Najt

Mroží muž (2014)

totální bullshit .. ale záběry na justina longa jsou zajímavé 30%

• 16.9.2018  13:41
    Constantine (2005)

jako malej jsem to žral, protože jsem miloval Keanu Reevese, ale když se na to podívám teď je to totální blbost... dimenze ztvárněný asi tak, jak by si to mohlo představovat desetileté dítě, lucifer jak ujetej pedofil, aneb utečenec z illinoiského prison breaku atd. 2* dávám za keanu a efekty ta 3* je za rachel weisz

• 1.9.2018  02:20
    Armageddon (1998)

Tohle je naprostá emocionální bomba. Armageddon jsem viděl už několikrát, a vždycky mě dostane a proto nejde nijak jinak ohodnotit, než takto.. Je to jízda jako prase, obsazení herců je perfektní >skvělý B.B.Thorton, Ben Affleck, Bruce Willis apod., fantastický soundtrack, který dokáže vehnat slzy do očí. Pro mě absolutní špička od Baye, v potaz, že tento film vznikl už před 20 lety dodnes mě nepřestal bavit (poprvé viděno v roce 2000). Osobně mě taková zkáza světa ve filmu nevadí, a pokud je někdo realista a myslí si, že něco podobnýho se nikdy nestane, tak ať se vrátí o 65milionů let zpět v čase, nebo ať přimouří oko a dá filmu šanci, při které nejde hledat defekt jakékoli skutečné reality, nýbrž užít si scifi jízdu jako super oddechovku. Pak se Armageddon musí líbit prostě každýmu.

• 17.7.2018  12:55

Dal bych 3*, ale za ten ubohej konec musím jednu ubrat. Obyčejné podprůměrné a klišovité scifi, nic víc k tomu dodat nelze.. 40%

• 13.7.2018  12:11
    Helix (TV seriál) (2014)

1 série skvělá.. Alan Farragut a jeho tým působí zpočátku (1 a 2 díl) jako parodie na záchranu světa, ale později se do toho herci opřou a oblíbíte si je, především Alana, bez něho by ten seriál byl o ničem, časem si přijdete i na Hatacheho. První sekra se zkrátka rozjede a celkem solidně se zamotá. Až na ten ubohý konec. No nic 70% Ale pak to přijde. 2 série je s prominutím totální pí**vina. První 2-3 díly ujdou, zpočátku se zdá, že se to opět rozjede a bude to ještě lepší jak předešlá série, dokonce i teorie posunu času se zdá být jako solidní nápad. Ale to co autoři předvedou potom, tak to je humus.. Nedává to smysl, posun času z ničeho nic přestane, bez vysvětlení, pak Vám dojde, že to byl úplnej nesmysl a celkově se ten příběh posere, jak děcko po jogurtu. Navíc spolu série téměř nesouvisejí.. Fuj .. Jen kvůli Alanovi dávám 2* jinak by to byla stěží jedna. Škoda. Vypadalo to slibně a nedivím se, že seriál 2serii končí. 2serie - 30%

• 4.7.2018  16:36

Tak tohle je zase absolutní pecka, jednička, dvojka super, ale zde se konečně objevila ta brutalita, vážnost a drsnost, a tak přesně to má vypadat. Jinak @Malarkeymu : Avengers humor nesluší ;)

• 28.6.2018  11:28

To co se dělo na ostrově bylo opět super, jako v předchozích dílech, ale ty scény v druhé půlce filmu, aneb akce v domě starého děduly naprosto o ničem a zbytečná .. kdyby se autoři vyprdli na Tobyho Jonese a aféru v sídle Lockwooda a jediným záporákem by byla sopka s hlavním cílem zachránit dinosaury, bylo by to daleko lepší. Ostatně, kdo by taky rád koukal na sjetýho šikmookýho vědce a arogantně namachrovanýho slizskýho blblečka, který by si rád napakoval. Fuj . První polovině 5*, ale tý druhý 2*, . Ještě, že tam byl Chris Pratt a Bryce Howard, jinak by to byl tentokrát propadák.

• 20.6.2018  21:29

Čekal jsem více katastrofickou záležitost, než teroristickou aféru, každopádně snímek to je dobrý, dalo by se říct i hodně dobrý, ale nesmíte mít náladu na čistě katastrofickou podívanou alá 2012. Jinak vše fungovalo, příběh slušný, obsazení také, herecké výkony efekty i scénář taktéž .. jen se tenhle film nesmí prodírat na AAA holywoodskou sféru, protože mezi největšíma gigantama bude bezmocný asi jako červíček na podrážce. Jako béčková podívaná funguje fantasticky a kdo má rád napínavej doják se zápletkou globální katastrofy, tak zklamaný určitě nebude.

• 25.5.2018  17:37
    Orphan (2009)

Nikdy neadoptujte malou holčičku ze sirotčince, o níž by jste nic nevěděli / 75%

• 5.5.2018  14:11
    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006)

Nechci se zastávat tohoto seriálu, ale myslím si, že většina lidí hodnotících odpadem ohodnotili na základě jednoho,2,3 dílů, takže to hodnocení vůbec neodpovídá kvalitě. Dají odpad, protože ostatní dali odpad, protože je tureckého původu a protože je v popisku "telenovela" .. Jsem 28 letý muž, mám rád filmy jako třeba terminátor, nebo Shutter island či Inception, ale když se nad Binbir Gece opravdu zamyslím, odpad si rozhodně nezaslouží. Za prvé to není telenovela, ale suverénní seriál (dallas taky není telenovela) a žánr Drama / Romantický si rozhodně zaslouží.. je to tak Tisíc a jedna noc je opravdu drama a spíše seriál, než telenovela. Na to jak nízkorozpočtový to je seriál je parádně natočený, scénář je skvěle napsaný, a výkony herců dokonalé, to pojetí kultury a šlechetnosti je naprosto dokonalé. Tohle by v česku nevzniko ani náhodou a ani by nemohlo. Sice je kultura v turecku jiná, ale i tak ty "přehnané" scény typu, kdy se dědeček poprvé setká se svým vnoučkem a minutu a půl se nic neděje, jen všichni stojí ve dveřích a koukají na sebe a z jejich mimiky přesně víte co si myslí, tohle natočit je absolutní umění a proto skláním klobouk před Kudretem Sabančim, protože, kdyby se tohle převedlo na USA style a takhle promyšleně a podstivě se natočil nějaký dobrý seriál v americké produkci, byl by to HIT !!!! ... když porovnám binbir gece s populárními gilmorovými děvčaty, tak upřímně gimorky jsou totální hnůj... bohužel původ dělá své .. na druhou stranu je to opravdu slaďárna , a oproti moderním seriálům je toto velice malý a bezvýznamný konkurent, ale když tento seriál začnete brát s nadhledem a vžijete se do prostředí a kultury a do hereckých výkonů, tak překvapí a rozhodně si 7% nezaslouží a do modrých čísel určitě patří.

• 19.1.2018  01:39

Blbost, blbost a zase jenom blbost. Naprostá kravina, s bandou černých londýnských béček a stupidních idiotů. Tohle, že vytvořili stejní lidi jako Soumrak mrtvých? :D Upřímně anglický humor moc nemusím, ale když je dobře natočený taky super, ale tohle je snůžka smrdutých nesmyslů, namotaných do scifi scénáře a celkově z toho vznik obrovský bullshit, který neodpovídá komedii, hororu ani scifi... Nick Frost zachránil před odpadem !! proto 1*

• 6.1.2018  13:53

Na jedno shlédnutí budiž. 50%

• 4.1.2018  17:55

Pěknej film, herecké výkony precizní. Chtěl jsem dát 3* za ten šíleně sentimentální, trpkej, až "ubohej" konec, cca posledních 20minut, ale nakonec nechám 4... 3/4 filmu super, ale konec je stěží na 2* ... 70%

• 4.12.2017  22:05

Když pominu přehnané scény, tak to bylo velkolepé. Parádní jízda, která mě nenudila. Jen bych vytknul ten příběh, něco navíc by neuškodilo... 4* za supr konec dávám o jednu navíc 80%

• 27.11.2017  22:26
    Kolonie (2013)

zasněžené prostředí super, atmosféra do půlky dobrá, ale jakmile se objeví prapodivné lidské exkrementy tipu napůl kanibal napůl zombie, tak jde všechno do kopru.. první polovině bych dal klidně 4* té druhé 2* průměr jsou tedy 3 hvězdy, ale za ten suchej konec dávám nakonec tolik, kolik dávám 40%

• 21.11.2017  13:06

Film je to dobrej, ale ten "spajdrmen" pfff :D prvotřídní kokot, že kterýho se plavím, ale rozhodně ho nerespektuju, neobdivuju a beru ho jako hloupý mimino, který nemá v Marvel Cinematic Universe co dělat. Takže stručně ... komedie hadr .. R.I.P Tobey Maguiremu jako jedinému Spidermanovi.

• 19.11.2017  12:52

V tomhle filmu nic nehledejte, prostě béčková americká romantická komedie, ale to zobrazení Prahy, za to přidávám hvězdičku.

• 16.11.2017  22:45

Trošku mi vadilo to zasazení do "nového" zmagořeného a stupidního světa, prostě mám radši Zemi nebo Asgard, nicméně bez ohledu na toto to byla určitě jedna z top marvelovek. Vtipná akční jízda to byla, navíc s perfektním obsazením, takže za mě supr. 85%

• 14.11.2017  23:31

Osobně jsem neočekával mnoho. Jednička špatná nebyla, ale hororově byla opravdu slabá, a tak v určitém domnění jsem taktéž bral i dvojku v době, něž jsem si ji pustil a u závěrečných titůlků jsem jen přizvedl obočí se slovy " no ty vole" ... 80%

• 4.11.2017  18:00
    Interstellar (2014)

K tomuto filmu jsem kdysi psal recenzi cca o 1000 slovech, po jejím přečtení si určitě každý udělal svůj vlastní obrázek o tom, jaký je tento film po všech stránkách. Dneska bych do tohoto komentáře mohl napsat něco podobného, ale upřímně si myslím, že je to naprosto zbytečné. Tenhle film je prostě skvost, umělecké dílo, filmový milník, prostě genialita nejen režiséra, ale i herců a hudebního skladatele a dohromady vytvořili něco, co snad každý, komu nevadí trošku future styl, musí stoprocentně vidět. Podle mého uvážení se jedná o jeden z nejlepších filmů od počátků kinematografie.

• 29.10.2017  01:20
    John Wick (2014)

Jedna velká řezničina s jednoduchým přímočarým příběhem bez nápadu... zabiják v důchodu se rozhodne vykonat svoji vendetu a hádejte jak to dopadne ... just kill them all

• 29.10.2017  01:10

Na 1 a 2 to nemá, ale i když se tvrdí, že tohle je černý kůň série, podle mě tahle, celkem razantní, driftovací změna plná japončíků sérií celkem prospěla. A docela dobře se kouká na závodní scény, který tady jsou daleko líp natočený než v předešlých, po nitru zfetovaných dílech.

• 27.9.2017  12:54

3/4 filmu si zaslouží pěkné 4*, ale za ten, naprosto trapnej, konec dávám bohužel o jednu méně ... Taková škoda

• 23.9.2017  00:59

Tohle se nedá odvyprávět, člověk by si pak myslel, co to je za kravinu. Tohle se musí vidět, protože jen tak člověk pochopí tuto jednodenní realitu. Edge of Tomorrow je další lahůdka do sbírky, která Vás ten den před spaním donutí si vzpomenout. A až se ráno vzbudíte, budete mít pocit, že už to je po druhé. Viděno v IMAX 90%

• 19.9.2017  22:19
    Marťan (2015)

Předtím Interstellar pak Marťan. Matt už vážně neví kam dřív, ledová planeta nebo Mars? samozřejmě, že Mars!!!, protože tam hrál celý film. Matt Damon ve filmu Marťan, aneb nostalgie a vzpomínka na Bourna, který si vždy poradí, a to je přesně to co mu sedí. Marťan je neuvěřitelná jízda, která by neměla chybět v žádné sbírce filmového nadšence. Damonovi prostě tyto vesmírné dobrodružství opravdu sluší

• 19.9.2017  22:17
    Spojenci (2016)

Tak tohle byla solidní jízda. Osobně miluji tématiku 2 světové, tady se sice moc nebojuje, ale u tohoto filmu je to dobře, není tam totiž na boj moc místa, protože příběh je motorem celého filmu. Brad Pitt a Marion Cotillard rozpoutají dvou hodinovou nálož, která doslova uteče jako voda, že ani nemrknete, potom jen jeden pohyb prstem a závěrečné titulky se slovy " už" ?

• 19.9.2017  22:16

osobně trochu zklamání. Jediným tahákem tu byl jen Matt Damon, kterého mám moc rád, ale upřímně Jasonem Bournem tu taky není...Pokud má člověk vyloženě rád "nedotažené" fantasy, je asi zbytečný s tím ztrácet čas. Jsou lepší filmy.

• 19.9.2017  22:15

Oddychovka na všední večer, kdy člověk přijde domů, rozvalí se na gauči a nemá náladu ani sílu přemýšlet nad zbytečně složitým filmem. Stačí si udělat pohodlí, dát nohy nahoru, pustit a tu hoďku a půl se pobavit nad příjemnou a jednoduchou jízdou s miniaturní zápletkou.

• 19.9.2017  22:15

Film vypraví příběh, který je už několikátým remakem a proto na něj nahlížím trošku s rezervou. Musím ale konstatovat, že aniž bych se nad tím nějak moc zamýšlel, tato nejnovější verze je zároveň i nejlepší. Režisér to natočil tak, jak má být, děj odsýpá a obsazení je perfektní. Emma Watson překvapila, ale roli Hermiony, už jen tak nepřekoná, a proto jsem z jejího, sice hezkého, ale tradičního obličeje, měl v muzikálové pohádce občas trochu umělý pocit.

• 19.9.2017  19:21

kdo má rád zvířátka trochu jinýho kalibru, bude jak v pohádce, až se nad ním bude vznášet pavouk ze kterého by se dal skákat bungee jumping... solidní jízda na jedno shlédnutí 70%