Najt

movie's lover

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 19.4.2021  01:47
    Wentworth - Karen (S07E04) (epizoda) (2019)

Twl proc ? Další zajimavej díl s nehorázným a šokujícím koncem. To je drama, to je peklo.....

• 18.4.2021  11:53

Nebudu davat 2 nebo 3* jen proto, že tak hodnotí ostatni. Mě se tenhle film prostě líbí a mám ho rád. Tim Allen je prostě borec, prostředí je krásný a navíc mám rád zvířata. Takže pohodová rodinná komedie se špetkou emocí na příjemné sobotní deštivé odpoledne.

• 17.4.2021  01:04
    Wentworth - Série 6 (série) (2018)

Když si vzpomenu, že jsem chtěl seriál po 4 řadě přestat sledovat kvůli Bee, byla by to sakra škoda. Tahle série byla opet skvělá a tvůrci nestačí překvapovat. No po 6 sériích musím konstatovat že Wentworth je jeden z nejlepších seriálů z nápravných zařízení 21 století.

• 13.4.2021  20:54

Kolská hlubokajama není vůbec špatnej film, jen je šeredně naservírovanej. Má to atmosféru, prostředí je parádní,už jen to, že se to odehrává někde na sibiři, tam přijede výzkumný tým, aby zjistil co se stalo a spouštíme se do 12 kilometrové jámy a nevíte co je dole s mezizastávkou někde v půlce, to cele odehrávající se v 80 letech, už jen z toho slintám... vetřelec taky celkem originální, a pokud někdo něco podobného už viděl, tak slovo originální zaměňte za zajímavý, protože ten organismus je fakt top. Z tohoto mohli vytřískat takovej kotel, kterej by klidně mohl mít o 20-30min dýl a 20-30% lepší hodnocení, jenže tak neskutečně promarnili potenciál :D jak jsem psal prostředí je parádní, ale celý to zkazej nezajímavý dialogy, tohle psal asi rusák po flašce vodky, atmosféra je skvělá, ale zase to podělá úplně nehoráznej střih, kterej jednu scénu zazdí a další jak když se odehrává po 10 minutách filmu. Záporák je fantastickej ale zase se vůbec nic o něm nedozvíte, hlavní postava je dobrá ale zničí to absolutně nevyrovnanej konec. Tohle mohla být solidní řezničina, ale ve filmu se téměř nebojuje. Taková škoda, mohl to být zajímavej film se skvělým nápadem, takhle to je jen taková ta průměrná záležitost .. Ale i přes to velice , velice zajímavá

• 10.4.2021  23:25
    Složka 64 (2018)

Asi nejlepší díl ze série.. Tenhle díl se dá považovat za silnou neustávající podívanou. Oddělení Q chytlo drive a celkově film působil jako by ho natáčel hollywood. Zkrátka pořádná jízda , kde nechyběly ani emoce a to už je co říct.

• 9.4.2021  13:34
    Titanic (1997)

Monumentální a nadčasový film se vším všudy. Epická podívaná ve které je snad vše od neskutečné lásky až po šílenou katastrofu, která se stala i v realitě a ještě k tomu je filmová předloha pojetí katastrofy opravdu hodně přesná. Film působí neskutečně realisticky a dá zabrat, protože to je napínavá přehršel emocí a jeden z nejemotivnějších filmů všech dob. Navíc patří mezi filmy, které herce v něm hrající, raketově vystřelily mezi hereckou elitu. Tenhle snímek patří mezi úzkou škálu toho nejlepšího co kinematografie v posledních třech dekádách vyprodukovala.

• 7.4.2021  01:20

Tohle byl zase jeden ze skvělých dílů. Těch dílů je hodně skvělých ale hodnocení nebo komentář k nim píšu opravdu z řídká kdy. Nicméně zde nechybely emoce i napětí. Dění ve věznici mě zatim tolik netankuje, ale rozhodně mě zajímalo jak to dopadne venku. Respektive příběh Franky. Ona je pro me kapitpla sama o sobě, páč v prvni serii jsem na ni nazor neměl. V druhe ji nesnášel a teprve az ve třetí či čtvrté řadě jsem si ji oblibil. Což je v podání její postavy opravdu zvrat a tudíž mě hodně zajímalo jak to s no dopadne a fandil jsem ji. Prpto me konec překvapil a dojal. Bea mi dtale chybi, polovina hlavnich postav je pryč, dokonce i Fergasson. Takže deni ve věznici je otázkou ale 6 serie zacala zatimdobre, lépe nez předchozí ale tp kvuli Franky. A ta se teď uzavřela, takže uvidíme jak dál.

• 6.4.2021  19:06
    Nenávist (2004)

Parkrat jsem lekl, nektere zabery byly opravdu strašidelné. Pribeh me ale nezaujal postavy taky ne a uz bych se znovu nepodíval.

• 6.4.2021  16:41
    Den mrtvých (1985)

Totální nudná sračka. Pár krvavych scén s příběhem inteligentním jako hovno. K odpadu to nemá daleko

• 6.4.2021  16:36

Parádní trojka připomínající zatim nejlepší jedničku ... Přibylo více vyšetřování ale ubylo na atmosféře. Určitě je ale tady atmosféra lepší než u dvojky.co me ale mrzí tqk jednička se jeste držela tématu zajimavych mozna nechutnych vražd. 2 a 3 už jde jiným směrem, ale alespoň v tomto díle se stále ještě vyšetřuje..

• 4.4.2021  01:58
    Wentworth - Série 5 (série) (2017)

Tohle pro mě byla tezka série. Po odchodu Bey se bojoval se samotnym seriálem, protože v podstatě ztratil serial smysl. Takze prvni polovina tehle série byla zahořklá a osamělá, protoze ta Bea tam proste chybí ale od druhe půlky si na to zvyknete, na Beu postupně zacnete zapomínat a ostatni postavy dostanou vice prostoru a posledni 4 díly to je opravdu paráda, ktera vyvrcholí poslednim dílem a zakončení v teto serii řadím mezi k tomu úplně nejlepšímu od začátku seriálu. Takze pata rada je extrém který začíná černě a snad nejhůře kvůli cenné ztrátě a končí nejlépe ze všech předchozích řad . V této serii je abnormální vstup vzhůru o 300% to je neskutečné co tenhle seriál dokáže :D

• 4.4.2021  01:51

Asi nejlepší zakončení série od začátku seriálu. Konec je naprostý skvost, který jsem absolutně nečekal. Moment ldy zemřela Bea byl pro mě nejvíce šokující a byl pro mě zklamáním, tenhle konec v této sérií byl pro mě nejvic wtf momentem a zároveň wow parádou, kterou jsem fakt nečekal. Tušil jsem ze se bude asi umírat, ale ne takhle stylově a ještě s pomocí druhé strany mříží. No ted nevím jak to muze pokračovat, pac timhle dilem se téměř vše ukončilo.

• 30.3.2021  22:23
    Zabijáci (2014)

Více thriller, než krimi. Jednička se mě líbila více. V dvojce bylo malo vyšetřování a ty dva dementni mě vyloženě srali.. takže se to projevilo i na hodnocení. 3 jsou málo, ale z pohledu detektivní složky prolínající se s příběhem a atmosférou byla jednička lepší. Proto nemůžu hodnotit stejně, takže to je dnes za 3,5* ...

• 29.3.2021  21:40

Škoda krátké délky, jinak to je povedená kriminálka se zajímavým příběhem. Postavy mě sedly, atmosfera byla v celku vydařená, jen bych přidal vice vyšetřování a víc stop. Závěr byl velmi napínavý a mě pozitivně překvapil. Čekal jsem, že to takhle dopadne i když jsem knížku nečetl, ale do poslední chvíle jsem čekal nějaký zvrat. Naštěstí nepřišel, ale kdyby to dopadlo depresivně, taky bych se nezlobil, ale to už je věc názoru. Takže nelze říct, že by sled udalosti na konci byl neodhadnutelný, ale u techto typů filmů proste chcete aby to tak dopadlo, pokud nejste nějakej sadistickej psychopat.

• 29.3.2021  13:33
    Den poté (2004)

Katastrofických filmů není zas tak mnoho a dobrých katastrofických filmů je málo. Den poté patří mezi ty nejlepší. Upřímně nechápu hodnocení, je to strašné, jak to dnes už vubec neodpovídá, ale den poté patri mezi úzkou skupinu kultovních katastrofických filmů a těžko se hledá lepší ..

• 28.3.2021  21:29
    Sedm (1995)

V tomto žánru asi nejlepší film vůbec. Vraždy jsou zajímavý, jen škoda že je neukázali detailněji, scénář byl chvílemi naprosto skvostný, místy mě nepřišel až tak profesionální, ale zase působil autentičtěji a házel postavy do reálnějšího světla, kamera a střih mě přišli v pohodě, ještě aby ne a atmosféra byla skvělá. Nevim, ale přijde mi že atmosferu ve filmu jsem zažil už lepší, ale zase musím brát v potaz že tohle je 26 let starý film. Nejde o stáří , ale o to, že takovýto film má mnohem větší konkurenci u novějších filmů a tenkrát před 26 lety divak nebyl tak rozmlsany dnešním moderním filmem. Takže vidět to v roce 95, asi bych se posral. No a příběh byl neskutečný, herecké výkony a obsazení taky. Takže absolutní hodnocení je tady tutotově na místě.

• 27.3.2021  14:13
    Já, legenda (2007)

Nechápu dvou, tří hvězdičkový hodnocení, může mi to prosím někdo vysvětlit ?? Vždyť tohle je legenda v postapokalyptické tématice !!! jeden z nejosobitějších, postapo nejlepších filmů, který vůbec existují. Kor, když je to film o jednom herci ... Jako nechápu, co vás vede k tomu, aby jste hodnotili 2 nebo 3*, to nerozumíte filmu ??? ... Jasně, i legenda má své mouchy, jako je jednoduchý scénář, urychlený konec, ale to jsou jen maličkosti, protože to ostatní je naprosto super, včetně fantastické atmosféry v perfektním světě .. Tématika postapo není o zázračném příběhu s kulervoucími zvraty, intrikami a buhví jakým dalším svinstvem, postapo je survival téma a tohle není horor, ale survival horor, kde je hlavním příběhem přežít den a dočkat se dalšího, stejně jako v seriálu TWD .. pokud hledáte horor, tak čumte na něco jinýho a tohle laskavě nehodnoťte, protože tenhle film si zaslouží hodnocení i klidně o 10% vyšší .... Jinak pro LIVINGDEAD je vidět, že tvůj nick hovoří za vše, v oblasti filmů a jejich hodnocení jsi opravdu chodící LIVINGDEAD :D

• 25.3.2021  21:09
    Wentworth (TV seriál) (2013)

1) série - začátek nebyl úplně špatný, ale do 6 dílu se víceméně nic neděje a seriál sledujete ze zvědavosti a kvůli Bee, ptž chce vědět, kam to povede. Kdo si však Beu na začátku neoblíbí, tak bude v první sérii možná trochu trpět, ale je možné, že se Vám pod kůži dostane jiná postava. V první sérii to byla jen Bea, ostatní jsem bral s rezervou a Franky pro mě byla jen další vězeňská kráva. 2) série - už byla někde jinde s příchodem Joan Fergusson, která tomu dodala opravdu intrikářskou symfonii, postupem času se Bea zvedá a já ji začal mít rád čím dál víc. Naopak Franky jsem začal nenávidět. Na konci Joan rozjede svůj záporáckej koutek a stává se z ní opravdu suverénní záporák. 3) série - tak to už je nehorázná jízda, kdy magorka rozjíždí svůj psycho teror. Z Bey se stává top dog a pro mě to je nejlepší a nejzajímavější postava seriálu, Franky se dostane ven a my zjistíme, že i tahle kravička má emoce. Fergusson ke konci třetí řady řádí, a mě začíná štvát. Doufám, že ji někdo pěkně sejme. 4) série - tak tohle už je peklo na Zemi. Magorka se dostává do basy intriky nabírají na síle a nikdo není v bezpečí. Příběh se v této řadě zpomaluje , ale za to přibývá napětí a atmosféra, která je tak hustá, že by ji nepřeřízl ani diamantový kotouč. Bea je královna vězení i našich srdcí, ale to co se stane na konci, tak to mě jedna hluboce zasáhlo a jednak mě to motivovalo k tomu, abych na seriál přestal koukat, protože pro mě ztratil smysl, jenže to by byla chyba a sám sebe bych připravil a další nálož - edit po 4 sériích

• 24.3.2021  22:33

Atmosférou je to povedené, avšak jako horor je to slabé s výjimkou jedné scény, kde mě zamrazilo v zádech. Ono to nemusí být nějak zásadně strašidelné, abych hodnotil vysoce, ale spíše než strach hodnotím u hororů atmosféru, příběh, potažmo scénář a zábavnost. Atmosféru to mělo určitě na 4 hvězdičky, ale příběh a herecké obsazení, mě nějak úplně neoslovilo. Herci hráli skvěle, ale já měl pocit, že nikdo nebere nic vážně a film se snaží být až moc realistický, dějí se divné věci, už ten začátek, ale nikdo nic neřeší a všem je všechno jedno. Pak se do toho musí zapojit hlavní hrdinka a až na úplném konci ji někdo uvěří, pak následujou 2-3 věty, jedna akční scéna a je po filmu. Film si zaslouží 4* ale já je nedám, mě to přišlo celkem odfláknutý, a příběh tohoto filmu jsem schopen odvyprávět jednou, průměrně dlouhou, větou.

• 23.3.2021  23:19

Tenhle film jsem viděl několikrát, ale vždy jen určitý kousek, ale nikdy jsem si ho nepustil celý. Vždy jen když běžel v tv. Je možné , že jsem ho videl celý kdysi ještě v náctiletém věku, ale to jsi fakt nepamatuji. Cely jsem si ho až pustil teď a byl jsem spokojen. Tyhle starý kousky maj svoji duši a osobne mě tohle bavilo víc, nez jeho lip hodnocenej rival sběratel polibků. Je pravda, ze vrah a celkové zakončení je tady horší, protoze působí trochu lacině a urcote finále je mnohem lepší ve sběrateli polibku, ale rady je zase mnohem lepší atmosféra, zajimavejsi vraždy i zpusob vyšetřování, film ma tempo a opravdu dostáváme velkem mnozstvi stop, ktere se nasledne řeší, což ve polibcích vubec nebylo. Uz je ta prvni vražda mrtvola na kolejích a skvělá Angelina, hned v tu chvíli me film stahnul do dele a nepustil. Ikdyz je konec horsi tak se mi tento film líbil více

• 23.3.2021  20:07

Zatím nejlepší díl ze všech. Propojení minulosti s budoucností bylo skvělý a příběh byl v xmenovske sáze zatím nejpropracovanější. Budoucnost se nám změnila a uvidíme čeho se dočkáme dál.

• 22.3.2021  18:25

Dobrej horurek z ruska se sympatickou hlavni hrdinkou. Dobra atmosfera, celkem zajimavej pribeh. Proc ne

• 20.3.2021  14:13

Nebylo to špatný, ale nic extra, opravdu obyčejný průměr.. Už bych se na to nepodíval. S hororem to nemá nic společnýho a stará Kostka je mnohem mnohem lepší. // viděno v kině

• 16.3.2021  20:17
    Wolverine (2013)

Trochu paradoxně se mi tyhle solo filmy s Hughem Jackmanem líbí víc nez suverenni pokrqcpvani X-Menů, to ale proč. No jednoduše , protože Hugh Jackman. Tenhle charismatickej borec drtí celou sérii, a kdyby tam nebyl, o xmeny bych nrjspise asi nezavadil. Xmen Origins Wolverin i Wolverin se me libily vice nez treba první třída a proc ? Opet jednoduše protože postavy v prvni třídě me vubec nezaujaly a Hugh tam chyběl.. Zadna postava me nezaujala ani Fassenberger ani Mcavoy. Daleko více se mi libila puvpdni skvadra xmenů, takze tyhle skoky do minulosti beru jako negativum. Takze puvodni trilogie super, prvni wolverin super prvni trida i pres me 4* hodnoceni kvuli technicke stránce me bavila nejméně no a druhý Volverin opet skvělý. Takze pqn Jackman to má dnes za solidní 4 kousky.

• 16.3.2021  20:11

Takovyhle mysteriozni thrillery mam rad. I když zde ta mysteriozita chyběla a byl to spíše klasicky thriller. Což ale nevadí protože zde opět vládla skvělá atmosféra hned od začátku spolu s vynikajicim výkonem Sama , a rozuzlení i když nebylo podle meho gusta tak překvapilo. Sice se to možná dá trochu očekávat, ale do ppsledni minuty to vypada jinak, než jak to je. Takže další solidni film od Netflixu

• 13.3.2021  22:58

Vynikající film podle skutečné události, kterého dělí od absolutního hodnocení jen délka filmu a urychlený a náhlý konec. To je škoda jako blázen, protože 10 minut před koncem se stále neví, co dotyčné je, pak si nestihnete ani uprdnout a najednou běží závěrečné titulky. **** SPOILER**** Celá léčba trvá ve filmu asi 3 vteřiny, kde dotyčná leží na pokraji smrti na lůžku a pak jen střih a už je doma a vyléčená. To považuji za promarněný potenciál, jinak to bylo ale výborné ..

• 7.3.2021  21:28

Příběhově se jedná sice o top, ale upřímně mě tenhle film fakt moc nebavil. A docela jsem se těšil až skončí. Málo akce a postavy mě teda fakt nechytly. Magneto a profesor x jsou skvělí, ale ostatní vůbec a docela me zklamala i mystique. Na Jennifer Lawrence se kouká krásně, ale tady jak když měla nevýraznou vedlejší roli a jako mystique predvedla s prominutim hovno. Bez Wolverina to není X-Men. Slabší 4* za skvělou filmařinu, jinak by to bylo za 3*.

• 6.3.2021  23:18

Logan konečně působil jako pravý marvel hero a ne Vašek z Vidlákova a muze za to konečně trochu normální vzhled. Kupodivu me tahle předčasová záležitost bavila vice, nez puvodni trilogie, a dozvěděli jsme se o minulosti Logana, takže si dovolím ohodnotit plnym počtem.

• 4.3.2021  21:41
    Odříznutí (2018)

Vynikající mysteriózní thriller překypující atmosférou a opravdu solidním příběhem, který potrápí Vaše mozkové závity. Né, že by to bylo tak složité, ale je to opravdu slušně zamotané a samotné rozuzlení může překvapit a asi i překvapí. Tenhle kousek je někde na pomezí 4,5* kdyby do filmu zakomponovali ještě potřebné záchranné složky a bylo to více typu krimi tak je to bez debat plné hodnocení. No já nakonec plné hodnocení stejně dal, protože na německou produkci, která je o pár levelů níž něž hollywood, tak v tomto filmu jsou momenty občas kolikrát i lepší než právě v hollywoodu a proto 5* ... není to suverenních 5, ale spíše slabších 5 ale je to zkrátka 5* ... mrtě a konečně po delší době opravdu atmosferickej trhák. Takže jedním slovem "paráda"

• 3.3.2021  20:21

Trojka se mě líbila za všech nejvíce. Postavy byly hlubší a dokonce se tam našly i nějaké ty emoce. Efekty byly pěkné a i přes nejkratší délku film působil daleko více jako triple a film, než ty předchozí. Uvidíme co tahle série přinese dále

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9