Doba ledová 2: Obleva (2006)

S prvním dílem to soupeřit nemůže, přesto je tu něco, co se vám bude líbit. Zejména vtipné scénky týkající se veverky.

Doba ledová (2002)

Pěkný animovaný film, který je po vizuální stránce naprosto bez výhrad. Postavičky mě ohromily jak vzhledem, tak projevem (nejlepší rozhodně veverka) a některé scénky byly fakt úžasné. Nemůžu se však ubránit dojmu, že mi tam něco nesedělo. Na 4 hvězdičky to ale určitě má.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Film režiséra Quentina Tarantina, který si ve filmu sám zahrál, je souhrn různých příběhů, které do sebe v časové nesouvislosti zapadají s neuvěřitelně výbornými hereckými výkony a skvělou hudbou. Vynikající scénář a jako obvykle se Tarantino vyžívá v tom, že jeho dialogy se vedou občas zdlouhavě a tak trošku o ničem, ale v tom je ta Tarantinova neobyčejná síla a vzniká nespočet skvělých hlášek. Určitě kultovní snímek plný napínavých scén, který stojí za to vidět ne jednou .

Kriminálka New York (2004) (seriál)

S Dexterem můj nejoblíbenějšíí kriminální seriál.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Tenhle seriál mě nijak nevzal.

Dr. House (2004) (seriál)

Vynikající seriál z lékařského prostředí, který mám neuveřitelně rád a pravidelně ho sleduji. Ironie a srandovní hlášky Dr.House opravdu stojí za to.

Putování s dinosaury (1999) (seriál)

Jak jsem byl malý, měl jsem dinosaury neskutečně rád. Snažil jsem se o nich vědět co nejvíc. Kupoval jsem knížky a neustále četl nové a nové informace o těchto pozoruhodných tvorech, ale stále mi to ještě nestačilo. Jednou jsem si v televizi vyhlédl Putování s dinousary a po zhlédnutí prvního dílu jsem pak nevynechal ani jeden. Skvěle počítačově zpracovaný seriál, který mám opravdu rád.

Chalupáři (1975) (seriál)

Super seriál, který mě příjemně bavil. Navíc nezapomenutelná dvojka Kemr x Sovák byla opravdu výborná. Bezpochyby nejlepší český seriál :)

Četník ze Saint Tropez (1964)

Nezapomenutelný Luis de Funes v roli, ve které se mi líbil opravdu nejvíc. Svělý film, skvělý Luis de Funés a hlavně film, který rozhodně pobaví .