ben666

Big Fan Movies and Series

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 12.1.2019  15:30
    Robin Hood (2018)

No ,na jednu stranu chápu že s tohohle filmu je propadák , příběh skoro žádný , humor taky moc nefunguje stejně tak vztah mezi Robinem a Marianou ( a taky dalších nesmyslů) . Na druhou stranu akce je povedená , film rychle odsejpá a Taron v roli Robina se mi líbil. Takže film nic moc ale koukat se na to dalo.

• 6.1.2019  10:28

Opravdu málo mi v tomto případě stačilo ke štěstí. Luxusní ústřední dvojka + spousta akce + vtip = recept na vytvoření akčního filmu roku. Jsem rád, že se takové filmy ještě točí,protože jsem na nich vyrůstal a mám pro ně slabost. Bůh nás opatruj až Sly nebo Arnold pověsí herectví na hřebík.

• 6.1.2019  10:25

První díl považuji za akční pecku, která je plná nostalgie díky spojení Slyho a Arnieho. Sly má jen vedlejší roli a je spiše mentorem hlavnímu hrdinovi. Bautista má ještě méně času. Akce celkem ujde, bitky taky i díky čínskému hlavnímu hrdinovi , ale scénář je velmi slabý a zvrat ala já jsem padouch je spíše směšný a zcela očekávaný. Digitální efekty vypadají směšně a jako celek je film až okatě levný. No uvidíme co přinese třetí díl.

• 21.11.2018  23:22

Tedá , já opravdu nechápu tak vysoký hodnocení tohoto filmu , vždyť tady se dvě hodiny nic neděje, jenom se kecá a jezdí pouští. Tři hvězdičky dávám za skvělej casting a poslední dvacetiminutovku, kde se ´´ konečně´´ něco začalo dít i za povedenou gore scénu. Jinak podle traileru sem čekal víc . Zklamání

• 15.11.2018  14:59
    Devil's Gate (2017)

Za mě odřené béčko s dobrou atmosférou , efekty a slušně vypadající vetřelci. I příběh zaujal ( nebyl tak jednotvárnej , jak u tohohole typu filmu bývá zvykem ) , já se nenudil.

• 14.11.2018  16:32

Oproti předchozím dílům , mírné zklamání. Ale akce je tu ale dost, závody ujdou , nahotinek je tu požehnaně , krví se taky nešetří , takže za mě pohodové béčko.

• 13.11.2018  10:31

Náhlá Smrt ve fotbale , akorát místo Van Damma je tu Bautista toť vše. Je to koukatelné akční béčko , které ale ničím moc nepřekvapí.

• 13.11.2018  09:59
    22. míle (2018)

Super. První půlka je sice ukecaná ( hlavní zásluhu na tom má rozhodně Wahlberg , takhle ukecanýho jsem ho v žádným filmu ještě neviděl) , ale ve druhé půlce se to změní v akční orgie a nepoleví až do konce, i Iko Uwais předveld něco ze svých dovedností a konečné rozzuzlení mě taky překvapilo , takže za mě spokojenost.

• 12.11.2018  17:44
    Jackals (2017)

Slaboučká , hodně slaboučká home invasion.

• 12.11.2018  12:10

Dvě hvězdy za vytuněnou dodávku.

• 11.11.2018  20:59
    Taxi 5 (2018)

Bez Emiliana a Daniela to sice není ono , ale i tak se na to dá dívat.

• 11.11.2018  20:54
    Singularity (2017)

Úvod fajn , film docela rychle odsejpá ale i tak sem docela nudil. Efekty jsou na béčko slušný ( ikdyž v traileru mi připadali lepší ) . ale dvě hvězdy dávám za Jeannine Wacker , která se mi líbila , a doufám že ji ještě někde uvidím.

• 11.11.2018  20:27

Ale joo byla to docela sranda , gore sice nic moc i to znásilnění mohlo být trochu šťavnatější ( potencial tu byl) , mrtvol je tu dost hlášek taky , takže za mě pohoda.

• 2.8.2018  18:39

Tak tohle je jiná káva než Big Legend . máme tu akci , i napětí, hodně šťavnatý gore scény a slušně vypadající čarodějku . Scéna jak bigfoot likviduje pytláky jednoho po druhém byla super . Akorat my trochu vadily ty indiáncký žvásty , jinak jsem se bavil slušně.

• 2.8.2018  18:18
    Big Legend (2018)

NUDA... co je na filmu dobrý je příroda a ´´ docela dobře udělanej bigfoot ´´. jinak akce žádná , napětí žádný a na to že se film odehrává v lese tak ten film nemá vůbec žádnou atmosféru . Na konci filmu mě z nudy vzbudila hezká sestřička a Lance Henriksen a případné pokračování , no pochybuju že vůbec vznikne.

• 3.6.2018  09:19

Docela nuda. Jak už tu několikrát bylo napsáno, je tu docela hodně nevyužitý potenciál , vraždy ty nejdou vůbec vidět , mrtvoly skoro tak ne, je tu pár náznaků , kdy už to vypadá že by s toho mohl být slušnej nářez , ale zůstalo jen u náznaků. škoda kdyby se tvůrci vííc odvázaly, mohl s toho být slušnej masakr, takhle je to podprůměrnej film. Nicolas Cage hraje pošuka a docela mu to sedí. Za mě film s hodně nevyužitým potenciálem. Škoda

• 3.6.2018  08:49

Klasická Neesonovka , která už asi nepřekvapí , ale scéna s vykolejením vlaku byla slušná.

• 29.4.2018  15:50

Solidní akční béčko od Roba Cohena, který konečně natočil pořádnej film ( a doufám že v tom bude pokračovat, protože jeho tvorbu mám rád).

• 29.4.2018  14:35

Jednička byla super a kdykoli se ni rád podívám znovu, dvojka stojí za starou belu a už se na ni nepodívám znovu.

• 29.4.2018  09:07

Za mě slušné dobrodružné béčko plná chytrých pavoučků ( kteří jsou mimochodem dobře udělaní , v béčkových filmech jsem už viděl horší tvorbu), takže ideální film na odpolední nudu.

• 29.4.2018  08:53

Od tohohle filmu jsem očekával větší krvavou řežbu, nestalo se tak. Ale i tak jsou souboje na velice dobré úrovni ale hlavně film má tempo takže jsem vůbec nenudil.

• 12.4.2018  14:56

No já sice české filmy moc nemusím ( protože mě nebaví ), ale tady jsem se slušně bavil, a vůbec bych se nezlobil kdyby Tonda šel za čtyři roky kandidovat znovu.

• 1.4.2018  21:22
    Lindsey Stirling: Roundtable Rival (hudební videoklip) (2014)

Super klip, super muzika. co víc dodat.

• 23.3.2018  14:18

No, já šel do kina na oddechovou akční popcornovou zábavu, a tu jsem taky dostal , takže dávám plnou palbu. Kdykoliv se na film podívám znovu.

• 11.2.2018  20:59
    The Rezort (2015)

Docela slušný béčko se zombíkama , která rozhodně zabaví. co mi trošku vadilo byla předvídatelnost ( už na ostrově jsem si tipnul kdo přežie a jak film asi skončí a oba tipy mi vyšli) ale jinak zajímavej nápad se zombíkama. Jo a na Jessicu se hezky koukalo :)

• 10.2.2018  21:41

NE NE NE tohle se Lundgrenovi ale vůbec nepovedlo, akce je slabá a bitky taky a navíc je to hrozně nasvícené ( no možná je to jen můj názor, ale málem jsem si na ten film musel vzít sluneční brýle, a to byla noc) , tohle měl Dolph přenechat nějakýmu jinýmu béčkařovi.

• 10.2.2018  21:33

Solidní drama, které už samozřejmě není tak akční, jako když bylo Brosnanovi a Chanovi o dvacet let méně, ale na druhou stranu, oba mají dost šancí ukázat, že nejen kopy jim vydělaly jmění. Chan je výbornej a Brosnan zrovna tak, zvláště díky jeho výbornému irskému akcentu. Je zajímavé sledovat, jak dokáže být Brosnan přirozeně zlej na plátně. Campbell to režíruje jako profesionály před lety říznuté moderní akcí a myslím si, že tohle je hodně solidní thriller.

• 10.2.2018  21:17

Slušné zábavné akční bečko se skvělým Jacksonem, krásnou přírodou a dobrýma efektama. Nechápu to nízké hodnocení, já se nenudil.

• 9.2.2018  18:40
    Hadí doupě (2017)

Dobrá detektivka, která nenudila je dobře obsazená a zahraná a má i zajímavý konec, a až do konce filmu jsem opravdu netušil kdo je vrah.

• 9.2.2018  18:24

Ansel Elgort a Chloë Grace Moretz si dobře sedli, ale jinak film nuda.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17