ben666

Big Fan Movies and Series

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 15.11.2018  14:59
    Devil's Gate (2017)

Za mě odřené béčko s dobrou atmosférou , efekty a slušně vypadající vetřelci. I příběh zaujal ( nebyl tak jednotvárnej , jak u tohohole typu filmu bývá zvykem ) , já se nenudil.

• 14.11.2018  16:32

Oproti předchozím dílům , mírné zklamání. Ale akce je tu ale dost, závody ujdou , nahotinek je tu požehnaně , krví se taky nešetří , takže za mě pohodové béčko.

• 13.11.2018  10:31
    Final Score (2018)

Náhlá Smrt ve fotbale , akorát místo Van Damma je tu Bautista toť vše. Je to koukatelné akční béčko , které ale ničím moc nepřekvapí.

• 13.11.2018  09:59
    Mile 22 (2018)

Super. První půlka je sice ukecaná ( hlavní zásluhu na tom má rozhodně Wahlberg , takhle ukecanýho jsem ho v žádným filmu ještě neviděl) , ale ve druhé půlce se to změní v akční orgie a nepoleví až do konce, i Iko Uwais předveld něco ze svých dovedností a konečné rozzuzlení mě taky překvapilo , takže za mě spokojenost.

• 12.11.2018  17:44
    Jackals (2017)

Slaboučká , hodně slaboučká home invasion.

• 12.11.2018  12:10

Dvě hvězdy za vytuněnou dodávku.

• 11.11.2018  20:59
    Taxi 5 (2018)

Bez Emiliana a Daniela to sice není ono , ale i tak se na to dá dívat.

• 11.11.2018  20:54
    Singularity (2017)

Úvod fajn , film docela rychle odsejpá ale i tak sem docela nudil. Efekty jsou na béčko slušný ( ikdyž v traileru mi připadali lepší ) . ale dvě hvězdy dávám za Jeannine Wacker , která se mi líbila , a doufám že ji ještě někde uvidím.

• 11.11.2018  20:27

Ale joo byla to docela sranda , gore sice nic moc i to znásilnění mohlo být trochu šťavnatější ( potencial tu byl) , mrtvol je tu dost hlášek taky , takže za mě pohoda.

• 2.8.2018  18:39

Tak tohle je jiná káva než Big Legend . máme tu akci , i napětí, hodně šťavnatý gore scény a slušně vypadající čarodějku . Scéna jak bigfoot likviduje pytláky jednoho po druhém byla super . Akorat my trochu vadily ty indiáncký žvásty , jinak jsem se bavil slušně.

• 2.8.2018  18:18
    Big Legend (2018)

NUDA... co je na filmu dobrý je příroda a ´´ docela dobře udělanej bigfoot ´´. jinak akce žádná , napětí žádný a na to že se film odehrává v lese tak ten film nemá vůbec žádnou atmosféru . Na konci filmu mě z nudy vzbudila hezká sestřička a Lance Henriksen a případné pokračování , no pochybuju že vůbec vznikne.

• 3.6.2018  09:19

Docela nuda. Jak už tu několikrát bylo napsáno, je tu docela hodně nevyužitý potenciál , vraždy ty nejdou vůbec vidět , mrtvoly skoro tak ne, je tu pár náznaků , kdy už to vypadá že by s toho mohl být slušnej nářez , ale zůstalo jen u náznaků. škoda kdyby se tvůrci vííc odvázaly, mohl s toho být slušnej masakr, takhle je to podprůměrnej film. Nicolas Cage hraje pošuka a docela mu to sedí. Za mě film s hodně nevyužitým potenciálem. Škoda

• 3.6.2018  08:49

Klasická Neesonovka , která už asi nepřekvapí , ale scéna s vykolejením vlaku byla slušná.

• 29.4.2018  15:50

Solidní akční béčko od Roba Cohena, který konečně natočil pořádnej film ( a doufám že v tom bude pokračovat, protože jeho tvorbu mám rád).

• 29.4.2018  14:35

Jednička byla super a kdykoli se ni rád podívám znovu, dvojka stojí za starou belu a už se na ni nepodívám znovu.

• 29.4.2018  09:07

Za mě slušné dobrodružné béčko plná chytrých pavoučků ( kteří jsou mimochodem dobře udělaní , v béčkových filmech jsem už viděl horší tvorbu), takže ideální film na odpolední nudu.

• 29.4.2018  08:53

Od tohohle filmu jsem očekával větší krvavou řežbu, nestalo se tak. Ale i tak jsou souboje na velice dobré úrovni ale hlavně film má tempo takže jsem vůbec nenudil.

• 12.4.2018  14:56

No já sice české filmy moc nemusím ( protože mě nebaví ), ale tady jsem se slušně bavil, a vůbec bych se nezlobil kdyby Tonda šel za čtyři roky kandidovat znovu.

• 1.4.2018  21:22
    Lindsey Stirling: Roundtable Rival (hudební videoklip) (2014)

Super klip, super muzika. co víc dodat.

• 23.3.2018  14:18

No, já šel do kina na oddechovou akční popcornovou zábavu, a tu jsem taky dostal , takže dávám plnou palbu. Kdykoliv se na film podívám znovu.

• 11.2.2018  20:59
    The Rezort (2015)

Docela slušný béčko se zombíkama , která rozhodně zabaví. co mi trošku vadilo byla předvídatelnost ( už na ostrově jsem si tipnul kdo přežie a jak film asi skončí a oba tipy mi vyšli) ale jinak zajímavej nápad se zombíkama. Jo a na Jessicu se hezky koukalo :)

• 10.2.2018  21:41

NE NE NE tohle se Lundgrenovi ale vůbec nepovedlo, akce je slabá a bitky taky a navíc je to hrozně nasvícené ( no možná je to jen můj názor, ale málem jsem si na ten film musel vzít sluneční brýle, a to byla noc) , tohle měl Dolph přenechat nějakýmu jinýmu béčkařovi.

• 10.2.2018  21:33

Solidní drama, které už samozřejmě není tak akční, jako když bylo Brosnanovi a Chanovi o dvacet let méně, ale na druhou stranu, oba mají dost šancí ukázat, že nejen kopy jim vydělaly jmění. Chan je výbornej a Brosnan zrovna tak, zvláště díky jeho výbornému irskému akcentu. Je zajímavé sledovat, jak dokáže být Brosnan přirozeně zlej na plátně. Campbell to režíruje jako profesionály před lety říznuté moderní akcí a myslím si, že tohle je hodně solidní thriller.

• 10.2.2018  21:17

Slušné zábavné akční bečko se skvělým Jacksonem, krásnou přírodou a dobrýma efektama. Nechápu to nízké hodnocení, já se nenudil.

• 9.2.2018  18:40
    Hadí doupě (2017)

Dobrá detektivka, která nenudila je dobře obsazená a zahraná a má i zajímavý konec, a až do konce filmu jsem opravdu netušil kdo je vrah.

• 9.2.2018  18:24

Ansel Elgort a Chloë Grace Moretz si dobře sedli, ale jinak film nuda.

• 9.2.2018  18:09

Jednička mě moc nezaujala, ale i tak to byl docela slušnej počin, na tu dobu. U dvojky mám stejné pocity , příběh mě moc neuhranul,a i ta stopáž je trošku přehnaná, co ale chválím je vizuál a hudba, díky tomu mě ten film vtáhnul dosebe, takže jsem se ani moc nenudil.

• 14.1.2018  10:21

První film spíš sázel atmošku, druhej film sází hodně na akci ( což se mi líbí) , navíc Iko Uwais nabídne něco ze svého repertoáru, takže jsem naprosto spokojen. béčková akční sci-fi zábava jak se patří.

• 17.11.2017  13:21

Tak, není to špatnej film jenomže to není ani moc dobrej film. Co mi nejvíc vadilo byl digitalně odstraněnný knírek supermana ( teda na takovej velkofilm to mohly udělat trochu lépe. ). Ale když upustím špatnosti tak na Ligu se dalo koukat, akce byla fajn , sem tam i dobrý hlášky ( seznámení Flashe s Wonder Woman mě teda dostalo), Aqamen byl správně cool no a Amber Heard byla sexy ( ikdyž se tam objevila jen na chvíli ) . Ale co bylo největším pozitivem byl určitě Flash ( za mě byl ve filmu nejlepší). Takže když se přehlédnou špatnosti Liga Spravedlivých je dobrej film, néé nejlepší ale dobrej film.

• 1.11.2017  15:54

Takže největší překvapení roku... jednoznačně !!!. Sólovka s Thorem byla byla asi nejslabší z celé Marvel série, ale tothle je obrat o 180°C. Akce super, hlášky parádní, hudba dobrá a trojliístek Thor, Loki a Hulk hláškovali jak o život. Potěšila i Cate Blanchett ( v zeleno-černé vypadá fakt sexy) a Karl Urban jak samopaly kosí nemrtvé.. no co dodat. Já se bavil královsky .

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17