla a poliziotteschi, film je krátký, děj svižný a jaksepatří zamotaný, hezké ženy, dobrá hudba, prostě pohoda.

• 12.11.2016  22:16
    Mr. Robot (TV seriál) (2015)

Po pilotním díle jsem očekával dospělejší záležitost.

• 29.10.2016  13:14

Tak nám marvelovské manýry pronikly už i do vesmíru Star Treku, ještě rozdat posádce Enterprise superschopnosti a je to komplet. Plytké a povrchní až běda.

• 27.10.2016  12:47
    Sweetwater (1988)

V troskách civilizace přížívají zbytky lidstva a je to podané bez příkras. Špína, násilí, zoufalství, strádání, nahota... nic z toho ale nepůsobí uměle, nebo nepřirozeně, vše je zobrazeno a podáno naprosto uvěřitelně. Je to takový ten typ filmu, který přesto, že je velice zdlouhavý a chvílema může i nudit, má své kouzlo. I když je to jenom samý hnus a beznaděj.

• 1.10.2016  22:40

Škoda toho jalovýho konce, protože to nabíralo grády k velkému finále.

• 9.9.2016  22:26
    Piesn triumfujacej milosci (TV film) (1969)

Některé scény jsou naprosto uhrančivé, parádní film.

• 7.9.2016  22:48
    Spy Smasher (1942)

King of the Rocket Men mi přišel o něco zábavnější, tady bylo těch rvaček už moc. A taky asi proto, že Spy Smasher nelítal, jen všude pobíhal v tom svým supermanským oblečku a to prostě nebylo ono.

• 9.8.2016  12:34

Je to sice mizérie po všech stránkách, ale když to srovnám třeba s nedávno viděným She Devil, tak to zase až o tolik horší není. Ale odpad to je, to zase jo.

• 15.7.2016  14:19
    She Devil (1957)

Romantikou přeslazené sci-fi s klasickou zápletkou o doktorovi a o vedlejších účincích jím vynalezeném léku. Mizerní herci, mizerné rozhovory a navíc závěrečné náboženské poselství o vyšší moci, které ale v povídce od Stanley G. Weinbauma "The Adaptive Ultimate" údajně není.

• 19.6.2016  22:13
    Operazione Vega (TV film) (1962)

Černobílé konverzační TV sci-fi drama, italská variace na nebezpečí jaderných zbraní. Nepříliš zábavné, příliš ukecané.

• 18.5.2016  23:04

Spíš než horor či giallo je to především zvláštní a trochu i černá komedie. Ale co, je tam spousta nahoty, alkoholu, drog i krve a i když je divák dlouho zmatený, co to vlastně je zač, není to nakonec špatné.

• 5.5.2016  14:55

Celkem slušná přehlídka ztracených lidských duší.

• 6.12.2015  12:38
    Assault (1971)

Je to dobré, ale příliš britské krimi.

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15