Najt

2 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 16.2.2020  18:38
    Venom (2018)

Další povedená marvelkovka.. Hardymu role sedla jak prdel na hrnec a z Venoma se vyklubal celkem dobrej kámoš. Prostě "my jsme VENOM" :D

• 15.2.2020  21:44

Absolutní omyl v kinematografii. Jeden z nejhorších a nejdebilnějších filmů, který jsem kdy viděl

• 15.2.2020  21:43

Z pohledu nechutnosti asi nejlepší film, jakej jsem kdy viděl

• 12.2.2020  21:42

No, čekal jsem neskutečnou sračku, ale mile mě to překvapilo. Ano, z logického hlediska natočit takový film, nebo celkově ho vnímat, jako hororový thriller je blbost, protože je o blbosti a to doslova, ale bylo to natočeno z důvodu nechutnosti a když má člověk chuť na něco bizardního, tak je tohle dobrá volba. Z pohledu pocitů, co na člověka přenesou, afmosféry i herců, protože holky, těch mi fakt bylo líto, japonec nezklamal a záporák byl dokonalej kretén :D , tak z toho vyplyne celkem dobrej film. Ale jak říkám, musíte mít náladu na nějakou prasárničku.

• 10.2.2020  22:04
    Když utichly trumpety (TV film) (1998)

Tohle patří mezi to nejhorší, co se o 2 světový natočilo. Žádnej smysl, žádnej příběh, žádná akce a když akce, tak jen výbuchy a úprk amíků za co nejbližší kryt. Pokračujeme - žádný emoce, žádná zábava, žádní náckové, žádný projev osobnosti nevíme proč tam jsou, proč bojujou, amíci tu jsou podaní jak neschopní debilové, kteří nevědí co znamená slovo puška, a všechny nácky, kteří se ve filmu objeví by mohl hrát jeden herec, jak moc jich tam je málo. Asi nejhorší válečný film, jaký jsem kdy viděl.

• 10.2.2020  22:00
    12 hrdinů (2018)

Nevím proč tak malý hodnocení, ale mě tohle bavilo. Byla to dobrý jízda s dobrým finále. Thor mi tam ani moc nevadil, sice to pořád bude Thor, ale i jako kapitán, táhnoucí na sebevražednou misi mezi talibánce, se osvědčil. Jo, bylo to trochu přitažený za vlasy, ale filmy se nedělají, aby přesně vyobrazily reálnou skutečnost, ale aby pobavily, pokud tohle nedokážete pochopit, tak na ně nekoukejte a koukejte na dokumenty, tam vám řeknou, jak to opravdu bylo. Slušný 4*

• 6.2.2020  13:53

Tohle už není nic pro mě ... starej twin byl lepší .. 3* za role a určitý povedený díly

• 6.2.2020  13:14
    Hra o trůny - Série 3 (série) (2013)

Jednička nebyla špatná, ale nic se nedělo, berme to jako rozjezd, takže v tomto slova smyslu byla skvělá, ale oproti dalším v porovnání, nudná. Dvojka už byla lepší, ale trojka je bomba. Když to porovnáme, tak první 2 série jsou jen na zahřátí a 3 už konečně baví a nervuje a překvapuje, tak jak to máme rádi Je to i o zvyku, člověk si první 2 série zvyká, ve 3 už si užívá spád a atmosféru. 3 série patří k seznamu toho nejpovedenějšího, co jsem v seriálové podobě za poslední roky viděl.

• 5.2.2020  12:10
    Zodiac (2007)

Čekal jsem víc, málo akce, hodně keců, vraždění první půlhodinu, škoda. Nebýt tak fantastického scénáře, tak by hodnocení vypadalo úplně jinak... Je to tak, tenhle film je hlavně o scénáři a ten je vynikající. Není to drama, není to mysteríózní ani thriller, je to krimi. Možná škoda, ale i tak je to dobrej film a za to může hlavně Jake Gyllenhaal

• 5.2.2020  11:59

Tohle natočit v 98 stejně jako Armageddon, to je síla. Kolikrát nechápu to hodnocení. No ono by se člověk občas měl podívat na rok natočení, protože když se v roce 2020 podíváte na takto skvělý film, který byl ale ovšem natočen před 22 lety a hned vedle něho se podíváte na Avengers 3 z roku 2019, tak pak srovnáváte a dáte hvězdičku, ale to je přece blbost ne ? Armageddon se mi líbil samozřejmě daleko více, ale taky se od tohoto filmu v lecčem liší, ale i tak je Drtivý dopad jeden z nejpovedenějších katastrofických filmů.

• 2.2.2020  22:08
    V bolestech (2013)

Tak počítal jsem s tím, že to bude úplně o něčem jiným, třeba o viru, kdy nakažený bude trpět. Svým způsobem to je pravda, ale v konkrétním slova smyslu jde o úplně něco jinýho. Možná škoda, možná ne, nakonec se z toho vyklubalo celkem zajímavý béčko. Pokud bych to měl zhodnotit všeobecně, nejspíše bych dal 2* možná 2,5, ale za některý fantastický záběry, dá se říct first person záběry, tak jednu přidávám a rázem hodnotím průměrně. Kdo má rád foundfootage horory, tak tohle určitě doporučuju, patří to totiž k tomu "lepšímu".

• 2.2.2020  22:04

Poslední třetina filmu špatná nebyla, takže pokud máte rádi řezničiny, jednu hvězdičku si určitě přidejte.

• 30.1.2020  21:06

Zklamání .. Jennifer vynikající, je to to jediný, proč jsem to dokoukal, ale příběh ostatní postavy a atmosféra o hovně .. kdyby tam Jenn nehrála, tak to ani nedokoukám a nebo dám z těží hvězdičku za kameru. Tohle jestli má být nejlepší am. film roku 10, tak leda pouze podle nějakých amerických dementů, rozhodně ne podle člověka, kterej rád kouká na filmy a rozumí jim.

• 25.1.2020  22:54
    Život (2017)

Začátek velice slibnej, až perfektní, ale od půlky filmu, kdy mimozemšťan vyleze z díry a začne pojídat vše, co může, to mi přišlo jako trochu laciná vykrádačka vetřelce. Jinak dobrej filmek, ale mohlo týt daleko lepší.

• 25.1.2020  00:13

Nic moc jsem nečekal a nakonec mě to fakt překvapilo, a ani mě nevadilo, že režisér natočil, o jednom z nejznámějších sériových vrahů thriller, aniž by ukázal jedinou jeho vraždu. Odsýpalo to a Efron to ztvárnil mocně. Rozepře mezi láskou a obavami, stejně jako jeho rozdvojená osobnost absolutního psychopata s pohodářsky a intelektuálně pozitivní osobností, se zajímavým rozuzlením vztahu jeho a jeho přítelkyně je něco, co mě osobně, aniž bych s tím vůbec počítal, vážně bavilo. 4* zaslouženě.

• 22.1.2020  14:56

Tohle jsem odkládal asi 2 roky, možná 3 roky. celou dobu to mám na exteráku, ale ne a ne pustit. No byla to veliká chyba, protože tenhle film je naprosto parádní. možná, že kdybych věděl, že to je od Baye, tak bych se na to podíval dřív, ale nějak nebyla nálada na boj s vychrtlíkama někde v prdeli světa. No po zkouknutí jsem byl velmi překvapen, je to solidní jízda, perfektní efekty a atmosféra a to Bay umí. Graficky věrná předloha reálných událostí, zkrátka řečeno, tohle je prostě filmové Call of Duty Modern Warfare, nebo nový filmový bratříček Black Hawk Down. Nádhera // 4,5*

• 19.1.2020  22:50
    Mučedníci (2008)

Některý pasáže zajímavý, některý scény fakt dobrý, a ono to celkově bylo docela dobrý, jenže ten příběh mě vůbec neoslovil a prostě mě to nějak nechytlo.

• 10.1.2020  00:35

Tohle ohodnotit je nadlidský výkon, protože na tenhle film musíte mít prostě náladu, jako na většinu tarantinovek. Když Vám to nesedne, dáte 2*, když ano tak klidně 4 nebo 5*, a těch 5 v pohodě dát můžete, protože je to natočené parádně. Tarantino rád natahuje, klidně scény protahuje do několika minut a scénář má tak precizně napsaný, že i když se ve filmu vesměs prd děje, tak Vás to pohltí a minuty letí a to je prostě umění. Kvalitní a vytříbený scénář, skvělá kamera a neuvěřitelně fantastický herecký výkony, to je to co Vás připne k obrazovce a i když se ve filmu nic moc neděje, tak tohle stačí na to aby jste hltali. Je to škoda, ptž jinak by to bylo za plný počet. Konec je kapitola sama o sobě, fakt bych nečekal, že se tam objeví reálná událost vyvrazdění rodiny Masonovým gangem, jedna z nejznámějších událostí, která se stala v Los Angeles na konci šedesátých let, ale když se tam objevil Polanski, tak mě to hned bylo jasné. To bylo asi největší překvapení, jen je škoda, že to bylo až posledních 15 minut filmu, kdyby tahle scéna byla více natáhnutá a hrála ve filmu větší roli, tak by to bylo grandiozní finále, ale i tak to završení bylo velice sympatické. Oceňuji, že dal Tarantino, v tomto ohledu, přednost své fantazii před realitou. A na závěr některé dialogy mě fakt sedly, a u některých sem se solidně pobavil - luxus a jak jsem psal výš, herecké výkony další luxus, Leo DiCapr vynikající, ale hlavně Brad Pitt, na něho koukat byla prostě fantazie, fuck yeaah!!

• 5.1.2020  13:58
    Gladiátor (2000)

Jeden z nejlepších filmů novodobé historie. Russell to prostě zabil, neskutečný výkon a charakter Maximuse. Příběh podtrhují skvělé kulisy a ohromující hudba. I po 20 letech Vás Gladiátor ohromí, takže si nedokážu představit na tom být před 20 lety v kině, to musela být neskutečná paráda. Tenhle snímek patří k tomu nej, co se na přelomu tisíciletí natočilo a proto se to právem zařadilo mezi klasiku, která prostě nestárne. Plné hodnocení tudíž bezpodmínečně a právem.

• 28.12.2019  16:46

Proboha, co Vám na tom přijde geniální ? Příběh byl stupidní sračka bez začátku a bez konce. Zlatý prase.

• 27.12.2019  23:22

Nechápu to hodnocení, ale za mě to je zatím největší zklamání ze všech filmů, co jsem letos viděl.

• 27.12.2019  23:20

Dobrý film, a příjemné překvapení. Po první půlhodině se to zajímavě rozjede.

• 17.12.2019  22:08

Hudební filmy moc nemusím, ale tohle je pěkný. Gagu taky moc nemusím, ale tady je super a Cooper, kterýho mám celkem rád, tak ten tu zase je jako zoufalec. Takže překvapení vedle překvapení, každopádně konec mě neočaroval, prostě jsem to nespolknul a emoce se nedostavila. Škoda, možná stačilo něco málo udělat jinak.

• 10.12.2019  12:41

Viděl jsem asi 15 minut a stačilo ..natočeno to je pěkně, ale jinak neskutečná kravina, až odpornost. Až z toho má člověk depresi, ten drak, bože.. tohle bych dětem vážně nepustil !! Scénář jak z cirkusu a chudák Kája, ta slovenština a ta postava , kterou hraje to je strašné. On to hraje jak může a hraje pěkně, ale ta postava je ostuda... tohle je omyl, a lituju ty, kteří na tom byli v kině

• 1.12.2019  20:02

Tak, tohle dost překvapilo. V souladu se žánrem je zde slovo horor daleko lépe znázorněno než v jedničče. A postavy ? tak ty jsou daleko , daleko sympatičtější než v jedničče, tady už je znát ta doba přecejenom je dvojka o 4 roky novější a ovlivněná duchařinou v podobě Insidious apod. a je to dobře. Sice hodnotím 3* ale fakt mě to bavilo.

• 30.11.2019  23:12

Zajímavý a celkem i záživný thriller, který vyzdvihuje Jennifer famozním výkonem. Navíc v těch letech se na ní stále krásně kouká. Jo docela bavilo, takhle ve studený zimní večer zahřeje dobře :-)

• 25.11.2019  13:07
    Poslední loď (TV seriál) (2014)

Pilot nebyl špatný, ale osobně mě až tolik nezaujal. bude to tím, že za 40 minut těžko něco zaujme, kdejaký pilot hodnotím húř, protože se prostě nestihnete sžít s postavami a příběhem.<< pilot>> / 60% --------------------- Z první řady se nakonec vyklubal výbornej seriál, na to jak se pilot netvářil až tak růžově, tak postupem času kdy se začal utvářet příběh se z toho stala dobrá podívaná. Příběh sice není kdovíjakej, ale ty postavy, tak to je trefa do černého. Stejně tak akce, akční pasáže jsou naprosto fantastické, žádné zběsilé střílení, ale promyšlená taktická akce, která se zdravě protahuje v opatrný a smysluplný postup, kdy třeba přepad tábora zabere klidně 10 min, což z toho dělá dobrou realistickou akci. Když si k tomu přidáte námořnickou atmosféru, loajalitu, profesionalitu, luxusní loď, postapo svět a neskutečnýho Komandéra Chandlera v podání vynikajícího Erica Danea, spolu s dalšími výbornými postavami, tak se z Poslední lod rázem stává seriálová vlajková loď alespoň s postapokalyptickým tématem. <<1 série>> / 80% -------------------------------- 2 série je fantazie od začátku do konce.. bojujeme s imuními, snažíme se dostat lék resp. změnit molekulární strukturu a skupenství léku a finále je typická Bayovská paráda. 2 série je určitě lepší, než první, akce ještě vymakanější a příběh sílí <<2 série>> / 90% ------------------- 3.série šla trošku dolů, né kvalitou , ale příběhem .. první byla o viru jako takovém a o holedání léku, druhá o tom, jak lék vylepšit a globálně uzdravit svět a ta třetí je o politické korektnosti, zradě a převratu ve vládě. Děj se vyvíjí a pokračuje, a já to respektuji, takže je dobře, že každá řada jde svým směrem, nicméně na tomhle seriálu zbožňuji to námořní prostředí a ve třetí ho trochu ubylo a přibylo víc vedlejších priorit. Proto řeknu, že druhá série je lepší a zatím nejlepší z celého seriálu, ale to neznamená, že by třetí nebyla, pořád to je vynikající část seriálu a ano 3 řada je pravděpodobně zatím nejakčnější a to je taky plus, protože akce v tomto seriálu je promyšlená kulervoucí paráda. <<3.série>> /85 % -------------- 4.série šla opravdu dolů, píšu to i o 3 sérii, ale ta je vlastně vynikající a s 2 serii nejlepší, a proč jsem vlastně psal, že šla dolů, no protože se upustilo od namořního prostředí, ale je to spíše osobní pocit, protože příběhově je to stále solidní, bohužel o 4 se to říct nedá. Námorní prostředí a Nathan james prostě stále super, ale posun v příběhu a vedlejší a záporné postavy, tak to se vše zhoršilo. Je to dobrá série a mě bavila ale když ji porovnám s ostatními tak je určitě o hvězdičku horší <<4.série>> / 75%

• 19.11.2019  14:07
    Zoo - The Barrier (S03E13) (epizoda) (2017)

wtf ??? tohle má bejt jako konec? vždyt to skončilo ve stylu, jako když koukám na film a uprostřed vypnou proud. Prostě to skončilo "rozjetý" se spoustou otázek, takhle si představuji konec episody někde v půlce série, ne finále !!! chci pokračovaní ku*va drát...

• 13.11.2019  14:25
    Zoo - Série 3 (série) (2017)

Proč má tahle série nejhorší hodnocení, když to je zvratově nejzajímavější série? První se držela hodně při zemi, druhá už do toho šla po hlavě a ve 3 když pominu fantazy a scifi prvky, je to série, která opravdu velkolepě posouvá příběh dál a využívá potenciál postav a nebojí se to všechno zamotat. To je rozdíl jak Brno oproti opatrné 1 serii. Nebo jde o to, že 3 série je už přehnaná, že to není reálný ? a jakej seriál reálnej je :D Hra o trůny ? Letající myslící drak ? To dám raději přednost hybridům, která maj s realitou společnýho daleko víc, už jen zkrze to vědecký vysvětlování. Všechny série jsou dobrý, osobně mě nejvíce bavila druhá, první byla asi nejzajímavější, protože člověk ještě neveděl co se děje a ve tretí se toho zase děje nejvíce. Tak si vyberte ;)

• 12.11.2019  20:57

Ale jo, film by to byl dobrej, pro někoho, pro mě ne. Ten svět mě prostě nebaví, je na mě až moc retardovanej, nesmyslnej a hlavne nereálnej. Není to moje gusto, ale kdo měl rád starýho Maxe, tak novej se mu bude libit taky.

<< předchozí 1 2 3 4