• Rodinný

Tohle je náš svět (2016)

Dost zajímavý film. Moc si nedokážu představit, že bych takhle vyrůstala. Dost děsivá představa, ale pro někoho to možná může být lepší než vyrůstat ve velkoměstě. Čekala jsem malinko jiný konec, ale co už. Tohle je zrovna typ filmu, který si už asi znovu nepustím. 60%.

Ledové království (2013)

Docela pěkný film. Nebýt těch písniček, tak dám určitě vyšší hodnocení. Vždycky mi muzikály vadily, ale tady se to dalo přežít. Kouzlo tenhle film určitě má. Někdy si ho možná pustím znovu. 65%.

Sezn@mka (2016)

Jedna z největších českých blbostí, jaký jsem měla možnost vidět. Fakt zbytečný film. Viděla jsem ho celý, ale chvílema to bylo vážně utrpení. 25%.

Gravitace (2013)

Čekala jsem víc. Napětí tam bylo, ale tak nějak bylo jasný, že to skončí, jak to skončilo ... 60%.

Dvojníci (2016)

Tahle komedie mě moc mile překvapila. Nečekala bych, že mě bude tak bavit. V poslední době mám averzi na český filmy. Většina z nich je totiž dost nekvalitní. Ovšem to neplatí o této komedii. Tady se i hodně zasmějete. Ondřej Sokol mě se mi v hlavní roli líbil a myslím, že mu pěkně sedla. 75%.

Dítě Bridget Jonesové (2016)

Na tohle jsem se hrozně dlouho těšila. Dokonce jsem chtěla původně jít i do kina, ale z toho sešlo. Předčilo to veškerý mý očekávání. Bavila jsem se od začátku do konce. Dalo by se říct, že se mi to možná líbilo o něco víc než jednička. Než dvojka to bylo lepší určitě, o tom není pochyb. Ze začátku jsem se u týhle trojky obávala, že mi bude vadit, jak všichni zestárli, ale nakonec to ani nebylo tolik znát. Někomu by možná mohla scházet přítomnost Hugha Granta, ale mě ani ne. Určitě se podívám znovu. 95%.

7 pádů Honzy Dědka (2012) (pořad)

Hosté jsou většinou dost zajímavý, ale pořád mi něco vadí na Dědkovi ... No Kraus to zdaleka není. 55%.

Mike i Dave sháněj holku (2016)

Jedná se o další průměrnou americkou blbost. Přiznám se, že na tenhle film jsem koukala hlavně kvůli Zacovi. V poslední době mi ale přijde, že bere každou roli a dřív to byl víc pan herec. Dlouho nepamatuju nějakou jeho roli, co stála aspoň trochu za to. Snad se to brzo změní. Když od tohoto filmu celkově nic moc nečekáte, tak se i docela pobavíte. Trapnost samozřejmě nechybí, ale trocha vtipu taky ne. 55%.

Kenzo World (2016)

Hodně zajímavý. Rychle vás to strhne do svýho rytmu. 80%.