• Krátkometrážní
  • Hudební

Turbulence (1997)

Priemer, ktorý vás na hodinku aj pol pobaví a neublíži. Síce klišé, ale celkom podarené.

Americký ninja 5 (1993)

Taká rodinnejšia a odľahčenejšia ninja zábava. Klasické video béčko akých boli pred 15 - 20 rokmi vo videopožičovniach tucty.

Děsnej doják (2006)

Takmer bez deja, pospájaný so scén parodujúcich iné hity. Ale v podstate je taký každý film dvojice Friedberg a Seltzer, rovnaký recept a rovnaká pachuť. Kde sú tie staré dobré paródie typu Bláznivá strela.

Anakonda: Honba za krvavou orchidejí (2004)

Slušné, na nič sa nehrajúce jungle dobrodružstvo, s podľa šablóny načrtnutým príbehom a postavami. Oddychovka, nechápem tie nízke hodnotenia.

Láska s rizikem (2003)

Súhlasím s golfistou. Poznám väčšie sračky ako je táto ( napr. filmy od spoločnosti Asylum ). A podľa mňa to sračka vôbec nieje. Fakt som tam nenašiel nič čo by nasvedčovalo takú katastrofu. Celkom príjemný film. A to píšem v triezvom stave.

Policejní akademie 7: Moskevská mise (1994)

Tu už prakticky vyšumelo všetko to, čo som mal na POLICAJNÝCH AKADÉMIÁCH rád. Humor, akcia a nadhľad sa niekam vytratili. Ono úprimne povedané malo to skončiť hneď potom ako odišiel Mahoney.

Buffy, zabíječka upírů (1992)

Priznám sa, nevidel som ani jednu časť seriálu, ktorý vznikol na základe tohto filmu, ale verím, že je profesionálnejšie a efektnejšie natočený ako tento paskvil. Jedna hviezdička je z nostalgie a tá druhá je pre Kristy Swanson.

Nebezpečné líbánky (2010) (TV film)

Priemerná kriminálka, ktorej dej je obmedzený na pár sto metrov štvorcových. To však nieje problém. Problém je v tom, že film sa minútu po minúte dostáva od zaujímavej zápletky ( niekomu to možno pripomenie TAJOMNÝ LET s Jodie Foster ) stále ďalej a ďalej ku tuctovým klišé a stráca na napínavosti. Až do konca som si prial, aby pointa nebola z rodu x-krát videných, ale naneštastie sa to nestalo. Slabé 3 *.

Časové pásmo bylo změněno