Symptom Pandorum (2009)

Horor z tohoto prostředí se moc nevidí takže to velice oceňuji i s některými neduhy které má. Má to na můj vkus pár trhlin v příběhu a občas se najde nějaké to slepé místo, ale jako celek to vy výsledku funguje. ( 12.8.17/MAC )

Tajemství smrti slečny Neznámé (2016)

Poněkud zvláštní film. Kdo by řekl že pitvání mrtvoly bude tak zábavná podívaná. Pro slabší povahy to bude nejspíše nechutné, ale ti co u tohoto zůstanou zažijou skvělou netradiční hororovou podívanou a perfektním scénářem. ( 10.8.17/MAC )

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Velice milá komedie. Na to jak je v základu jednoduchá dokázala poradit a nebyla tak úplně obyčejnou komedií o balení ženských. ( 9.8.17/MAC )

Devátý život Louise Draxe (2016)

Je to jiný film a právě tím zaujme, ale není to tak úplně uchopeno jak by mohlo. Prezentuje to nemastně neslaně, ale v důsledku to působí dobře, ale ne tak úplně jako celek. Velký kaz tohoto filmu je že hlavní postava je po celou dobu v kómatu a to není zrovna divácky atraktivní. Beru to i s nedostatky, ale dalo se to provést lépe. ( 25.7.17/MAC )

Loupež ve velkém stylu (2017)

Mám pocit že tento film tak úplně nevyužil potenciál herců. ale je to velice příjemná komedie. Trošku by jsem přidal na tempu. ( 23.7.17/MAC )

The Invitation (2015)

Má to svoje světlé stránky, jenomže to nenabízí nic navíc a hodně si tento film podráží nohy tím že má velice dlouhou předehru, ale na druhou stranu tato část je zajímavá a tajemná, ale někdy to je opravdu zdlouhavé. ( 20.7.17/MAC )

Babadook (2014)

Babadook mě velice překvapil. Ve svém žánru má rozhodně co nabídnou ať co se týče příběhu, psychologie postav, prostředí nebo malé detaily, ale především se tento film zaměřoval na psychologii postav. Mělo to svá slabá místa, ale tomuto hororu chybělo jen málo k dokonalosti. ( 20.7.17/MAC )

Nejkrásnější den (2016)

Je to pochopitelně skvělá komedie jen je škoda že já filmy tohoto typu zrovna dvakrát nemusím. Drama a komedie je zkrátka spojení, které podle mého mínění nepatří k sobě, ale dokážu ocenit že tento film tyto dva žánry spojil senzačně a i když sršela vtipem přišlo mi to pořád smutné. ( 12.7.17/MAC )

The Divide (2011)

Dostalo mě to, ale bohužel jsem u toho měl pocit že jsem to už někde viděl, ale bylo to obohaceno o psycho složku. Některé scény byly už opravdu na hraně a pro slabší povahy asi nekoukatelne. Byla zde naprosto prvotřídně znázorněná psychologie postav. Jen ten konec trochu pokulhává. ( 10.7.17/MAC )

Stůl č. 21 (2013)

Filmům tohoto typu mnohdy chybí psychologie, hororové prvky nebo závěr. A tento film je prvotřídní v psychologii. Má opravdu skvěle provedené dialogy a psychologii postav. Naopak mu chybí hororové prvky. Závěr byl zpracován naprosto senzačně. Ale byla tu jedna věc, která kazila zážitek z filmu a to byl soundtrack, který byl opravdu žalostný. Jako u laciné reality show. ( 6.7.17/MAC )