Kancl (2005) (seriál)

Lepsi 3, jasne. I ten hype (hlavne v zahranici) taky chapu. Ale strasne moc vykyvu a strasne nevyrovnane epizody (ve vsech seriich). Tam, kde Parks and Recreations jsou lepsi a lepsi (a oba zklamavaji v posledni serii), tak Office stoji porad na miste, charaktery se nevyvjiji, jde porad jen o skecove karikatury a pak je tezke jim fandit. Tech par umelych a az moc vykonstruovaných dojemnych scen to nevytrhne. Ale na usnuti dobry. Edit: Po dokoukani poslednich dvou dilu (resp dvoudilu) sice nepridam hvezdu, ale takhle se maj koncit serialy

GLOW: Nádherné ženy wrestlingu (2017) (seriál)

Doufal jsem, ze to bude dobry a je to dobry. Tehle odhlecenych dramokomedii v poslednich letech moc neni, takze to jeste vice vycniva. Podle konce (ktery mohl byt trosku epictejsi, ale jinak ok) je na druhou serii naslapnuto skoro tak, jako by ji tvurci meli rovnou odklepnutou predem. Coz je vlastne mozny, rozpocet asi nebude nijak zasadni. Jo a jak uz zbylo zmineno, "Annie's pretty young, we try not to sexualize her", ale tady to jinak ani nejde (modri uz vedi a pokud ne, tak honem koukat na Community

Temný rytíř povstal (2012)

pustil jsem si po letech predchoozi dil a pa tehle. Predchozimu jsem hvezdu pridal, tady jednu ubral, ale musel jsemm se drzet. Ten skok je hodne velkej a tohle je slusna hloupost, tech logickejch i scenaristickejch lapsu...meh

Wonder Woman (2017)

Mozna za to muze zaver, kterej narozdil od Marty, funguje po emocionalni strance; a vlastne to, ze to po dvou strasnejch filmech je najednou pomerne koukatelnej film od DC. Uvod, no co uvod ale prvnich 40 minut naprosto cheesy a ne tim idealnim zpusobem, srandicky v Londyne mi tolik nevadily, ale skoncit to na podlaze strizny by urcite taky nevadilo. Ten balanc mezi zanrama se ale nakonec rerlativne dari. Takze za to hvezda navic, ale porad slabe ctyri

Okja (2017)

Ja se bavil hodne, jediny, co me mrzi, ze kdyz uz agitka, tak to prehravani spousty postav bylo zbytecne. Vzhledem k tomu, ze to same bylo i ve snowpiercer, tusim, ze to ma na svedomi spis reziser. Ostatne oba filmy jsou tak trochu agitka a mozna mu to prisel jako dobry zpusob to odlehcit. Kazdopadne, povedene. hodne.

Život (2017)

Celou dobu si to drzi slusne tri, vytahne to zaverem a tempem (mne kupodivu nevadilo)

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Mozna se na to budu muset kouknout znova a ve vetsim klidu, ale horsi, nez jednicka a troufam si rict, ze horsi nez Ultron (kdyz uz jsme u tech pokracovani)

LEGO® Batman film (2017)

Lego pribeh mel sve kouzlo, tohle bohuzel ne a velmi silne spoleha jen na popkulturni vtipky a natahovane sceny. Nevim, cim to presne je, ale tohle funguje o hodne mene. Ta snaha je z toho moc citit a lehkost Lego pribehu je pryc. Skoda. ty tri hvezdy jsou o kousek od dvou popravde

Fargo - Teorie prázdných míst (2017) (epizoda)

Ted musim opnovat tady kolegovi, ale do tyhle dvojrole mel byt vybrany americky herec nebo nekdo, kdo dava tenhle severoamericky akcent v pohode. Protoze Ewan ten akcent moc nezvlada a nestiha kvuli tomu hrat, coz trochu rusi. Od tretiho, ctvrteho dilu se to lepsi (nebo jsem si zvykl)

Outcast (2016) (seriál)

V pulce druhe serie uz neveri, ze se to zlepsi. Takhle pomale tempo bez nejakeho vetsiho vysvetleni si muze dovolit jen maloco a Outcast to urcite neni. Pusobivych scen je tu nekolik, ne, ze ne, ale nestaci tuhle serii dokoukam asi jen kvulil drahe polovicce, kterou to bavi. Dostal jsem se tak daleko jen proto, ze jsem prvni serii mel naraz, to je vzdyck trochu snazsi. Ale momentalni cekani tyden na dalsi dil by mi za to nestalo. Chtel jsem dat slabe tri, ale kdyz vidim jak se k chude produkci pridala i cim dal tim slabejsi rezie a kamera a prehravani nebo naopak kozenost nekterych hercu se skoro zdvojnasobila, nejde jinak.