Roseinka

Hanka Šopejstalová

okres Beroun

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 13.7.2015  14:13

Takový lepší průměr. Na klasiku to nemá, ale chytí to, baví to. Občas tam bylo něco kýčovitého, jako např. cestovní koule apod., to mi tam moc nesedělo. V závěrečném souboji jsem se ztrácela. Možná zlepším hodnocení po dalším zhlédnutí. :)

• 19.6.2015  13:43
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Nemám moc ráda tématiku zombíků, ale od World War Z se to trošku změnilo. Navíc mám ráda apokalyptické filmy a seriály, tak jsem si řekla, že na základě hodnocení tomu dám šanci. A jsem nadšená. Je to hodně kvalitní seriál se skvělými herci. Jeho kvalita vůbec zatím neklesá a to teď dokoukávám pátou sérii. A určitě se budu těšit na šestou. Občas je nějaký díl slabší, ale ten další to většinou zase hned napraví. Prostě pecka zatím.

• 11.6.2015  09:04

Přistupovala jsem k filmu tak, aby se moje averze vůči knize, kde jsem více jak 50 stran nebyla schopná přečíst, protože tyhle harlequinky fakt nemusím, nepromítla. Bohužel musím konstatovat, že jsem byla dost znechucená. Stupidní dialogy byly asi na špici. Nesympatická Dakota mi připomínala T. Vilhemovou, kterou nemusím a Jamie vůbec není typ chlapa, co by se mi líbil, takže za mě se nebylo na co dívat. Erotické scény byly spíš nudné, je spousta filmů, kde to je tak tisíckrát lepší a víc vzrušující. Za mě je tenhle film jedna velká nuda. Jediná scéna, co se mi líbila, byla ta v zasedačce při projednávání smlouvy. Toť vše. Už nikdy více.

• 25.5.2015  09:31
    My Mad Fat Diary (TV seriál) (2013)

Skvělý seriál - úžasná hudba, super obsazení, kvalitní humor. Je to fajn oddychovka. Možná trošku pro mladší, ale nevadí. Já jsem si to užila. Navíc to má i hlubší myšlenky a místy je to opravdu k zamyšlení. Buď se smějete nebo se vám chce brečet. Má to oboje. Za zhlédnutí to fakt stojí, vracet se k tomu asi nebudu, na to už nejsem dostatečný teenager. :)

• 22.5.2015  07:49
    Fargo (TV seriál) (2014)

Tak to byl fakt mazec. Naprosto perfektní seriál, při kterém jsem měla husí kůži neustále, protože to je podle skutečné události. To je úplně šílené, že se tohle fakt stalo. Natočeno je to fakt skvěle, obsazení naprosto excelentní. Strašně se mi líbila i hudba. Tohle hodnocení si fakt zaslouží. 10/10

• 9.5.2015  18:55

Krásný dojemný film s excelentními výkony hlavních představitelů. Moc se mi to líbilo. 8/10

• 8.4.2015  18:30
    Bubliňák (2001)

Překvapivě milý a úsměvný film.

• 6.4.2015  09:04

Neobvyklý příběh z druhé světové války. Líbilo se mi to hodně, nenudila jsem se ani chvíli. Občas jsem přemýšlela, zda to opravdu v takovém táboře mohlo takhle probíhat. Myslím, že ve skutečnosti by to tam bylo přísnější, ale kdo ví, možná i mezi nepřáteli může být někdo, kdo má trošku víc lidskosti než ostatní. Svojí rolí mě dost příjemně překvapil Colin, který byl tahoun celého filmu. Ráda si tu ještě někdy pustím.

• 6.4.2015  09:00
    Hodná holka (2002)

Takový ten pocit, když si pouštíte romantickou komedii a dostanete depresivní psychárnu s debilníni dialogy bez špetky inteligetního humoru. Hrozný film.

• 30.3.2015  14:19
    Enderova hra (2013)

Hodně jsem váhala mezi 3 a 4 hvězdičkami. Ale vzhledem k tomu, že si tohle už určitě nepustím, tak jsem zvolila lepší trojku. Kdyby mi bylo 12 let, tak věřím, že si film parádně užiju. Ale tím mladším pohledem se mi na to nedařilo dívat a místy to bylo trapný, prostě pro děti. Na druhou stranu mě velmi mile překvapilo to odhalení a pak závěr. To jsem fakt nečekala a mělo to hloubku. Kvůli tomu závěru jsem právě přemýšlela, zda tomu nedat 4 hvězdy. Jinak hudba byla super, grafika taky fajn. Představitel chlapce v hlavní roli se mi taky zamlouval a hrozně mi připomínal Sheldona (že by ho mohl hrát jako jeho dětskou podobu). Takže celkově je to dobrý film, co si zaslouží takové hodnocení jaké má, ale není něco úplně pro mě a můj vkus.

• 28.3.2015  19:16

Moc hezký příběh, velmi dobře natočený. Líbilo se mi to.

• 21.3.2015  19:16
    Chappie (2015)

Vůbec nevím, jak ten film hodnotit. Čekala jsem od něj něco jiného, což jsem nedostala, ale to neznamená, že by to bylo špatně a že by mě to zklamalo. To ne. Moc se mi to líbilo. Bylo to roztomilé, vtipné, dojemné... prostě takové v pohodě. Jackman jako záporák byl super. Konec byl možná trošku moc otevřený, nevím zda se chystá další díl. Každopádně to byla příjemná podívaná, tak nějak i pro mladší diváky, kteří byli v kině taky docela v hojném počtu. Byl to můj poslední film v kině na hodně dlouhou dobu, protože po porodu se už do něj asi jen tak nedostanu, takže jsem ráda, že mě ten film nezklamal. 7/10

• 8.3.2015  09:18
    Teror (2011)

Docela průměrná nuda. Na podobné téma už je tady víc filmů, který jsou strašně super. Tohle mi přijde jako snaha o jejich kopii. Ale koukat se na to dalo, zajímalo mě, jak to dopadne (i když jsem to tušila, že).

• 8.3.2015  09:09

Film o člověku, kterýho nesmírně obdivuju - jeho životní postoj, inteligenci, smysl pro humor a hlavně sílu. Moc jsem se na to těšila a dostala jsem to, co jsem očekávala. Romantický film o tragickém a přitom šťastném životě největšího génia na světě. Protože kde je život, tam je i naděje.... Představitel Stephena si Oscara fakt zasloužil, měla jsem pocit, že se dívám přímo na fyzika a ne na herce. U traileru jsem brečela víc než u filmu, to asi proto, že do něj dali všechny nejdojemnější scény. Ale i tak jsem se neubránila slzám v průběhu. Doufám, že Stephen ještě stihne přijít na tu jedinou pravou teorii, která vysvětlí vše. 8/10

• 7.3.2015  09:29
    127 hodin (2010)

Na tohle jsem byla fakt zvědavá. A byl to mazec, nezklamalo mě to. Franco svou roli zahrál fakt dobře a díky němu jsem se nenudila. Kdysi jsem o příběhu Arona četla, takže jsem si myslela, že vím, jak to dopadne. A musím říct, že mě se jen tak nedělá špatně, ale tady mi to bylo fakt hodně nepříjemný. Stačilo mi to ale vidět jednou.

• 7.3.2015  09:26
    Ženy sobě (2011)

Mně se to moc líbilo. Smála jsem se v podstatě od začátku až do konce. Něco takhle super jsem na odlehčení potřebovala. Není to žádný trapný humor, je to jen prostě takový pořádný holčičí oddech, i když třeba je to občas místy přehnané. Obsazení bylo na jedničku. Vím, že se k této komedii určitě ještě vrátím.

• 23.2.2015  09:44

Tak to byl opravdu mazec. V kině jsem se fakt neskutečně bavila a to celé dvě hodiny. Odcházela jsem úplně vysmátá. Obsazení bylo perfektní, humor fakt na jedničku. Přesně pro tohle miluju Brity - humor, elegance, sexy angličtina.... Takových filmů by to chtělo víc. Tohle bylo fakt originální. Budu se k tomu ráda vracet a budu všem doporučovat. A konec rozsekal i mě. :-D 9,5/10 ..... Jo a co mě dost překvapilo, že na tenhle film šlo docela dost lidí ve věkové kategorii kolem 60ti let, což jsem v Cinestaru snad ještě nezažila. :)

• 16.2.2015  13:45
    Kód Enigmy (2014)

Jedním slovem paráda! Po dlouhé době jsem v kině zase zažila ten konec filmu, kdy mě mrazilo v zádech a po tvářích mi tekly slzy. Je to opravdu skvělé dílo. Kdyby lidi radši místo toho trapného šedivého porna šli na tohle. Tohle je film, co má smysl a význam. Je to skvěle zpracovaný životopisný příběh o člověku, na kterého by se nemělo zapomínat, protože to je neskutečný hrdina. Je to film s úžasným obsazením a parádní hudbou. Od Benedicta jsem dostala přesně to, co jsem očekávala. A co mě mile překvapilo byl i humor, který se místy ve filmu objevoval. Nemám tomu vůbec co vytknout. 10/10

• 16.2.2015  13:36
    Uprchlík (1993)

Tak tenhle kvalitní klasický thriller jsem poprvé viděla až teď. Moc se mi to líbilo. Tak nějak nemám co vytknout, občas jsem se teda ke konci ztrácela, ale to byla spíš moje chyba. Obsazení super. 8/10

• 10.2.2015  19:30
    Kronika (2012)

Docela dost mě to nudilo. V podstatě do začátku až do konce. Sice by bylo super mít takové schopnosti, ale to je asi jediný, co se mi na tom filmu líbilo. Jinak to bylo spíš o ničem.

• 10.2.2015  19:28
    Podezření (1990)

Je to sice takové pomalé a chvílemi znuděné, ale přesto je to velmi dobrý film. Moje podezření bylo od začátku správné, ale to mi to nezkazilo. Je to kvalitní drama z prostředí soudu, občas jsem se do toho zamotala, ale v zápětí mi vždy došlo, o co že to mělo jít.

• 3.2.2015  09:09
    Svědek (1985)

Zajímavý film z netradičního prostředí židovského venkova. Bavilo mě to, ale na jedno zhlédnutí to postačilo.

• 3.2.2015  09:07
    Cizinka (TV seriál) (2014)

Seriál, který mě opravdu potěšil. Mám doma už dlouho 4 díly těch neskutečně tlustých knih od Diany G. s tím, že jsem přečetla zatím Cizinku a teď začínám s Vážkou v jantaru. Moje zjištění, že se podle Cizinky natočil seriál bylo opravdu překvapující a nemohla jsem se dočkat, až si to pustím. A musím říct, že je to natočený fakt perfektně. Kdo kritizuje, že jde o červenou knihovnu, tak by měl vědět, že kniha je především romantickým dílem. I z toho důvodu se mi to hůř čte, protože mám ráda více akce. A z toho důvodu je i seriál pro mě zajímavější, protože má dynamičtější průběh. Vybraní herci jsou skvělí, fakt mě tím potěšili. Strašně se mi líbí, že se v seriálu mluví gaelsky a skotská angličtina, i když je složitá na poslech, zní prostě v tomto prostředí tak dobře. Krásná skotská příroda a fakticky nádherná hudba doplňuje vhodně celý seriál. Strašně se těším na další díly. Moc se mi to líbí. Má to vysokou kvalitu.

• 30.1.2015  09:43

Moc pěkný film se skvělým obsazením. Přestože to vypadá jako nudné téma, tak jsem se vůbec nenudila. Bylo to celé takové sympatické. Stačilo mi to však vidět jen jednou, byla jsem zvědavá, proč je to oskarový film. 7,5/10

• 27.1.2015  09:55

Nevím, čím začít dřív. Ale asi kritikou. Tohle je snad film s největším počtem střihů, co jsem viděla. Už po chvíli mě tak bolely oči, že jsem myslela, že fakt z kina odejdu. O kývající kameře ani nemluvím... Nepochopím, jak tohle může režisér schválit. To se přece nikomu nemůže líbit, když se na to nedá koukat. Moje oči si na to zvykly až na posledních 20 minut filmu a nejsem si jistá, jestli to nebylo tím, že se to tam zmírnilo. Jinak příběh se mi moc líbil, nezklamal. Bylo to dobře vymyšlené. Super souboje. Na jedničku to nikdy mít nebude, to je jasný, ale jako pokračování se mi to náhodou líbilo.

• 22.1.2015  11:51
    Nebezpečný flirt (TV seriál) (2015)

Zatím hodnotím dva díly a musím říct, že to má obrovský potenciál. Tak snad to tvůrci nezkazí, snad se to fanouškům zalíbí a nebude jen 10 dílů. Líbí se mi herecké obsazení, jak na oko, tak herecky. Je to opravdu dost napínavé, má to správný thriller nádech. Všechno pak už závisí na tom, jak to zpracují, kdo je vrah a jak to bude dávat smysl. Zatím by to mohlo být možná i lepší než PLL.

• 20.1.2015  16:07
    Úkryt (2002)

Velmi kvalitní thriller se skvělým obsazením. Napjatá jsem byla od začátku až do konce. Fakt se dalo těžce předvídat, co by mohlo následovat. Konec mě velmi příjemně překvapil. Akorát nechápu, kdo by si pořídil stopatrový dům pro dva lidi. :D 8/10

• 12.1.2015  15:56
    Drive (2011)

Velmi povedený thriller. Takhle role Goslingovi fakt sedla. Někde mi bývá protivný, ale tady mi stačil jeho drsný výraz a mlčenlivost a hned mi to bylo příjemnější. Bojové scény mě překvapily svou razantností. Prostě mi to fakt sedlo. Ani mi nepřišel tak divný ten motiv toho všeho, byl to holt takový dobrák psychouš. Možná mě trošku zklamal konec a nudily mě scény s tou ženskou, ale jinak super, dost jsem si to užila. 7/10

• 11.1.2015  14:58

Nestává se často, aby dvojka byla lepší než jednička a tohle je jeden z mála případů. Oproti jedničce jsem si to parádně užila, byla jsem napjatá k prasknutí a byla zvědavá, jak to dopadne. Utíkat v ulici mi přišlo jako lepší nápad než se schovávat v domě, mělo to větší drive. Hrdinové mi byli všichni sympatičtí (u jedničky jsem měla problém s tím hlavním). Ani mi tady nevadil smysl očisty, tak nějak jsem ho nakonec přijala, když tu vlastně trošku vysvětlili, že to ani není tak kvůli snížení kriminality a nezaměstnanosti. Je to fakt děsivý hnus, nic podobnýho si tady nedovedu představit. Dvojka byla opravdu dobře natočená. 7/10

• 11.1.2015  14:52
    Sedmý syn (2014)

Nebyl to špatný film. Nebo spíš pohádka. Fantasy scény byly kvalitní a hezky se na ně dívalo. Jediný, co mi asi vadilo, byl výběr herce na sedmého syna. Takový mladičký chlapec mi tam vůbec nesedl. Svaly nikde a prostě se mi nehodil na někoho s takovým posláním. Moore nemusím odjakživa, takže jsem jí tak nějak překousávala. Poslední půl hodinu jsem si užila nejvíc. Když to hodnotím takhle druhý den po zhlédnutí, film mě nenadchnul ani nezklamal. Lepší průměr - 5,5/10.

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14