American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Jsem v polovině první série a musím říct, že dobrý. Zajímavý námět, dům plný mrtvých a tajemno by se dalo krájet. Ale pořád mám pocit, že mi něco vadí. Jen nemůžu přijít na to, co to je. Takže zatím 4*.

Méďa (2012)

Malej chlupatej rádoby vtipnej sráč, co narušuje život lidem okolo. Nevim, jestli mám odlišný smysl pro humor nebo už jsem prostě na tyhle filmy stará, ale tak nějak nechápu to vyoský hodnocení. Co je zábavnýho na zkouřeným plyšákovi, řekne mi to někdo? Achjo, pro mě byl Ted velkým zklamáním. Jedna hvězda za překrásnou Milu Kunis!

Probudím se včera (2012)

"On v tom hraje Mádl? Ježiš, to bude kravina, to je jasný." ... Dobrá, beru zpět. Velmi milé překvapení v podobě příjemného humoru a netradičního námětu. Jo, bavilo mě to. 75%

Sněhurka (2012)

Milé, vtipné, roztomilé a velmi překvapující. Plus jako bonus nádherná Lily Collins! 80%

LOL (2012)

Ve srovnání s francouzskou verzí je tohle absolutní ztráta času. Miley Cyrus s tím svým předkusem mě šíleně iritovala celý film. Dávám jednu hvězdu za fajn muziku a za Douglase Bootha, na kterýho se alespoň dalo koukat.

Saló aneb 120 dnů sodomy (1975) odpad!

Největší prasárna všech prasáren! Neměla jsem žaludek na to, abych to dokoukala do konce. Nechutný, odporný, k zblití.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

"Save me, Barry!" :D První dvě série skvělý, třetí už je slabší, možná i díky tomu, že chybí Nathan, místo kterýho se objevil (mně) silně nesympatický Rudi. Proto dávám o jednu hvězdu méně. Nejoblíbenější postava: Simon

Žena v černém (2012)

Zatím jsem nenašla film, u kterýho bych se potom bála jít na záchod. Ani tenhle snímek ve mně pocit strachu nevyvolal. Ovšem netvrdím, že jsem se párkrát slušně nelekla. Podle mě velmi dobře natočený snímek s mrazivě ponurou atmosférou. Ale přeci jen jednu hvězdu uberu a to za ten kýčovitý konec.

Ajťáci (2006) (seriál)

Skvělé herecké obsazení, super hlášky. Seriál mě celkově bavil, ale nepatří mezi ty moje top, takže za 4*.