Svět podle Garpa (1982)

ne a ne a ne, tohle je na miniserii a ne na film. A nejde jen to to, ze kniha je jinde. Jasne, ze je je mnohem lepsi, ale to v tomhle pripade je jedno. Tenhle film se snazi obsahnout vseko, ale takovym zpusobem, ze je z toho jen snuska epizod, ktere by nikoho nezajimaly. Nechapu to hodnoceni, ten film je i bez znalosti predlohy naprosta slatanina

Loupež ve velkém stylu (2017)

Mozna jsem moc kritickej, ale nejen, ze scnear stal za...houby, ale nejvic jsem se soustredil na rezii a tohle Zach vubec nezvladl. Jako na urovni skolniho cviceni v prvaku nezvladl. Jeden pruser za druhym. Technicky je kamera a hlavne strih uplne mimo. A to, ze si nepohlidal ten mizerny scenar s tim souvisi. Mrzi me dve veci. Po dvou autorskych filmech od Braffa, ktere mi prisly hodne dobre, se upise tomuhle, a druh je ocividna, ze se tomu upsali i takovi herci do hlavnich roli. Mam pocit, ze tady vsem v produkci preskocilo. Davam dve, ale ani nevim za co popravde

Ozark (2017) (seriál)

Mimo letni sezonu by si to vedlo asi o poznani hur. Jason Bateman me tolik neprekvapil, protoze to neni jen ciste komedialni herec, tak jsem tatk trochu vedel, co cekat a naprosto v poradku, stejne tak jako Laura Linney. I pres stridmou stopaz 10ti dilu dej obcas odboci a zpomali, ale i tak si to udrzuje prijemne odtazitou atmosferu (pro nekoho plus, pro nekoho presne naopak). Zaver sice mozna otvira vratka pro dalsi serii, ale neprijde mi to vylozene nutne. Jedine, co to opravdu srazi je nekolk logickych, resp. scenaristickych i rezijnich lapsu. Nelogicnost chovani postav se zjevuje relaitne casto a v momente, kdyz jsem nekolikrat schopny odhadnout co se za chvilku stane, tak vysledek bude u me ztracet body (tady bohuzel rezie kulha, kdyz uz mela napravovat urcita scenaristicka klilse). Ale co uz, slusne 4 hvezdy, na jeden zatah, zvlast pres leto, idealni.

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Moc jsem od toho necekal, ale po pozitivnich ohlasech spousty lidi, kterych si vazim jsem to dal. No a proste asi spis ne. Neni to pruser, je to zabavne natocena jednohubka, ktera se s nejakou logikou bohuzel moc nepare, Guy Ritchie se tu predvadi, ale ne vzdycky to je ku prospechu veci. Ten jeho osobity pohled mi nevadil, ale stejne to ma svoje mouchy. Ale ten pruser v kinech me taky trochu mrzi 50%

Wakefield (2016)

Zaver spis nepotesil (ale podle ostatnich kokmentu je to podle vkusu), ale i tak jsem mel problem udrzet pozornost celou dobu. Ten film by chtel byt hloubejsi, ale Cranston to na svem charizmatu neutahne, protoze vetsina jeho replilk se o hloubku jen marne snazi

Pokoj 104 - Ralphie (2017) (epizoda)

Tak rozjezd spis slabsi, ale brachove Duplass me bavi, takze tomu jeste dam sanci

The Tonight Show with Conan O'Brien (2009) (pořad)

Mel jsem puvodne jen 4 hvezdy, ale nejak jsem se k ty cely kauze a kouknul na spoustu dokumentu a videii, co se toho tykaji a právě koukam na posledni 4 dily. Conan je bozi a vzdycky byl a nastesti TBS mu sedi hodně. Takze pridavam hvezdu navic, protoze #teamCoco

Conan O'Brien Can't Stop (2011)

Pro upresneni, to odstupne 45 milionu, ale slo pro celou produkci, ne jen pro Conana. Jinak pro fanousky povinnost, ale i samo o sobe to funguje pomerne slusne. Conan tu ukazuje tu svoji workoholickou, casto pochopitelne nastvanou tvar, coz je jedine dobre. PS.: ze by hral Conan nejak spatne na kytaru mi teda neprijde, jen hraje na kytaru jako back kytarista a tomu to odpovida :)

Mlha (2007)

Tak me to naopak po letech bavilo driv, nez, kdyz jsem to videll prvne. Hlavne se v tom asi odrazelo to, ze k filmu jsem se tehdy dostal hned po precteni knizky a co si budem povidat, ta je lepsi. Ostatne jde tam hlavne o psychologii a tu umi King skvele a na platno se to hur prenasi a v tom Darabont zklamava trochu. Tak to ale ostatne u kniznich adaptaci byva v naproste vetsine pripadu. Ale za ten zaver si to tu hvezdu navic zaslouzi, kdyz uz to ocenil i sam mistr King Po letech videno potretiv reziserske cernobile verzi, ve ktere atmosfera a hlavne to CGI funguje o dost lip.

Psí poslání (2017)

Jedna vec je, ze jsem u toho filmu rval asi dvacetkrat, ale jen protoze mam trosku vypito a miluju zvirata. A to je tak vsecko a jediny na co tenhle film hraje. Strasne to tlaci na pilu. Relativne nosny namet, ale sazi ta nejvetsi klise jedno za druhym jen aby to nekoho dojalo. A neni to ani pro deti a ani pro dospele. Dospelym to musi pripadat strasne hloupy (i kdyz podle hodnoceni tady je asi precenuju), detem zbytecne drsny. Osmdesatkovym filmum s podobnou tematikou pro celou rodinu to nesaha ani po kotniky (a o to se marne snazi celou dobu). Takze jak jsem rekl v prvni vete, ze u toho bulim znamena jen to, ze jsem fnukna a je to jediny, co v tom filmu funguje (a to neni lichotka). Tenhle film si to bohuzel nezaslouzi a Halstlröm byl vzdycky kycar, ale tady sel hodne hluboko. PS: Tu praci s tolika zviratama musim ocenit, to ne ze. A taky me sralo, ze ten film dostal takovej vykalkulovanej pojeb, kde to tady po premiere melo 30 procent nebo tak. A kdyz jsem se to snazil obhajit, tak jsem dostal ban, protoze jsem pitomec, co to napsal do komentaru.