Volání netvora: Příběh života (2016)

Silne tri hvezdy urcite. Vlastne nevim, co konkretne bylo spatne (resp. nedotazene do konce?) Scenare se mel asi ujmout nekdo jiny, nez autor predlohy. Film klidne mohl byt delsi a urcite vztahy rozvinout (matka, babicka, otec). Mozna, strilim od boku trochu. Jen to ve mne nevyvolalo tolik emoci, o ktere se film ocividne snazil, coz je skoda. A nemluve o tom, ze to je jeden z tech filmu, ktery se vam musi trefit do nalady. To urcite "napojeni" je tu dulezite. Kazdopadne rezie, kamera, animace i triky skvele, Jursky park je v dobrych rukou

Uteč (2017)

Po tom vsem hypu urcite male zklamani, ale to se tak stava. S par detailama navic v prvni polovine s par mene ve druhe by to asi fungovalo jeste lip. Ale Peel to hlavne drzi hodne dobre vizualne, coz se zas tak moc u Blumhouse neceka.

Proč? 13x proto (2017) (seriál)

Zasadni vec, ktera v serialu chybi a tim padem casto unika i divakum, ze hlavni hrdinka trpi pravdepodobne nejakou poruchou jeste pred zacatkem tohodle martyria a tak i kdyz se nektere problemy zdaji malicherne, ten dopad, zvlast, kdyz se nakupi je o dost vetsi. Ale to je spis na okraj, ty vytky k prvni polovine chapu

Proč právě on? (2016)

Horsi 4, ma to svoje mouchy, ale jinak vlastne moc mile prekvapeni, tehle komedii se zas tak moc nerodi (v ramci mainstreamu aspon) a plusove body dostava urcite za zaver

Noční zvířata (2016)

Mne ten zaver prisel naprosto v poradku, artovy jsou jenom uvodni titulky (a jo, zbytecne). Jinak vlastne bez vyhrad, film je jednodussi, nez vypada, vsechno do sebe zapadlo a mrzi me trochu, ze jsem s k nemu dostal az ted popravde

Nicota (2016)

Prekvapive dobry vizual, ani amatérští herci mi nevadili, ale od pulky slatanina, ktera dorazi na nedostatek dramaturgie a strih ze zakladky.

Kong: Ostrov lebek (2017)

Slabsi 4, ale vlastně fajn oddechovka, krásně natočená. Vetsinou. Cert vem nelogické chování postav, ale režisérova snaha a cool záběry, u když nejsou na místě me docela iritovala. Stejne tak jako obcas podivný​ střih a návaznost a ted nemyslím akcni scény, ty byly naopak dost povedené. Skoda potencialu asi

The Discovery (2017)

To, co ma byt na divakovi je zbytecne polopaticky vysvetlovano a to co by chtelo trochu vic osvetlit je ignorovano (aspon pro me). Kazdopadne prijemna jednohubka, Segel mi tam nevadil vubec, naopak (doporucuju The End of Tour) - chapu, ze prechod ze znamy komedialni role do dramaticky neni pro kazdyho snesitelna, ale ja s tim problem nemel. Ale jinak opravdu indie vec se super nametem, ale v samotnem provedeni je jasne, ze scenar potreboval jeste mnohem vic revizi. Dlouho stoji na jednom miste (coz mu ale slusi vlastne nejvic) a buduje tajemno s trochou detektivky, aby pak najednou skoncil do existencionalni sci-fi, ktera je trosku moc zamotana a vlastne uspechana. Mit tenhle namet lepsi scenárista, tak jsem si jistej, ze by to dopadlo skvele. Takhle je to promarnena prilezitost

Odbor městské zeleně (2009) (seriál)

behem poslednich ctyr let jsem na to zkousel koukat dvakrat, az jsem se po nekolika zminkach tady i jinde rozhodl preskocit prvni serii uplne. Prave jsem dokoukal finale a cely to konecne chapu, to hodnoceni je uplne v poradku. Prvni serii dam ted z povinnosti