• Thriller

Pulse (2010) (TV film)

Silne sledovateľná TV makačka, ktorá, ak si udrží svoj infection potenciál - tak by si minimálne na 1 sériu vystačila. Neviem si pomôcť - Gregorym som tak nasiaknutá , že Mi tu chýbal. No inak , je to pre Mňa ďalšie párminútové +

Valdemarův odkaz (2010)

Kostýmovo a atmosférou slušné, povedala by som , až komorné domáce kino, no myslím si, že zbytočná Espa záležitosť. Ukecanosť - tú vyrovnajú FX - takže v poho. Dúfam však , že touto cestou sa španielsky zoom na " H " nevyberie. ( pečie sa totiž 2ka , ostáva dúfať , že to nasaje grády , aké by si tento námet - aj žáner zaslúžil ). Každopádne ostávam pri tom - že španielsky vizuál si ( striedavo ) udržiava svoj " h-feel " . ( Paul N. - R.I.P. )

Hanger (2009)

Na základe silného hodnotenia ( aj keď z celého osadenstva to videlo max 8 očí ) a plnokrvných argumentov , som sa rozhodla drgnúť reakciu. Je to síce totálny filmový výplach , no Ryan nie je idiot a ním nie som ani Ja. Po stretávke s nekompromisnou uncut ! verziou , zvyšujem hodnotenie z 2 na 3 ! Určí Mi snáď niekto diagnózu ?! Filmový odtok je totiž upchaný úplne inými ...vecami. Čo takto " NECRO " alebo " ZELYONYY SLONIK " ? A pri tom, sú to bambardéry s dostrelom , kam filmová ( outside ) fantázia siaha len okrajovo ( doslova ). No Popolušku budem mať rada stále !

Rampage (2009)

Uwe Mi pripadá , ako chlapík , ktorý TO má celé na pomyselnom filmovom háku. Nedá sa Mu uprieť snaha , ktorá ho niekedy ( väčšinou ) ťahá až na dno filmového remesla , no je očividne zmierený s tým , že 7even , ani Alien v tomto svete nenatočí ( aj keby natočil - nikto ho nebude chcieť vidieť ). No tento sympatický amok Mi nevadil ( len tá pseudo / autentická kamera ). Ak bude táto filmová zúrivosť Jeho odrazovým mostíkom , tak držím palce. ( Paintball schytal toho nesprávneho " rejžu " ! ) Killah Uwe killah !

Horror Business (2005)

Dôležitý dokument a horrorových nadšencoch , ktorí to celé robia hlavne pre fanúšikov a až potom pre seba. Každý nejako začína a práve v tom je sila takýchto pro / projektov. Nehovoriac o tom , že tento dokument je vypražený formou o akej sa mnohým (ne)zúčastneným ani nezdá. Silne poučná záležitosť.

Greasepaint and Gore: The Hammer Monsters of Phil Leakey (2004)

Hammerobrovské " kladivá " ošetrujúce make up v horroroch , ktoré mám rada a určite nie som sama . Na infá, až prekvapujúco bohatý , filmovým záberom, scénkou , trailerom , aj coverom presekaný dokument . Mamutí rešpekt pred Royom , aj Philom a bolo by nefér napísať - ktorý je lepší. K druhej časti je zbytočné písať čokoľvek ( no jeden detail sa nájde ). Ostáva len konštatovať , že som hladná po niečom podobnom so Savinim , Bakerom , Stivalettim & Co..aj keď Saviniho FX / doc. prvotinu už v kabelke mám.

2:13 (2009)

Alkoholom nasiaknutý ,depresiou, migrénou a inými bonusmi vyprahnutý, u psychiatra spovedaný vyšetrovateľ , k tomu ešte umučený snahou dostať vraha , ktorý sa s obeťami nemazná ( ! ) Síce obohraný námet , no tento je castingovo vymakaný - ( aj vraha som si obľúbila ) k tomu prirátam v niektorých častiach pútavý slash vizuál ( wrong - žiaden slasher sa nekoná ) a ak to celé vynásobím Mojou filmovou absenciou podobných snímkov v poslednej dobe , tak Mi vychádza 4ka , aj keby som ju tou 4 kou vydelila. No a že to tu všetko už bolo ?......neva !

The Pack (1977)

Jednoduché a priamočiare , no myslím si , že aj originálne. Že čím ? Pretože, tu je ten prapôvod všetkých horrorových psých štekov. Hafani si svoj part odohrali nadpriemerne a človečina tentokrát v úlohe štatistov, neúnavne odolávajúcich zbesilým útokom - bola tiež nezávadná. Ak vynechám " CUJO " od Kinga ( kráľ je iba jeden ) , tak " THE BREED " parazitoval určite.

Cesta do pekel (2010)

TV úvod toho nasľubuje veľa , no akonáhle nabehne skupinka obligátnych blbečkov sprevádzaná neuveriteľným " drsňákom " a prenasledovaná " neuveriteľne " drsným stádom motorkárskych výkukov - nastáva filmový plač...kostolné finále to len celé úplne dorazí. Bodíky len za motorovku a pár krvavých pľúvancov. Miguel už pravdepodobne nedostane väčšiu hereckú príležitosť , akej sa zhostil v " The Night Flier " - verím však v pravý opak !