ben666

okres Olomouc
Big Fan Movies and Series

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18
    • 22.4.2021  17:34

Zack mi už lezl na nervy v dřívějších sérijích , ale to co předvedl tady, opravdu jedna z nejdebilnější a zároveň, nejhůře napsaná postava tohoto seriálu.

• 21.2.2021  13:24

To co jsem očekával , jsem také dostal. Nenáročnej akční béčkovej film s monstry. Monstra vypadají super , Paul jsi dal na nich záležet ( což kvituju) ,scéna s pavouky a drakem byla super a co se týče konce , no vzhledem tomu že dvojka asi nevznikne , tak menší zklamání. Jinak ,ale u filmu jsem se bavil ,hoďka a půl utekla jak voda .

• 10.1.2021  09:39

Tak po dlouhéém čekaní jsme se dočkali. Mike s Marcusem jsou zpátky. Tředí díl je podle mě víc osobitější a temnější , což rozhodně nevadí , já se bavil od začátku až do konce ( skvělá jízda) . Co ale mi ve trojce chybí je Pořádnáá AKCE. Je fajn vidět Míšu před kamerou v malém cameu , ale radši bych ho viděl za kamerou, protože to co předvedl ve dvojce ufff, to snad překonat nejde, ale co se týče akce ve třetím díle , podle mě je na úrovni jedničky. Ale i tak jsem ráád že jsem po letech viděl moji oblíbenou dvojici zpátky ale plnou prostě dát nemůžu ta akce mi tam prostě chybí , snad se ve čtyřce ( pokud vznikne) víc pochlapí.

• 17.10.2020  14:49
    Rogue (2020)

Za mě pohodová jednohubka s Megan s AKčkem v ruce a hláškujícím Philipem Winchestrem.

• 12.10.2020  14:07

Další Sandlerovskej průměr , nicméně tu termosku bych bral.

• 27.9.2020  15:55

Za mě pohodá jednohubka , která určitě neurazí, na jedničku samozřejmě nemá , ale je to stokrááát lepší jak dvojka u které jsem skoro usnul. Na běčkovej film byly digitální žraloci taky dobře udělaní , takže se na ně dalo koukat ( néé jak u jiných béčkovejch žraloků , u kterých se musíte smát ) , takže za mě pohoda.

• 23.5.2020  17:00

Průměrná romanťárna kde víte kdo se ským dá dohromady a taky jak to skončí. Ale pár zábavných momentů se najde.

• 23.5.2020  16:56
    Na nože (2019)

Bravurní detektivka, v průběhu které soucítíte s některými postavami, a některé naopak nemáte rádi. Hodně napínavý děj, ve kterém v podstatě do konce nedokážete říct co se přesně stálo. V rozumné míře jsou přítomné i vtipné scénky, což jenom dodává na kvalitě snímku.

• 15.2.2020  15:03
    Starfish (2018)

Zdlouhavé ,nudné a někdy i matoucí. Film je spíše drama než horror nebo sci-fi ( ikdyž prvky sci-fi a horroru tam jsou ) . Dvě hvězdy za Virginia Gardner , která se mi líbila.

• 27.11.2019  18:27

Příjemná béčková akční buddy movie oddychovka , která neurazí.

• 22.11.2019  20:29
    The Furies (2019)

Film jako takový asi jen tak nezaujme , je to poctivá vyvražďovačka s poctivými maskami a gore efekty. Co mě osobně zaujalo , bylo spojení vrahů s obětmi , jen škoda že rejža nepřidal něco navíc. Ale koukat se na to dalo.

• 22.11.2019  20:05

Dvě hvězdy za to , že krásná Donna zůstává čistá a upravená ikdyž padá po kamenech s hlínou.

• 6.10.2019  17:24

Ačkoli mám rád survival filmy , tak tenhle film mě nedokázal tak strhnout a vtáhnout do děje jako jiné filmy , povětšinu filmu jsem se nudil.

• 6.10.2019  17:13

Velmi syrové a ledové zpracování filmu o muži který se popere s přírodou. A v celku to vypadá jakoby v místních podmínkách vlastně vyrostl a ze je to pro nej vlastně skoro brkačka. Strojově jde za přežitím a přes všechny nástrahy a komplikace se mu to snad povede. Survival filmy mám rád , a tenhle potěšil , takže spokojenost.

• 6.10.2019  16:58

Nemůžu si pomoct , mě se film líbil. Film má rozhodně víc blíž ke hře jak ten minulý , a že ve filmu je hlavní hrdina ženska mi nevadilo ( navíc pěkná tak co ) , a odkazy na Williama Blazkowicze mě vždycky potěšili. Akce je dostatek , monstra vypadají dobře , stejně tak i triky . Je to béčko jak vyšitý , ale zábavné béčko.

• 6.10.2019  16:39
    Itsy Bitsy (2019)

Další promarněný potenciál, který by přitom měl být hororovou jistotou. Pavouk vypadá dobře , je vidět že tvůrci si s ním daly záležet . Mezi čtyřmi hlavními postavami jsou dvě děti, jimž se nemůže nic stát, a scénář zajímá více zdrogovaná a nešťastná matka než strašidelné hnízdo z pavučin ( což mě štvalo ) . Pavoučích filmů moc nevzniká , tak aspoň něco , ale jinak škoda , s pavoukem se mohli vyřádit vííc

• 6.10.2019  16:28
    Podfukářky (2019)

Nový film o girls power, který neurazí, ale ani nenadchne. Celý film je jedno velké klišé, které nepřináší žádný jiný uhel, ani žádný nový vtip. Je to sázka na jistotu. Jediné co zachranuje celý film je obsazení herců, které je brilantní a z podprůměrného scénáře, udělá průměrnou, možná i lepší komedii. Docela mě potěšil i překvapivý zvrat na konci filmu .

• 6.10.2019  16:22
    Syn temnoty (2019)

Kolikrát mi při sledování Supermana a jeho samotného originu můj mozek vtiskoval myšlenku...Co kdyby se po svém příletu fakticky nedal na stranu dobra ? Co když by se z něj stal proradný bastard, jehož úmyslem by bylo zničení světa, tak jak ho známe ? Konečně....konečně jsem se dočkal. Film se sice pyšní skromným rozpočtem, pomalým vyprávěním a menším podílem akce. Jenže.....ten styl budování tísnivé atmosféry se mi neskutečně zamlouval. No, a k tomuto hororovému nádechu se musí přičíst i pořádná krvavá brutalita, s kterou se film vytasí (ať už scéna s čelistí po pádu auta z výšky.... nebo kus skla v oku a následná extrakce). Klidně natočte tu dvojku..... pokud si to zachová stejnou tvář, tak vlastně proč ne.

• 6.10.2019  16:10
    Aladin (2019)

Za mě super! Krásná Disneyovka, která měla vše co jsem od ní čekal. Barevná, výpravná, veselá, romantická a zábavná pohádka. Hlavní hrdinové dobře obsazeni a Will Smith byl prostě skvělej.

• 31.7.2019  22:50

Nahláškovaná akční jízda od začátku až do konce . Já se nesmírně bavil . SUPER

• 10.6.2019  22:07

Black Water je průměrné béčko,které právě v tom průměru drží ústřední duo Van Damme a Lundgren.

• 10.6.2019  21:57

Mandy je jednoznačně jedna velká psycho jízda, která do sebe kombinuje prvky z filmů jako Evil Dead, Hellriser, Old Boy nebo jeden z Grindhousů. Rozhodně to není snímek pro každého. Je to divný, je to pomalý, je to nenápadně vtipný, plus v určitý moment dost krvavý. Ale nedá mi to. Bylo to zatraceně okouzlující. Ona vizuální stránka, která je přesycená samými filtry, plus tomu dopomáhá i velice slušná hudba, tvoří naprosto senzační temnou a pitoreskní atmosféru, jež sledování snímku mění v jeden velký bizár, zato ale podivně podmanivý. Ty dvě hoďky utekly jako voda, navíc je sakra fajn zase Nicolase Cage vidět v nějakým slušným snímku. I když poslední třetina je poněkud uspěchaná a ne příliš povedená, stejně musím říct, že Mandy je fakt povedená jízda.

• 10.6.2019  21:48

Velmi příjemná záležitost. Tento dobrodružný film pro děti a mládež dokázal, že se to dá natočit bez trapnosti a dětinského humoru. Sem , tam napínavé a zábavné. Herci byli výborní a rád jsem se podíval na příběh o excalibru z druhé strany. Co mi trochu vadilo tak je stopáž ( kdyby se to o 20 min. zkrátilo nic by se nedělo) a málo Rebecci Ferguson .

• 10.6.2019  21:39

Nehorázně ujetá blbost, která je ale tak blbá, až je vlastně dobrá. Asi bychom se shodli, že sofistikovaný příběh nikdo nečekal a je vlastně až s podivem, jak funguje v rámci možností dobře. Zvraty se dají odhadnout dopředu, ale ač si to mnozí neuvědomí, film má v sobě i pár věcí, které by rozvinuté a propracovanější mohli obstát i v serióznějším filmu. Takhle ale zůstává jen tupější komedie, u které když vypnete mozek a necháte se 90 minut bavit, asi nic nezkazíte.

• 10.6.2019  21:27

Taková další kopírka Smrtonosné Pasti , ale povedená. Akce je povedená , na Rochelle Swanson se krásně dívá a Jeff Speakman hlááškuje jedna báseň. Co mě mrzí , jen to , že jsem se k tomuto filmu dostal pozdě , což podle počtu hodnoceni nejsu jedinej . Je to povedený akční devadesátkový běčko u kterého jsem se nenudil a rozhodně stojí za shlédnutí ( a nejen jednou).

• 27.1.2019  17:51

Zábavná blbina. Ideální je film si pustit někdy v noci doma s partou přátel u piva a sázet se kdo vyhraje.

• 12.1.2019  15:30
    Robin Hood (2018)

No ,na jednu stranu chápu že s tohohle filmu je propadák , příběh skoro žádný , humor taky moc nefunguje stejně tak vztah mezi Robinem a Marianou ( a taky dalších nesmyslů) . Na druhou stranu akce je povedená , film rychle odsejpá a Taron v roli Robina se mi líbil. Takže film nic moc ale koukat se na to dalo.

• 6.1.2019  10:28

Opravdu málo mi v tomto případě stačilo ke štěstí. Luxusní ústřední dvojka + spousta akce + vtip = recept na vytvoření akčního filmu roku. Jsem rád, že se takové filmy ještě točí,protože jsem na nich vyrůstal a mám pro ně slabost. Bůh nás opatruj až Sly nebo Arnold pověsí herectví na hřebík.

• 6.1.2019  10:25

První díl považuji za akční pecku, která je plná nostalgie díky spojení Slyho a Arnieho. Sly má jen vedlejší roli a je spiše mentorem hlavnímu hrdinovi. Bautista má ještě méně času. Akce celkem ujde, bitky taky i díky čínskému hlavnímu hrdinovi , ale scénář je velmi slabý a zvrat ala já jsem padouch je spíše směšný a zcela očekávaný. Digitální efekty vypadají směšně a jako celek je film až okatě levný. No uvidíme co přinese třetí díl.

• 21.11.2018  23:22

Tedá , já opravdu nechápu tak vysoký hodnocení tohoto filmu , vždyť tady se dvě hodiny nic neděje, jenom se kecá a jezdí pouští. Tři hvězdičky dávám za skvělej casting a poslední dvacetiminutovku, kde se ´´ konečně´´ něco začalo dít i za povedenou gore scénu. Jinak podle traileru sem čekal víc . Zklamání

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18