Dokonalý šéf (2015)

kvuli hlavni postave vic jak tri hvezdy dat nemuzu, sorry. Byt to podle skutecne udalosti (ktera by i znela neuveritelne), dival bych se na to asi jinou optikou, ale kdyz u filmu, kterej od zacatku jasne smeruje k happy endu trva 65 minut, nez zacnete hlavni postave fandit, tak je neco spatne. A to nemluvim o logickych lapsech a zkratkach na zacatku, kdy by se jen tezko tak snadno dostal do pozice k otevreni vlastni restaurace. Na druhou stranu jsem si odskocil ze sledovani Hell's Kitchen k tomuhle, coz prijemne navazalo a body navic za relativne ealne ztvarneni kuchyne. Jeste, aby ne, kdyz je Ramsay koproducent i tohodle filmu. Ten chlap me pronasleduje :) PS.: Kdyz jsem o tomlhe filmu prvne slysel, jeste pred natacenim, doufal jsem, ze pujde o navazani na skvely, ale strasne brzo zariznuty sitcom s Bradem v hlavni roli - Kitchen Confiential. Bohuzel, to by fungovalo asi lip.

Marťan (2015)

Film, kterymu se da maloco vytknout, snad krom lehce prepaleny stopaze, ale ani behem 130ti minut nenudi. Je fajn videt, ze Ridley uplne nezblbnul

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Mozna proto, ze jsem porhledle zapletku uz v prvni polovine (Madelline a serial Narcos leccos napovi) a taky mozna poroto, ze na tu stopaz to melo vlastne minimalistickej pribeh. Porad to je kamerou, vykonama a obsazenim strasne dobry, ale prirovani k Fincherovi neni uplne na miste. Ten si vybira lepsi scenare

Milenci těch druhých (2015)

Krom poslednich par zbytecnych klilse minut, ktere dost neladi se zbytkem filmu (nebudu spoilerovat) je to nadprumerne prijemna romkom z realnejsiho zivota. Tricatnici a pozdejsi rocniky se v tom najdou trosku vic, nez ty mladsi pravdepodobne

Vzmuž se (2015)

za scenar, ktery se na to snazi jit trosku jinak a kdyz je potreba, tak se vyhyba klise a radsi prida spoustu dialogu, ktere, ale vetsinou fungujou. A za civilni a zaroven napaditou rezii a komedialni timing. Moc prijemny prekvapko

Skautův průvodce zombie apokalypsou (2015)

Cim jsem starsi, tim me teenage filmy min a min serou, kdyz jsou povedeny. A tohle je povedeny je. Staci trochu vypnout hlavu a neresit logiku, zabavnejch scen je tam spousta, slo z tohoh vytriskat vic a urovne Zombielandu to nedosahuje, ale zadnou ostudu si to urcite neutrhlo

Nathan for You (2013) (seriál)

teprve se do toho postupne na preskacku dostavam, protoze takhle suchej humor se musi davkovat po malejch castech, ale kdo od tohodle nezkusi apson par dilu, tak je u me padavka :) Za samotnej napad a konstatni hladinu kvality jsou to slusny 4 hvezdy, ale za absolutni podchyceni reality show feelu, vcetne hudby, komparsu, kterej funguje vzdycky skvele a za nathanovu resting bitch face v situacich, kde by se normalni clovek odboural smichem na dobrou pulhodinu, davam jeste jednu hvezdu navrch

Hotel Transylvánie 2 (2015)

Oproti uvolnenejsi jednicce, kde pusobil i urcity moment prekvapeni a ktera se po nalazeni na spravnou vlnu pekna oddechovka, pusobi dvojka uz trochu krecovitejsim dojmem, presto jde ale porad o koukatelny nadprumer. P.S.: prouct placement od Sony mobile vcetne jejich original vyzaneciho tonu me rozhodil, to se v animacich jen tak nevidi :)

Husí kůže (2015)

ale jako dobry, po recenzich jsem dostal vicemen to, co jsem ocekaval, ale rad bych urcite podotknul, ze srovnani s Jumanji obstoji pouze, co se tyka zanru, protoze Jumanji je na tom o nekolik trid lepe. Mozna proto je to klasika a z tohodle klasika bohuzel nebude, coz je skoda, protoze tenhle zanr miluju a dobrejch filmu je v tomto ranku pomalu

Jessica Jones (2015) (seriál)

zbytecne roztahane a plne nelogicnosti hlavne v druhe puli. Chaby scenar a malo (a prumerne) akce. Dobre obsazeni a atmosfera to na tak velke plose neutahnou bohuzel. Twilight